П`ятниця, 23.06.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Математика | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:


Математика

Сторінку веде методист ВРНМК з навчальних дисциплін
математика
вчитель вищої категорії

Дмитрук Аліна Валентинівна
Тел: (0432) 66-11-46


Науково-методична тема районного методичного об'єднання учителів математики

     Впровадження інноваційних освітніх технологій як засіб професійного зростання вчителя математики     

 

 


До початку навчального року


Підготовка до ДПА у 2016-2017 н.р.

Електронні версії збірників завдань до ДПА за 2012-2014 роки ви можете знайти в мережі Інтернет, або у методиста ВРМЦЗО Дмитрук А.В.


Конкурс "Учитель року - 2016"


Календарне планування

Нижче наводимо приклади календарного планування курсу Математика 5,6 класи та курсів Алгебра та Геометрія 7-11 класи по-семестрово. (Укладач Дмитрук А.В.)

 • І семестр
 • ІІ семестр (Добавлено календарні плани з алгебри та геометрії  7 класі на ІІ семестр 2015-2016 н.р. за навчальною програмою для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів 2012 р., за підручником для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Геометрія», автори: Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С. )

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

За результатами 2015-2016 н.р. Об'єднання шкіл вінницького району стало найактивнішим учасником 2 етапу у Вінницькій області. Про це можна прочитати у  листі МОН України від 10.08.2016 року за № 1/9-426 «Про результати проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2015/2016 навчальному році»

Міжнародний чемпіонат з розв'язування логічних математичних задач


Вінницький районний конкурс з усного рахунку "КУР"

Логотип конурсу
Cкачати растрове зображення у форматі .png
Положення про конкурс. Наказ Відділу освіти №350 від 23 жовтня 2015 року.
Оргкомітет конкурсу Зимний О.П. – учитель математики Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІ ст. (голова оргкомітету)
Мельник Т.С. – методист Вінницького районного методичного центру закладів освіти. (097-211-59-80)
Скринник В.І. - учитель математики Гавришівської СЗШ І-ІІІ ст.
Дмитрук А.В. – учитель математики НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст. смт Стрижавка».


Матеріали конкурсу по роках

Номер Завдання І етап Завдання ІІ етап Результати Нагородні документи (приклади) Фотозвіти
І конкурс
2012 р.
Посилання>> Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
ІІ конкурс
2013 р.
Посилання>> Посилання>> Посилання>>    
ІІІ конкурс
2014 р.
Посилання>> Посилання>> Посилання>>    
ІV конкурс
2015 р.
    Посилання>>    
V конкурс
2017 р.
Посилання>>   Посилання>>    

 

Завдання обласної компенсаційної школи.


Прохання використовувати надані тести при підготовці учнів до ЗНО.

Нормер
тренувального
тесту
Тема
завдань
Супровідні матеріали Укладач
1 Дійсні числа (натуральні, цілі, рацiональнi та iррацiональні), їх порівняння та дії з ними. Числові множини та співвідношення між ними. Теоретичні вказівки та рекомендації Негода С. П. (блог автора)
2 Відношення і пропорція.   Дзюба А.Г.
3 Раціональні, ірраціональні вирази та їх перетворення.   вчитель математики ФМГ №17 м.Вінниці Купрієнко Н.В.
4 Степеневі, показникові, логарифмічні вирази та їх перетворення   вчитель математики ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д.І. Менделєєва Радер М. Л.
5 Тригонометрія   вчитель математики НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Дмитрук А.В.
6 Ірраціональні, показникові, логарифмічні рівняння, нерівності, системи.   Рознюк Л.В.
7 Тригонометричні рівняння, нерівності та їх системи.   Мадей І.В.
8 Найпростіші геометричні фігури на площині та їх властивості.   Вчитель математики закладу «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №6 м. Вінниці» вчитель- методист Яворський Г.М.
9 Коло і круг.   Вчитель математики комунального навчального закладу «Спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 1 ім. Т. Г. Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області» Савчук І.Ц.
10 Многокутники.   Вчитель математики ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки м. Тиврів Сидорук В.А.
11 Трикутники.   Радер Марина Леонідівна, вчитель математики закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради».
12 Чотирикутники.   Вчитель математики закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради», «учитель - методист» Рознюк Л.В.
13 Координати і вектори на площині.   Вчитель математики закладу «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради», «учитель - методист» Купрієнко Н.В.
14 Геометричні величини.    
15 Геометричні перетворення на площині.   Методист міського методичного кабінету управління освіти та спорту Козятинської міської ради Вінницької області Мадей І.В.

 

Пропонуємо збірку з 200 математичних задач місцевого змісту. Задачі надані вчителями Вінницького району


 

Посилання на цікаві для вчителя математики інтернет-ресурси

Сайт вчителя математики Тиврівського ліцею-інтернату Сидорука Володимира Анатолійовича

 • вкладка “Відеоматеріали” - відео, презентації та Geogebra- аплети створені автором або знайдені в мережі, які можна використати під час підготовки до уроків та під час їх проведення, а також при підготовці учнів до різноманітних олімпіад та конкурсів
 • вкладка “Алгебра” та “Геометрія” - різноманітні матеріали для підготовки до уроків у класах з поглибленим вивченням математики
 • вкладка “Книги” - додаткова література з олімпіадної математики, конкурсні збірники, підбірки головоломок і цікавих задач для учнів, які бажають вичати математику поглиблено
 • вкладка “Олімпіади” - умови та розв’язки задач основних українських та російських олімпіад та конкурсів
 • вкладка “Задачі” - основні підтипи олімпіадних завдань та методи їх розв’язування

Сайт Боржемського Юрія Олександровича (Муровані - Курилівці) "Віртуальний методичний кабінет інформатики"

 • «Математика» 5-6 клас, «Алгебра» 7-11 клас, «Геометрія» 7-11 клас - повна база підручників та посібників, які систематизовано відповідно до календарно-тематичного плану;
 • «Конкурси, олімпіади» до якого увійшли посібники, збірники задач для підготовки до олімпіад з методичними вказівками, зразками завдань та розв'язками; умови завдань та розв'язки міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» та математичного конкурсу «Золотий ключик»;
 • «Тестування» - матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (24 джерела) за 2008-2013 рр.: навчальні посібники, типові тестові завдання, збірники тренувальних завдань, зразки робочих зошитів, інструктивно-методичні матеріали, тощо;
 • «Періодика» - включає архіви періодичних видань з математики: газета «Математика» та додатки до неї з 2006 р., журнал Математика в школа України» та додатки до нього починаючи з 2007 р., газета «Математична газета» з 2006 р., журнал «Математика в школі» з 2008 г.;
 • «Документи МОН» - перелік нормативно-правових документів до якого увійшли: постанови Кабінету Міністрів України, накази Міністерства освіти і науки України, програми для загальноосвітніх навчальних закладів, концепції, інстуктивно-методичні листи, тощо;
 • «Програми» містить ряд програм: АDОВЕ RЕАDЕR, «Квадратное уравнение», «Меtriх», «Відмінник», «Аdvаnсеd Grарhеr» (програма побудови графіків), а також педагогічні програмні засоби для 5-8 класів, які відповідають навчальній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів України;
 • «Різне» - колекція математичних таблиць, міні-підручників, коротких біографій видатних вчених-математиків, матеріали з історії математики, таблиці з алгебри та геометрії 7-9 класи, вислови відомих математиків світу, математичні енциклопедії, презентації з математики; >«Інструкція» - інструкція користувача, яка містить опис можливостей ВМКМ, вказівки як ним користуватися та системні вимоги для встановлення;
 • «Література» - перелік використаної навчально-методичної літератури, яка систематизована за класами та предметами.

Хан-академія, Академія Хана (англ. Khan Academy)

— некомерційна освітня організація, яку створив у 2006 Салман Хан.
«Академія Хана» (англ. Khan Academy) — некомерційна освітня організація, створена в 2006 випускником MIT Гарварду Салманом Ханом. Мета академії — «надання високоякісної освіти кожному, всюди». Сайт академії надає доступ до колекції з більш ніж 3600 безкоштовних мікролекцій з математики, історії, охороні здоров'я й медицині, фінансам, фізики, хімії, біології, астрономії, економіці, космології, органічної хімії, основ американської громадянськості, історії мистецтва, макро-і мікроекономіки, комп'ютерних наук.
Проект підтримується за допомогою пожертвувань, при цьому значна частина пожертвувань припадає на Google, та  Фонд Білла і Мелінди Гейтс. У 2010 році Google анонсував, що пожертвує 2 млн доларів на створення більшої кількості курсів та переклад на найбільш використовувані мови.
Лекції надані англійською мовою, діє проект з перекладу лекцій на інші мови, підтримуваний волонтерами.(Джерело у ВікіпедіЯ)

Віртуальний просторовий графо-побудовник Cabri 3D

Програма Cabri 3D дозволяє здійснювати просторові побудови в віртуальному просторі. Завдяки цій програмі відкривається новий підхід до просторового конструювання.
За допомогою Інтерактивної стереометрії Cabri 3D можна виконувати просторові маніпуляції з такими об'єктами, як прямі, площини, конуси, сфери, багатогранники і т.п. Програма дозволяє будувати динамічні конструкції - від найпростіших до найскладніших, виробляти всі необхідні вимірювання і обчислення, запам'ятовувати і в будь-який момент відтворювати хід виконаних побудов. Побудовану конструкцію можна обертати, розглядаючи еѐ під різними кутами зору, можна деформувати, спостерігаючи за зміною відповідних співвідношень, можна працювати з побудовою в прямому і зворотному напрямку (використовуючи Undo- і Redo- функції), повторюючи основні етапи побудов або акцентуючи на них увагу.

Wolfram-Alpha — база знань і набір обчислювальних алгоритмів (англ. computational knowledge engine).

Запущено 15 травня 2009. Засновник проекту Стівен Вольфрам. Нова Співак висловив думку, що «Wolfram-Alpha може бути такою ж значущою, як і Google».
Wolfram-Alpha не видає перелік посилань, що ґрунтується на результатах запиту, а обчислює відповідь, ґрунтуючись на власній базі знань, яка містить дані з математики, фізики, астрономії, хімії, біології, медицини, історії, географії, політики, музики, кінематографії, а також інформацію про відомих людей та інтернет-сайти. Він здатний переводити дані між різними одиницями вимірювання, системами числення, підбирати загальну формулу послідовності, знаходити можливі замкнуті форми для наближених дробових чисел, обчислювати суми, границі, інтеграли, розв'язувати рівняння і системи рівнянь, проводити операції з матрицями, визначати властивості чисел і геометричних фігур.

Онлайновий графічний калькулятор Desmos

Компанія Desmos розробила відмінний повністю функціональний онлайновий графічний калькулятор, який працює безпосередньо у вікні вашого браузера. Калькулятор виконує всі функції звичайних графічних калькуляторів, а також має декілька додаткових можливостей, яких немає у звичайних графічних калькуляторів.
Чудово, що Desmos дозволяє нам ділитися своїми рівняннями, графіками і діаграмами через посилання Bit.ly.
Якщо ви оновлюєте ваші графіки і рівняння, то Desmos також оновлює результати, одержувані за посиланням. Взагалі, це один з рідкісних вдалих інструментів, робота з якими приносить задоволення.

 


Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

05.06. - Махнюк Ніну Андріївну – учителя математики Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1
06.06. - Голівську Олену Василівну – учителя історії, географії КЗ"Великокрушлинецького НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ"
16.06. - Бортновського Мар'яна Томашовича – учителя фізичної культури Щітецької СЗШ І-ІІ ст.
17.06. - Савченко Людмилу Миколаївну – учителя математики Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1
19.06. - Бойчук Надію Іванівну – учителя початкових класів Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
25.06. - Громову Світлану Володимирівну – директора КЗ "Великокрушлинецький НВК: ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ"


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
-

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz