П`ятниця, 28.04.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Матеріали І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад 2016-2017 н.р. | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція



















Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:



Матеріали ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади 2014-2015 н.р.
 

з/п
Предмет Дата
проведення
Навчальний
заклад
Завдання Результати Підсумковий
наказ
1. Українська мова та література 8 листопада НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>>  
2. Математика 9 листопада Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>>  
3. Фізика 15 листопада Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>>  
4. Історія 16 листопада Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Посилання>>> Посилання>>>  
5. Астрономія 22 листопада Зарванецька ЗОШ І-ІІ ст. Посилання>>> Посилання>>>  
6. Німецька мова 23 листопада Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.   Посилання>>>  
7. Біологія 29 листопада Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Посилання>>> Посилання>>>  
7. Географія 30 листопада НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>>  
9. Хімія 6 грудня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>>  
10. Англійська мова 7 грудня Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>>  
11. Екологія 13 грудня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>>  
12. Інформатика 14 грудня НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>>  
13. Інформаційні технології 30 січня НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>>  
14. Економіка 6 лютого Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>>  
15. Російська мова 13 лютого Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Посилання>>> Посилання>>>  
16. Правознавство 6 березня Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Посилання>>> Посилання>>>  
17. Трудове навчання 20 березня Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>>  
 
Зведення результатів ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014-2015 н.р.
 

з/п
Предмет Дата
проведення
Навчальний
заклад
Класи Початок Завдання Результати
1. Математика 18 січня ЗШ І-ІІІ ст. №31 7-11 10.00 Посилання>>> Посилання>>>
2. Німецька, французька мови 23 січня ЗШ І-ІІІ ст. №5 9-11 10.00   -
3. Фізика 24 січня НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №2 8-11 10.00   Посилання>>>
4. Географія 25 січня ЗШ І-ІІІ ст. №21 8-11 10.00   Посилання>>>
5. Біологія 31 січня ЗШ І-ІІІ ст. №18 8-11 10.00   Посилання>>>
6. Українська мова та література 1 лютого ЗШ І-ІІІ ст. №3 8-11 10.00 Посилання>>> Посилання>>>
7. Астрономія 07 лютого ЗШ І-ІІІ ст. №9 10-11 10.00   Посилання>>>
8. Історія 08 лютого ЗШ І-ІІІ ст. №31 8-11 10.00 Посилання>>> Посилання>>>
9. Польська мова та література 14 лютого ЗШ І-ІІІ ст. №33 7-11 10.00 Посилання>>> -
10. Інформатика 15 лютого ЗШ І-ІІ ст.-ліцей №7, ФМГ №17, техн. ліцей, палац дітей та юнацтва, ВОІПОПП 8-11 09.00   Посилання>>>
11. Екологія 20 лютого ЗШ І-ІІІ ст. №32 10-11 10.00   Посилання>>>
12. Інформаційні технології 21 лютого ЗШ І-ІІ ст.-ліцей №7, ФМГ №17, техн. ліцей, ЗШ І-ІІІ ст. №3, ЗШ І-ІІІ ст. №1,
ЗШ І-ІІІ ст. №2, ЗШ І-ІІІ ст. №5, ПДЮ, ВОІПОПП м.Вінниця
9-11 09.00   Посилання>>>
13. Економіка 22 лютого ЗШ І-ІІІ ст. №34 9-11 10.00   Посилання>>>
14. Російська мова і література 27 лютого ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №6 8-11 10.00 Посилання>>> Посилання>>>
15. Англійська мова 28 лютого ЗШ І-ІІІ ст. №15 9-11 10.00   Посилання>>>
16. Хімія 01 березня ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №23 8-11 10.00 Посилання>>> Посилання>>>


Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.04. - Григоренко Валентину Миколаївну – учителя історії НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей смт Стрижавка"
06.04. - Тищенко Людмилу Петрівну – учителя початкових класів КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
07.04. - Ковальчук Стефанію Володимирівну – учителя початкових класів КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
10.04. - Мазай Людмилу Михайлівну – учителя історії НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка"
15.04. - Вечерко Тетяну Василівну – учителя географії НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка"
21.04. - Кревську Наталію Сергіївну – учителя початкових класів Сокиринецької СЗШ І-ІІ ст.
23.04. - Коваль Любов Степанівну – бібліотекаря Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІ ст.
25.04. - Ткачук Тетяну Миколаївну – учителя трудового навчання КЗ "Мізяківсько- Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
26.04. - Судік Світлану Валентинівну – учителя англійської мови Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.





Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz