Вівторок, 12.12.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Матеріали ІІ етапів олімпіад 2011-2012 н.р. | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція



















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:


Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2011-2012 р.р.

 


з/п
Предмет Дата
проведення
Навчальний
заклад
Завдання Результати Підсумковий
наказ
1. Астрономія 12 листопада Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
2. Педагогіка і психологія 13 листопада Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
3. Математика 19 листопада Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
4. Російська мова і література 20 листопада Стрижавська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
5. Інформаційні технології 20 листопада НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
6. Українська мова і література 26 листопада НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
7. Німецька мова 27 листопада  Стрижавська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
8. Основи економіки 27 листопада Стрижавська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
9. Біологія 03 грудня Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
10. Історія 04 грудня Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
11. Трудове навчання 10 грудня Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
12. Географія 11 грудня Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
13. Основи правознавства 17 грудня Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
14. Фізика 17 грудня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
15. Хімія 18 грудня Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
16. Інформатика 24 грудня НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
17. Екологія 24 грудня Стрижавська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
18. Англійська мова 25 грудня Некрасовська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>

Підсумкові рейтинги навчальних закладів за результатами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2011-2012 н.р.

Брошура "Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2011-2012 н.р." (Для роздруку)


Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.12 Сташко Ганну Михайлівну, бібліотекаря Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
02.12 Очеретну Ольгу Василівну, директора Лаврівської СЗШ І-ІІ ст.
21.12 Вишаровську Оксану Антонівну, бібліотекаря Медвеже - Вушківської СЗШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
12.12 - І тур (очний етап) "Учитель року - 2018", номінація "Фізика", НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка", початок о 10.00 год.
12.12 - семінар учителів англійської мови, Степанівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ., початок о 10.00 год. Автобус "Вінниця - Побережне" відправляється о 8.30 год. від супермаркету "Грош"
12.12 - Засідання творчої групи учителів ХЕЦ, Вінницька районна рада, початок о 14.00 год.
13.12 - Семінар учителів фізичної культури, Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1, початок о 10.00 год.
14.12 - Семінар для учителів початкових класів - 2 клас, Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
14.12 - ІІ засідання "Школи фахового зростання" для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
14.12 - ІІ засідання дослідницько експерементальної групи ПП/СП, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 12.00 год.
15.12 - ІІ засідання "Школи молодого освітянина", ДНЗ "Барвінок" с. Якушинці, початок о 10.00 год.
16.12 - Семінар учителів хімії (під час олімпіади), Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
17.12 - РМО учителів англійської мови (під час олімпіади), Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
19.12 - Семінар керівників закладів середньої загальної освіти, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
20.12 - Спільний семінар голів шкільних МО класних керівників та практичних психологів, Стадницька ЗОШ І-ІІ ст., Автобус відправляється із жд.вокзалу о 8.50 год., початок о 10.00
22.12 - Школа фахового зростання для новопризначених та малодосвідчених шкільних бібліотекарів (за списком), Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
28.12 - Засідання Клубу психологічного комфорту, (виїзний семінар)
-





Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz