Вівторок, 21.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Матеріали ІІ етапів олімпіад 2011-2012 н.р. | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:


Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2011-2012 р.р.

 


з/п
Предмет Дата
проведення
Навчальний
заклад
Завдання Результати Підсумковий
наказ
1. Астрономія 12 листопада Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
2. Педагогіка і психологія 13 листопада Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
3. Математика 19 листопада Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
4. Російська мова і література 20 листопада Стрижавська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
5. Інформаційні технології 20 листопада НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
6. Українська мова і література 26 листопада НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
7. Німецька мова 27 листопада  Стрижавська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
8. Основи економіки 27 листопада Стрижавська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
9. Біологія 03 грудня Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
10. Історія 04 грудня Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
11. Трудове навчання 10 грудня Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
12. Географія 11 грудня Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
13. Основи правознавства 17 грудня Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
14. Фізика 17 грудня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
15. Хімія 18 грудня Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
16. Інформатика 24 грудня НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
17. Екологія 24 грудня Стрижавська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
18. Англійська мова 25 грудня Некрасовська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>

Підсумкові рейтинги навчальних закладів за результатами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2011-2012 н.р.

Брошура "Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2011-2012 н.р." (Для роздруку)


Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
21.02 - Заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених учителів математики (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
22.02 - Семінар - практикум педагогів - організаторів «Застосування інноваційних форм і методів роботи в діяльності педагога - організатора»(Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
23.02 - Семінар-практикум для учителів основ здоров'я «Змішане навчання на уроках основ здоров’я як шлях формування компетентностей учнів» (КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 10.00. Домашнє завдання знаходиться на сторінці основ здоров’я у рубриці «Готуємось до семінару»)
23.02 - IV заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (Приміщення районної ради. Хмельницьке шосе, 17 (ІІІ поверх - методичний кабінет місцевого самоврядування) 10.00)
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(місце та час проведення буде повідомлено додатково)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)





Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz