Четвер, 22.02.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Матеріали ІІ етапів олімпіад 2012-2013 н.р. | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція



















Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:



Матеріали ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади 2012-2013 н.р.
 

з/п
Предмет Дата
проведення
Навчальний
заклад
Завдання Результати Підсумковий
наказ
1. Фізкультура і спорт 10 листопада Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
2. Педагогіка та психологія 11 листопада НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
3. Астрономія 16 листопада Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
4. Математика 17 листопада Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
5. Українська мова та література 18 листопада Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
6. Основи економіки 23 листопада Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
7. Фізика 24 листопада Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>> Посилання>>>
8. Історія 25 листопада Вінницько-Хутірський НВК ЗОШ І- III ст.-ДНЗ Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
9. Німецька мова 30 листопада Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
10. Біологія 1 грудня Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
11. Інформаційні технології 2 грудня НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
12. Географія 8 грудня Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
13. Англійська мова 9 грудня  Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
14. Російська мова і література 14 грудня  НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка"  Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
15. Хімія 15 грудня  Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.  Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
16. Основи правознавства 16 грудня  Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст - гімназія  Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
17. Трудове навчання 21 грудня  Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
18. Екологія 22 грудня  Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
19. Інформатика 23 грудня НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка"  Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>

Рейтинг навчальних закладів за кількістю призових місць отриманих в ІІ етапах Всеукраїнських олімпіад 2012-2013 н.р.

Рейтинг навчальних закладів за результатами ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад 2012-2013 н.р. (командний залік)

Результати ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад 2012-2013 н.р. (Презентація)

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.02 Фальківську Катерину Данилівну, бібліотекаря Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ
03.02 Прикмету Олену Олексіївну, учителя англійської мови Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
03.02 Шкробіт Євгенію Петрівну, учителя географії Іванівської СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
22.02 - Семінар учителів основ здоров'я, Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст, початок о 10.00 год. Автобус відправляється із залізничного вокзалу, магазин АТБ о 9.00 та 9.40 год. Домашнє завдання дивитися у новинах сайту.
23.02 - Семінар учителів початкових класів - 4 клас, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
27.02 - Семінар учителів початкових класів - 1 клас, Сосонська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-





Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz