Понеділок, 29.05.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Матеріали ІІ етапів олімпіад 2013-2014 н.р. | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція



















Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:



Матеріали ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади 2013-2014 н.р.
 

Презентація "Аналіз участі навчальних закладів району у ІІ етапах Всеукраїнських олімпіад 2013-2014 н.р."

 


з/п
Предмет Дата
проведення
Навчальний
заклад
Завдання Результати Підсумковий
наказ
1. Фізкультура і спорт 9 листопада Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
2. Педагогіка та психологія 10 листопада НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
3. Астрономія 15 листопада Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
4. Математика 16 листопада Вінницько-Хутірський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
5. Українська мова та література 17 листопада НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
6. Російська мова та література 22 листопада НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
7. Фізика 23 листопада Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
8. Історія 24 листопада Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
9. Німецька мова 29 листопада Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
10. Біологія 30 листопада Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
11. Інформаційні технології 1 грудня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
12. Польська мова 6 грудня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
13. Географія 7 грудня Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
14. Правознавство 8 грудня  Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
15. Економіка 13 грудня Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
16. Хімія 14 грудня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.  Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
17. Англійська мова 15 грудня Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
18. Трудове навчання 20 грудня Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.   Посилання>>> Посилання>>>
19. Екологія 21 грудня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.   Посилання>>> Посилання>>>
20. Інформатика 22 грудня НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка"  Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>

 


з/п
Предмет Дата
проведення
Результати
1. Польська мова 17 січня Посилання>>>
2. Фізична культура і спорт 18 січня Посилання>>>
3. Українська мова та література 19 січня Посилання>>>
4. Астрономія 24 січня Посилання>>>
5. Біологія 25 січня Посилання>>>
6. Математика 26 січня Посилання>>>
7. Німецька та французька мова 31 січня Посилання>>>
8. Інформатика 1 лютого Посилання>>>
9. Історія 2 лютого Посилання>>>
10. Педагогіка і психологія 7 лютого Посилання>>>
11. Інформаційні технології 8 лютого Посилання>>>
12. Правознавство 8 лютого Посилання>>>
13. Фізика 9 лютого Посилання>>>
14. Екологія 14 лютого Посилання>>>
15. Географія 15 лютого Посилання>>>
16. Хімія 16 лютого Посилання>>>
17. Польська мова 17 січня Посилання>>>
18. Російська мова та література 21 лютого Посилання>>>
19. Трудове навчання 22 лютого Посилання>>>
20. Англійська мова 23 лютого Посилання>>>
21. Економіка 28 лютого Посилання>>>

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.05. - Ванжулу Тетяну Василівну – учителя історії КЗ "Мізяківсько- Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
09.05. - Мельничук Ольгу Юріївну– учителя математики Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1
12.05. - Томчук Віру Петрівну– учителя початкових класів Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
14.05. - Гримашевич Світлану Анатоліївну – учителя початкових класів КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
15.05. - Мазур Євгенію Григорівну – учителя географії КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
18.05. - Стеценко Ларису Михайлівну – учителя історії Щітецької СЗШ І-ІІ ст.
18.05. - Головню Миколу Івановича – учителя трудового навчання Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
21.05. - Наскальну Оксану Василівну – бібліотекаря Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
23.05. - Білаш Ларису Павлівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1
24.05. - Творун Ольгу Костянтинівну – учителя зарубіжної літератури Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст.
26.05. - Міщенко Людмилу Олександрівну – учителя початкових класів Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст.
31.05. - Савченка Миколу Григоровича – директора, учителя історії Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
30.05 - Розширене підсумкове заняття "Школи фахового зростання" для ПП,СП ДНЗ, ЗНЗ. ДНЗ "Сонечко" с.Агрономічне, початок о 10.00 год.





Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz