Середа, 22.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Матеріали ІІ етапів олімпіад 2013-2014 н.р. | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


















Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 3
Користувачів: 1
Grygorash

Форма входу
Логін:
Пароль:



Матеріали ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади 2013-2014 н.р.
 

Презентація "Аналіз участі навчальних закладів району у ІІ етапах Всеукраїнських олімпіад 2013-2014 н.р."

 


з/п
Предмет Дата
проведення
Навчальний
заклад
Завдання Результати Підсумковий
наказ
1. Фізкультура і спорт 9 листопада Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
2. Педагогіка та психологія 10 листопада НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
3. Астрономія 15 листопада Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
4. Математика 16 листопада Вінницько-Хутірський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
5. Українська мова та література 17 листопада НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
6. Російська мова та література 22 листопада НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
7. Фізика 23 листопада Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
8. Історія 24 листопада Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
9. Німецька мова 29 листопада Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
10. Біологія 30 листопада Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
11. Інформаційні технології 1 грудня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
12. Польська мова 6 грудня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
13. Географія 7 грудня Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
14. Правознавство 8 грудня  Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
15. Економіка 13 грудня Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
16. Хімія 14 грудня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.  Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
17. Англійська мова 15 грудня Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>
18. Трудове навчання 20 грудня Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.   Посилання>>> Посилання>>>
19. Екологія 21 грудня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.   Посилання>>> Посилання>>>
20. Інформатика 22 грудня НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка"  Посилання>>> Посилання>>> Посилання>>>

 


з/п
Предмет Дата
проведення
Результати
1. Польська мова 17 січня Посилання>>>
2. Фізична культура і спорт 18 січня Посилання>>>
3. Українська мова та література 19 січня Посилання>>>
4. Астрономія 24 січня Посилання>>>
5. Біологія 25 січня Посилання>>>
6. Математика 26 січня Посилання>>>
7. Німецька та французька мова 31 січня Посилання>>>
8. Інформатика 1 лютого Посилання>>>
9. Історія 2 лютого Посилання>>>
10. Педагогіка і психологія 7 лютого Посилання>>>
11. Інформаційні технології 8 лютого Посилання>>>
12. Правознавство 8 лютого Посилання>>>
13. Фізика 9 лютого Посилання>>>
14. Екологія 14 лютого Посилання>>>
15. Географія 15 лютого Посилання>>>
16. Хімія 16 лютого Посилання>>>
17. Польська мова 17 січня Посилання>>>
18. Російська мова та література 21 лютого Посилання>>>
19. Трудове навчання 22 лютого Посилання>>>
20. Англійська мова 23 лютого Посилання>>>
21. Економіка 28 лютого Посилання>>>

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
22.02 - Семінар - практикум педагогів - організаторів «Застосування інноваційних форм і методів роботи в діяльності педагога - організатора»(Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
23.02 - Семінар-практикум для учителів основ здоров'я «Змішане навчання на уроках основ здоров’я як шлях формування компетентностей учнів» (КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 10.00. Домашнє завдання знаходиться на сторінці основ здоров’я у рубриці «Готуємось до семінару» Автобус відправляється о 9.15 (зупинка біля гуртожитку педуніверситету)
23.02 - IV заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (УВАГА! Заняття відбудеться на базі Вінницького районного центру зайнятості,Квятека, 20. Початок об 11.00 год.)
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(Вінницька районна рада, депутатська кімната Початок об 14.00 год.)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)





Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz