Неділя, 07.06.2020
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Матеріали ІІ етапів олімпіад 2015-2016 н.р. | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція




















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:


Матеріали ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади 2015-2016 н.р.

 

Наказ відділу освіти Вінницької РДА від 28.10.2015 № 355 "Про проведення ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 н.р."​

Про внесення змін до наказу від 28.10.2015 року №355 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 н.р.»


з/п
Предмет Дата
проведення
Навчальний
заклад
Завдання
ІІ етапу
Результати
ІІ етапу
Завдання
ІІІ етапу
Результати
ІІІ етапу
1. Інформаційні технології 8 листопада НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
2. Російська мова та література 13 листопада НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>> Посилання>> Посилання>> Посилання>>
3. Математика 14 листопада Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
4. Історія 15 листопада Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Посилання>> Посилання>> Посилання>> Посилання>>
5. Польська мова та література 20 листопада   Посилання>>   Посилання>>  
6. Українська мова та література 21 листопада НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
7. Німецька та французька мови 22 листопада Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>>      
8. Екологія 27 листопада Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
9. Фізика 28 листопада Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
10. Біологія 29 листопада Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
11. Астрономія 4 грудня Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
12. Трудове навчання (дівчата) 5 грудня Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
12. Трудове навчання (хлопці) 5 грудня Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
13. Економіка 6 грудня Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
14. Правознавство 11 грудня Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
15. Географія 12 грудня Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Посилання>> Посилання>>   Посилання>>
16. Інформатика 13 грудня НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Посилання>> Посилання>> Посилання>> Посилання>>
17. Хімія 19 грудня Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Посилання>> Посилання>> Посилання>> Посилання>>
18 Англійська мова 20 грудня Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Посилання>> Посилання>>   Посилання>>

Інформаційний збірник "Результати ІІ етапів  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисципілін 2015-2106 н.р."  

Презентація "Підсумки ІІ етапів Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад в 2015-2016 н.р."

Таблиці - джерело даних для вищеназваноъ презентації (*.xlsx)


Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!



Тижнева циклограма діяльності методичного центру.





Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz