Понеділок, 17.02.2020
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Матеріали ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади 2018-2019 р | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція




















Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
izhakivska_myroslava

Форма входу
Логін:
Пароль:


Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 н.р.

Матеріали І етапу Всеукраїнської олімпіади 2018-2019 н.р.
 


з/п
Предмет Дата
проведення
Завдання
1. Біологія, екологія 08.10.2018 Посилання>>
2. Фізика, астрономія 05.10.2018 Посилання>>
3. Хімія 25.10.2018 Посилання>>
4. Економіка 23.10.2018 Посилання>>
7. Трудове навчання 19.10.2018 Посилання>>
8. Українська мова та література 12.10.2018 Посилання>>
9. Географія 18.10.2018 Посилання>>
10.

Інформатика та інформаційні технології

10.10.2018 Посилання>>
11. Німецька мова 22.10.2018 Посилання>>
12. Англійська мова 22.10.2018 Посилання>>
13. Історія 16.10.2018 Посилання>>
14. Математика 02.10.2018 Посилання>>
15. Російська мова 22.10.2018 Посилання>>
16. Правознавство 04.10.2018 Посилання>>

Матеріали ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади 2018-2019р.

Предмет

Дата
проведення

Місце
проведення

Завдання

Результати

1. Біологія

 

10.11.2018р.

Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.

Завантажити

Остаточні

результати

2.

Фізика

11.11.2018р.

Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.

Завантажити  Остаточні
результати
3.

Екологія

16.11.2018р.

Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст.

 Завантажити Остаточні
результати
4.

Хімія

17.11.2018р.

Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.

Завантажити

Остаточні
результати

5.

Астрономія

18.11.2018р.

Зарванецька ЗОШ І-ІІ ст.

Завантажити Остаточні
результати
6. Економіка 23.11.2018р.

Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.

Завантажити

Остаточні
результати

7. Трудове навчання 24.11.2018р.

Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.

Завантажити  Остаточні
результати
8.

Українська мова та література

25.11.2018р.

НВЗ «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка»

Завантажити

Остаточні
результати

9.

Географія 

01.12.2018р.

КЗ «Хижинецький  ліцей»

Завантажити  Остаточні
результати
10. Інформатика 02.12.2018р.

НВЗ «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка»

Завантажити  Остаточні
результати
11. Німецька та французька мови 07.12.2018р.

Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.

Завантажити

Остаточні
результати

12.

Англійська мова

08.12.2018р.

Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Завантажити

Остаточні
результати

13.

Інформаційні технології

09.12.2018р.

Якушинецька  СЗШ  І-ІІІ ст.- гімназія

Завантажити  Остаточні
результати
14.

Історія

15.12.2018р.

Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ

Завантажити Остаточні
результати
15.

Математика

16.12.2018р.

Сосонська СЗШ І-ІІІ ст.

Завантажити Остаточні
результати
16.

Російська мова

21.12.2018р.

Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ

Завантажити Остаточні
результати
17.

Правознавство

22.12.2018р. Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Завантажити Остаточні
результати
           

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!



Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
18.02 - ІІ Форум педагогічної майстерності "Лайфхаки сучасного вчителя", Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ, початок о 10.00
18.02 - В рамках Форуму педагогічної майстерності відбудеться спеціальна сесія для вихователів ЗДО та НВК району: "Коректурні таблиці як засіб стимулювання креативності дітей", Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ початок о 10.00
19.02 - Школа молодого вчителя (І рік роботи); семінар-кругозір, Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Автобус із залізничного вокзалу 0 8.40
20.02 - Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., Школа фахового зростання для усіх ПП/СП, початок о 10.00





Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz