Четвер, 27.07.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | образотворче мистецтво | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:Образотворче мистецтво

Сторінку веде методист ВРМЦЗО з навчальних дисциплін
художньо-естетичного циклу.

Куца Наталія Василівна

Тел: (0432) 66-11-53


 • ПЛАН підготовки Пленеру
 • Списки учасників проекту "Урок он-лайн"
 • Методичний кейс:"
 •  

  26 березня 2014 року на базі Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників за допомогою завідуюча кабінетом виховної роботи ВОІПОПП Л.І. Коц відкрито персональну виставку Юлії Антонівни Довгаль - вчителя світової літератури, російської мови та художньої культури Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, майстра петриківського розпису, керівника гуртка образотворчого мистецтва в КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради.

  Завершився мистецький лютий персональним звітом учителя образотворчого мистецтва Лука – Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Юрія Дмитровича Посмітюхи, який відбувся 28 лютого 2014 року на базі даного закладу.
  Юрія Дмитровича знають у районному освітянському колі як творчу особистість, вчителя, який неодноразово проводив майстер класи для вчителів образотворчого мистецтва, учасника персональних виставок педагогічних працівників району та щорічних мистецьких пленерів, започаткованих методичним центром.
  За креативним вказівником, виконаним у техніці запропонованого майстер класу «Витинанка» вчителі образотворчого мистецтва пройшли до класу, у якому була представлена виставка робіт учителя, майстра, художника.
  Зі словами вітання та побажаннями плідної співпраці до вчителів образотворчого мистецтва звернувся директор Лука – Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Анатолій Юрійович Базалицький та методист Вінницького районного методичного центру Наталія Василівна Куца.

  14.02.2014 р. у приміщенні НВК:ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №23 м. Вінниці відбувся майстер –клас «Створення об’ємних фігур з використанням техніки папероплетіння», який організувала та провела методист з мистецьких дисциплін Н.В. Куца.
  У практично у занятті прийняли участь 25 учителів образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів району та керівників гуртків декоративно – прикладного напрямку. Можливості використання техніки папероплетіння продемонструвала в свої роботах учитель Оленівського НВК:СЗШ І-ІІІ ст. ДНЗ Довгаль Юлія Антонівна.
  20.11.2013 року на базі обласного Будинку культури вчителя відбулося методичне об’єднання вчителів музичного мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Роль особистості вчителя в активізації творчого розвитку учнів на уроках музики та позаурочний час».
  Акцентом семінару стало обговорення сучасних вимог до вчителя музичного мистецтва, його особистісно – компетентнісних якостей.
  Вчителями було переглянуто відео бінарного уроку музичного мистецтва та світової літератури за темою: «Взаємозв’язок музики та літератури. Образ Тараса Бульби в повісті М.Гоголя «Тарас Бульба», записаного вчителями Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Смашнюк Наталією Мирославівною та Лемещенко Ольгою Миколаївною; обговорення уроку проводилось методом анкетування .
  Велику зацікавленість визвало висвітлення вчителями питання впровадження здоров’язберігаючих технологій у навчально – виховний процес, презентація програмних засобів для використання на уроках музичного мистецтва, електронного журналу ВРМЦЗО «Мистецтво».
  Гарним, завершальним акордом стала презентація нових дитячих пісень Ольги Янушкевич, люб’язно надана автором.

   

   

  До початку навчального року

   

   

  Конкурси, виставки

  • До свята Св. Миколая!
   19.12.2012 року в актовій залі Лука-Мелешківської середньої загальноосвітньої школи відбулось урочисте віншування мистецького таланту вчителя початкових класів Любацької Валентини Дмитрівни.
   Творчий талант вчителя представлено концертною програмою до свята Святого Миколая та виставкою з більше 50-ти вишитих бісером ікон, картин, панно, рушників; багато робіт Валентини Дмитрівни знаходиться в приватних колекціях, церковних храмах.
   Щирі слова вітання та подяки за талант та невтомну працю майстрині прозвучали від директора закладу Базалицького А.Ю., методиста районного науково- методичного кабінету Куцої Н.В., колег та батьків учнів.
  • Персональна виставка вчителя образотворчого мистецтва Лука-Мелешківської СЗШ І-ІІІ ст.Посмітюхи Юрія Дмитровича
    
   18 листопада 2011 року в приміщенні Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників в рамках творчих звітів педагогічних працівників загальноосвітніх закладів району «Світ захоплень» відкрилася персональна виставка вчителя образотворчого мистецтва Лука-Мелешківської СЗШ І-ІІІ ст. Посмітюхи Юрія Дмитровича. Цього разу відвідувачі виставки мають можливість познайомитися із творчістю Юрія Дмитровича як фотографа. Його експозиція, яка носить назву «Незвичайний погляд на звичайні речі…» дійсно заставляє глядача дивитись на оточуючий світ іншим поглядом, бачити речі в іншому ракурсі. Характер митця розкривають його світлини: так фотороботу (в стилі макрозйомка) звичайнісінької скибочки апельсину автор скомпонував із підслуханим в дитячій розмові назви цього фрукта - «Ліпісінка», очима фотографа ми по-іншому бачимо і рідні краєвиди…
   Від усієї душі хочеться побажати Юрію Дмитровичу творчої наснаги , юначого запалу та невичерпного творчого потенціалу, а глядачам- обов’язково відвідати цю мистецьку виставку!
  • 1 листопада 2011 І етап (районний) Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Безпека та мир в Україні".

  Семінари

  До початку 2011-2012 н.р.


  Освітянська карта району
  .

  ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

  04.07. - Корнійчук Зінаїду Василівну – учителя початкових класів Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІ ст.
  28.07. - Куб'як Надію Василівну – учителя української мови та літератури Степанівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ
  29.07. - Школьну Тамару Петрівну – учителя зарубіжної літератури Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.


  План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
  Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
  -

  Copyright MyCorp © 2017
  Конструктор сайтів - uCoz