Неділя, 19.08.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Школа олімпійського резерву | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція



















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:


Інформаційні технології

Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій І тур І (заочного) етапу (КНУ імені Тараса Шевченка)

  • Завдання 1. Шахи (MS EXCEL)
  • Завдання 2. Диктор (MS EXCEL)
  • Завдання 3. Лінії (MS EXCEL)
  • Завдання 4. Адміністративний поділ (MS ACCESS)
  • Завдання 5. Ліга Європи УЄФА (MS ACCESS)

V Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій ІІ етап (відбірковий тур)(м. Дніпропетровськ)

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2016 р. (Вінницька область)

  • Завдання 1. Розрахунки (MS EXCEL)
    • Аркуш «Метеопост»
    • Аркуш «Вітер»
    • Аркуш «Розрахунок»
    • Аркуш «Платня»
  • Завдання 2. Кіотський протокол (MS ACCESS)
  • Завдання 3. Потеплення(MS PowerPoint)
  • Завдання 4. Web-сторінка (MS WORD)

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!



План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.08 - РМО вихователів груп продовженого дня, НВЗ: ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка. Початок о 10.00 год.
20.08 - РМО вчителів початкових класів (1 та 4 класи), Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
21.08 - РМО вчителів 2-3 класів, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
21.08 - РМО вчителів трудового навчання, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
21.08 - РМО вчителів художньо – естетичного циклу, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 12.00 год.
22.08 - РМО вчителів англійської мови, Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
22.08 - РМО вчителів української мови та літератури, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
22.08 - РМО вчителів інформатики, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
22.08 - РМО вчителів математики, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Початок о 12.30 год.
23.08 - РМО вчителів зарубіжної літератури та російської мови, Вінницько – Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ. Початок о 10.00 год.
23.08 - РМО вчителів фізики, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
23.08 - РМО шкільних бібліотекарів, Пултівецька СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
27.08 - РМО вчителів історії та правознавства, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
27.08 - РМО практичних психологів та соціальних педагогів ЗДО та ЗЗСО, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
27.08 - РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів - організаторів, Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
28.08 - РМО вчителів географії та економіки, Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ. Початок о 10.00 год.
30.08 - РМО вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни», Сосонська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
30.08 - РМО вчителів хімії та біології, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
30.08 - РМО вчителів основ здоров'я, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 12.30 год.
-





Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz