Субота, 21.01.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Трудове навчання | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція



















Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Трудове навчання

Сторінку веде методист ВРНМК з навчальних дисциплін
українська мова і література, трудове навчання,
спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Продан Галина Михайлівна

Тел: (0432) 66-11-53



УВАГА!  

 Лист обліку вчителя трудового навчання, технологій

Новини

 14 грудня 2016 р. на базі Стрижавської ЗОШ І-ІІІст. відбувся семінар-практикум 

"Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до практичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання"

 

 Вивчаємо досвід роботи

 Мицик Любов Миколаївна, вчитель трудового навчання та технологій Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.​

"Новітні технології як засіб проектно-технологічної діяльності учнів на уроках трудового навчання та технологій"

Схвалено науково-методичною радою ВРМЦЗО, рекомендовано до апробації серед колег та на розгляд НМР у ВАНО .  

Схвалено науково-методичною радою КВНЗ "Вінницька академія неперервної освіти", рекомендовано до друку (протокол №5 від 27.10.2016)

 

До початку навчального року    

 2016-2017 н.р.:

БЛОК 1(вироби з металу),       БЛОК  2 (швейні вироби),     БЛОК 3 (інтер єрні вироби).

2015-2016 н.р.:

​2014-2015 н.р., 2013-2014 н.р.:

Навчальні програми

Календарне планування (орієнтовні плани колег)

Підручники (новий Держстандарт)

 

Документація майстерні

Засідання РМО

2013-12014 н.р.:

  • 23.08.2013 - Лука- Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Серпневе засідання
  • 11.2013 - Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст., Семінар - практикум «Сприяння професійній орієнтації та створення умов для самовизначення учнів під час викладання курсу «Технології»
  • 12.2013 - Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.,  "Форум педагогічних досягнень"
  • 30.01.2014 - Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст. - Обласне засідання школи науково - методичного зростання вчителів трудового навчання Вінницької області «Реалізація проектно - технологічного підходу на уроках трудового навчання»
  • 14.04.2014 - Гавришівська СЗШ І-ІІІ ст. , Семінар - практикум   «Мистецтво вічне,а краса безмежна»      
  • 30.04.2014 - Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. , Семінар - практикум «Сучасний підхід учителя трудового навчання до викладання варіативних модулів»
  • 15-17.05.2014 - Міжгірський професійний ліцей Закарпатської області, Семінар - практикум

2014-2015 н.р.:

  • 21.08.2014 - Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.,  Серпневе засідання
  • 26.11.2014 - НВЗ: ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей Стрижавка,   Семінар - супутник «Використання оптимальних умов для навчання проектно-технологічної діяльності при формуванні особистісних компетентностей учнів та їх творчості на уроках трудового навчання»
  • Тиврівський район - Обласне засідання школи науково - методичного зростання вчителів трудового навчання Вінницької області : Учитель Прибузької СЗШ І-ІІ ст.  Юхнич В. В. провів майстер-клас за темою «Виготовлення виробів із тонколистового металу». Учитель Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Мошняков М. А. провів майстер-клас за темою «Маркетрі, як один із видів мозаїки по дереву».
  • 20.03.2015 - Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.,  "Форум педагогічних досягнень"
  • 10.04.2015 - Вінницько - Хутірський НВК : СЗШ І-ІІІ ст-ДНЗ,   Семінар - практикум «Організація цілісного навчально-виховного процесу технологічної підготовки учнів, використання сучасних педагогічних технологій і методів навчання, які розвивають творчу особистість»

2015-2016 н.р.:

  • 18.08.2015 - Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. (серпневе настановче засідання)
  • 24.11.2015 - Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Семінар - практикум "Творчий підхід учителя для реалізації проектної діяльності на уроках трудового навчання"
  • 05.12.2015 - Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. - ІІ етап олімпіади з трудового навчання
  • 26.04.2016 - Хижинецька СЗШ І-ІІІ ст. Семінар - практикум "Патріотичне виховання та формування національної ідентичності на уроках трудового навчання"

2016-2017 н.р.:

  • 25.08.2016 - Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст.-гімназія (серпневе настановче засідання)
  • 03.12.2016 - Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. - ІІ етап олімпіади з трудового навчання, Форум педагогічних досягнень
  • 14.12.2016 - Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. - семінар - практикум "Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до праткичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання"
  •  

Методична скринька

Форум педагогічних досягнень

  • 2013-2014 н.р.:
    • ​Черниш Т.М. "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання"
    • Мицик Л.М. "Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом впровадження новітніх технологій"
    • Юхнич В.М. "Інноваційна грамотність педагога як умова розвитку його професіоналізму"
    • Пелешок О.О. "Впровадження елементів сучасних технологій у навчально-виховний процес"
    • Мицик С.Д. "Впровадження ІКТ у освітньому просторі"
    • Бартюк В.В. "Використання інноваційних технологій на уроках трудового навчання з метою розвитку творчих здібностей учнів"
    • Головня М.І. "Використання інтерактивних методів на уроках трудового навчання"
    • Магера В.В. "Використання аудіовізуальних засобів у процесі навчання"
    • Шевчук В.Ф. "Розвиток творчиз здібностей учнів на урокахтрудового навчання"
    • Трембанчук Н.В. "Організація роботи з обдарованими дітьми"
    • Юрченко В.М. "Впровадження методу проектів на уроках трудового навчання"
    • Ткачук Т.М. "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання"
    • Стратійчук Л.І. "Здійснення диференціального підходу та розвиток творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання"
  • 2014-2015 н.р.:
    • ​Мошняков М.А. "Використання інноваційних технологій на уроках трудового навчання"
    • Радюкова О.В. "формування життєвих компетенцій на уроках трудового навчання шляхом інноваційних технологій"
    • Базалицький М.Ю. "Використання народних промислів на уроках трудового навчання"
    • Гаврилюк І.А. "Компетентнісний підхід до навчання учнів на уроках трудового навчання"
    • Постернак С.Т. "Самостійна робота учнів на уроках трудового навчання"
    • Чернега Л.Г. "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання"
    • Магера В.В. "Використання аудіовізуальних засобів у процесі вивчення трудового навчання"
  • 2015-2016 н.р.:

Олімпіада

Майстер-клас

Безпека життєдіяльності

Інтернет-ресурси для вчителя трудового навчання

 http://www.trudove.org.ua/

 http://osvita.ua/

 

http://mmk.edu.vn.ua/index.php

 http://falko.ucoz.ua

 

сайт учителя обслуговуючої праці Миронюк К.В.

http://tehnologi.at.ua/

http://stranamasterov.ru/technics

http://ukr-igrashka.narod.ru/index.html

http://terpug.at.ua/

http://lubimoe-delo.ru/index.php/archives/267

http://www.lobzik4you.ru/

http://www.lobzik.pri.ee/modules/news/

http://rushnychok.org.ua/

  

       


Освітянська карта району

План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
05.09-Майстер - клас для молодих вчителів предмету "Мистецтво " (8 клас), Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст. Виїзд: Західний автовокзал, 09:20 год.
06.09 Увага! Серпневе засідання РМО вчителів фізичної культури та предмету "Захист Вітчизни" відбудеться у актовій залі РДА. Участь обов'язкова!
07.09 - екскурсійна поїздка для вчителів мистецьких дисциплін "«Основні аспекти використання краєзнавчого матеріалу на уроках мистецтва та в позакласній діяльності» : Лядівький чоловічий скельний монастир, Народний Будинок творчості, м. Могилів - Подільський. Від'їзд від Книжки о 7.30 год. Тел для довідок: 067-92-47-240 (Куца Н.В.) План семінару>>>
07.09 - секційне засідання МО вчителів інформатики переноситься на 07.09 (Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст.) Від'їзд від тролейбусної зупинки "Чехова" або "Залізничний вокзал" о 09:00, 09:40
09.09-серпневе засідання РМО вчителів основ здоров'я (приміщення обласного краєзнавчого музею)
22.09- перше заняття школи фахового зростання для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.)
23.09- перше заняття школи молодого вчителя (Сосонська СЗШ І-ІІІ ст.)
30.09- школа молодого освітянина ДНЗ "Дзвіночок" (с.Сокиринці)
04.10- Семінар-практикум для вчителів географії (виїзд о 8.30 год. від "Книжки")(м. Немирів)
05.10- Семінар-тренінг для вчителів історії (приміщення Вінницького обласного краєзнавчого музею)
05.10- Школа молодого заступника директора з виховної роботи (Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
10.10- Семінар-практикум вихователів ГПД (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка")
12.10- Школа молодого педагога-організатора (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
13.10- Семінар-майстерня для вчителів зарубіжної літератури, які викладають в 10-11 кл. (Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
19.10- Семінар-практикум для вчителів української мови та літератури (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Увага! Семінар-практикум для вчителів хімії (ЗНЗ І-ІІІ ст.)(Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1) переноситься на інший день
21.10- Семінар для вчителів 4-го класу (Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.)
21.10- Заняття оперативної школи методичної служби району для вихователів ДНЗ дітей ясельного та молодшого віку та практичних психологів ДНЗ (ДНЗ «Веселка» смт Вороновиця)
25.10- Семінар-практикум шкільних бібліотекарів (міська центральна бібліотека для дітей і юнацтва вул. Космонавтів, 63. Збір о 9:40 на зуп. "Проспект Космонавтів", вул. Келецька)
26.10- Спільне засідання РМО заступників директорів з ВР та ПП,СП ЗНЗ (Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст.)
27.10- Семінар-практикум для вчителів основ здоров'я (Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ)
27.10- Семінар-практикум для вчителів фізичної культури (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.) 
(Cпортивна форма обов'язкова)
27-28.10- Навчально-методичний тренінг для ПП,СП ЗНЗ за програмою: «Базові навички медіатора в навчальних закладах і громаді» (Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст.)
28.10- Семінар-практикум для вчителів образотворчого мистецтва «Формування естетичної культури учнів на засадах синтезу різноманітних видів художньої творчості» (Переорська СЗШ І-ІІ ст., автобус від пл. Перемоги, 9.15 год., мати засоби для живопису)
02.11-07.11 - районний етап Спартакіади з баскетболу серед юнаків та дівчат. (Агрономічненська СЗШ І-ІІІст., НВЗ «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей смт Стрижавка, Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ, Оленівський НВК: ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ, Вороноицька СЗШ І-ІІІст.№1)
04.11 - оперативна школа для музичних керівників ДНЗ "Організація роботи з музичного виховання дітей у ДНЗ" (НВК с. Комарів)
09.11- засідання МО вчителів художньої культури «Розвиток духовної сфери учні шляхом усвідомлення власної причетності до національних художніх традицій"(Оленівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ, рейси на Липовець від "Гроша" о 8.30, 8.40 год.))
11.11 - заняття школи молодого вчителя «Урок від А до Я. Ефективний урок – результат організації активної діяльності вчителя і учнів» (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.)
09.11-14.11 - районний етап Спартакіади з настільного тенісу серед ЗОШ І-ІІ ст. та ЗОШ І-ІІІ ст.(Агрономічненська СЗШ І-ІІІст.,НВЗ «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей смт Стрижавка, Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ, Михайлівська СЗШ І-ІІІст., КЗ «Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ»)
15.11 - семінар-практикум для вчителів історії «Оцінювання знань як стимул розвитку учнів» (Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1, поч. 9:30)
16.11 - семінар-калейдоскоп для голів шкільних МО класних керівників (Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ)
18.11 - семінар-майстерня для вчителів поч. класів (3 клас) "Забезпечення вимог оновлених програм та критеріїв оцінювання: реалізація основних завдань та невирішені проблеми" (Ільківська ЗОШ І-ІІ ст.)
21.11 - Увага! Семінар-практикум для вчителів труд. навчання "Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до практичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання" (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.) переноситься на грудень
22.11 - практичний семінар для вчителів поч. класів (1 клас) "Забезпечення успішної адаптації та соціалізації першокласників" (Великокрушлинецький НВК:ЗОШ І-ІІ ст. ДНЗ)
24.11 - Увага! Cемінар-практикум ПП, СП "Використання прийомів арт-терапії в загальноосвітніх навчальних закладах" (Якушинецька СШЗ І-ІІІ ст. - гімназія) переноситься на 1 грудня
25.11 - Увага! Семінар-практикум для керівників ДНЗ "Формування елементарних логіко-математичних уявлень" (ДНЗ "Перлина" с.Горбанівка) переноситься на 2 грудня
25.11 - засідання РМО учителів математики(Хижинецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
22.11-28.11 - спартакіада з волейболу серед юнаків і дівчат (Агрономічненська СЗШ І-ІІІст.; Стрижавська ЗОШ І-ІІІст.; Михайлівська СЗШ І-ІІІст.; Вороновицька СЗШ І-ІІІст.№1)
29.11 - семінар-практикум для вчителів англ. мови "Використання інноваційних технологій у викладанні іноземної мови через застосування дидактичних ігор на різних етапах уроку" (КЗ "Мізяківсько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ)
01.12 - Cемінар-практикум ПП, СП "Використання прийомів арт-терапії в загальноосвітніх навчальних закладах" (Якушинецька СШЗ І-ІІІ ст. - гімназія)
02.12 - Семінар-практикум для керівників ДНЗ "Формування елементарних логіко-математичних уявлень" (ДНЗ "Перлина" с.Горбанівка)
07.12 - Семінар – практикум педагогів – організаторів: «Майстерність педагога – організатора: творча ініціатива, удосконалення форм і методів роботи із учнями у навчальних закладах» (обов’язково мати із собою ноутбук) (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.)
09.12 - Школа фахового зростання освітян ДНЗ.(Якушинецький ДНЗ "Барвінок")
13.12 - Семінар-майстерня учителів 2-х класів:«Забезпечення вимог оновлених програм і критеріїв оцінювання: реалізація основних завдань та творчий підхід до вирішення проблеми» (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІст)
14.12 - Семінар-практикум для вчителів труд. навчання "Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до практичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання" (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.)
16.12 - Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та російської мови «Забезпечення компетентнісного підходу на уроках зарубіжної літератури та російської мови як засіб формування творчої особистості учня» (Агрономічненська СЗШ І-ІІІст.)
21.12 - Семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва «Ефективність системи художньо-естетичного виховання –важлива умова розвитку самовдосконалення, самовиховання обдарованої особистості» (Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст, автобус о 9.00 год. від трол. зупинки "Урожай")
22.12 - Районний конкурс "Учитель року - 2017" номінація "Біологія" (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.) (початок о 10:00). Запрошуються вчителі біології ЗНЗ





Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz