Понеділок, 29.05.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Виховна робота | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція



















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:


Виховна робота

Сторінку веде методист ВРМЦЗО з виховної роботи
ГРОМ Леся Володимирівна
Тел: (0432) 66-11-53

E-MAIL: vinrmk.gro@gmail.com


 Новини

Шановні заступники директорів з виховної роботи та педагоги- організатори! Інформацію про проведенні заходи надсилайте за  електроною адресою: vinrmk.gro@gmail.com

ВІТАЄМО У ТРАВНІ!

Заступників директорів з виховної роботи:

Паламарчук Олену Вікторівну - Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. - 07 травня

Гаврилюк Ірину Аркадіївну - Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. - 10 травня

Педагогів - організаторів:

Бондаренко Зіну Юріївну - Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст. - 05 травня

 Яременко Ларису Миколаївну - Побережненський НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ - 24 травня

Сивак Олену Іванівну - Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.  - 28 травня

 Курячу Лесю Миколаївну - НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" - 28 травня

Балтак Вікторію Вікторівну - Щітецька СЗШ І-ІІ ст.- 31 травня

Поновлено сторінку 16 травня!  

Фестиваль Art-Praktik (Арт - терапії) у Вінниці

КНИГА "Технологія розвитку критичного мислення учнів"

Реквізити акції "Серце до серця" 

Дитячий центр "Roshen" (замовлення екскурсій)

Календар знаменних і пам'ятних дат на 2017 рік

Презентація "Голодомор 1932-1933 років"

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО УРОКУ У 2016-2017 Н.Р.

Накази-

Положення
Листи для ЗНЗ
2016 рік

2016-2017 навчальний рік

2017 рік

Звіти, інформації

На допомогу заступнику директора з виховної роботи

Школа молодого педагога - організатора

Педагоги - організатори

Методичні рекоменації

Сценарії

Учнівське врядування

РМО класних керівників

​БЛОГ

 


Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.05. - Ванжулу Тетяну Василівну – учителя історії КЗ "Мізяківсько- Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
09.05. - Мельничук Ольгу Юріївну– учителя математики Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1
12.05. - Томчук Віру Петрівну– учителя початкових класів Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
14.05. - Гримашевич Світлану Анатоліївну – учителя початкових класів КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
15.05. - Мазур Євгенію Григорівну – учителя географії КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
18.05. - Стеценко Ларису Михайлівну – учителя історії Щітецької СЗШ І-ІІ ст.
18.05. - Головню Миколу Івановича – учителя трудового навчання Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
21.05. - Наскальну Оксану Василівну – бібліотекаря Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
23.05. - Білаш Ларису Павлівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1
24.05. - Творун Ольгу Костянтинівну – учителя зарубіжної літератури Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст.
26.05. - Міщенко Людмилу Олександрівну – учителя початкових класів Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст.
31.05. - Савченка Миколу Григоровича – директора, учителя історії Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
30.05 - Розширене підсумкове заняття "Школи фахового зростання" для ПП,СП ДНЗ, ЗНЗ. ДНЗ "Сонечко" с.Агрономічне, початок о 10.00 год.





Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz