Неділя, 19.08.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » Архів матеріалів

24 травня цього року на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва відбулася інструктивно-методична нарада для практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти Вінницького району на тему: «Про підсумки діяльності працівників психологічної служби системи освіти району щодо профілактики залучення дітей та учнівської молоді до небезпечних квестів».

Окрім аналізу роботи фахівців з даного напрямку увагу було зконцентровано на появі нових викликів, які стоять перед молодими людьми а також на появі нових небезпечних закритих спільнот у соціальних мережах, метою яких є спонукати молодь не лише до самоушкоджуючої поведінки, а й асоціальної поведінки, яка має завдавати шкоди іншим. ... Читати далі »

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 103 | Додав: Grom | Дата: 30.05.2018 | Коментарі (0)

17 травня 2018 року на базі IHUB, що розміщується на вулиці Пушкіна, 11 місто Вінниця, відбулась підсумкова нарада працівників психологічної служби системи освіти Вінницької області, під час якої були відзначені подяками Навчально-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Вінницької області найбільш успішні проекти фахівців.

З метою підвищення кваліфікаційних навичок працівників психологічної служби системи освіти Вінницької області та з метою обміну досвідом обласним Навчально-методичним центром практичної психології та соціальної роботи за ініціативи Вікторії Козачишиної, методиста вищезазначеного Центру протягом 2017-2018 н. р. було запроваджено Фестиваль «Ефективний менеджмент психологічної служби в умовах децентралізації та реформування освіти». Практичні психологи та соціальні педагоги у супроводі методистів районних/міських служб взяли активну участь у Фестивалі, що дало можливість 840 фахівцям одночасно працювати по обміну досвідом в єдиному інформаційному просторі. ... Читати далі »

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 135 | Додав: Grom | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (0)

Лист від 21 травня 2018 р.  № 01-14/60 для керівників закладів загальної середньої освіти Вінницького району про створення альманаху «Краєзнавство Вінниччини».

Читати лист >>>     

Переглядів: 60 | Додав: Grom | Дата: 21.05.2018 | Коментарі (0)

Відповідно  до  плану  роботи  КУ «Вінницький  районний  методичний центр закладів освіти» ВРР на базі Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ 17.05.2018р. відбулося друге засідання фокус-групи  шкільних  бібліотекарів в рамках  обласного  проекту  «Створення  сучасного  навчально-методичного забезпечення шкільної бібліотеки», яке провела методист Людмила Юрченко. 

Перше засідання фокус-групи  шкільних  бібліотекарів по даному проекту відбулося  17.04.2018р. на базі Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії, де завідуюча шкільною бібліотекою, інформаційним центром школи, Лукашева Олена Валеріївна ознайомила колег із  своєю творчою лабораторією  та напрацюваннями з досвіду роботи. Фокус-група, яка працює по тематиці обласного проекту,  обговорила  питання, склала  план для подальшої роботи щодо реальних  шляхів навчально-методичного забезпчення шкільної бібліотеки як сучасного інформаційного центру начального закладу  який є невідємною складовою Нової української школи. ... Читати далі »

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 108 | Додав: Grom | Дата: 21.05.2018 | Коментарі (0)

Кожній людині притаманна любов до рідного краю, «малої Батьківщини», як ми часто величаємо непримітну краплинку на карті, де з’явилися на світ. Чуття Вітчизні супроводжує нас усе життя і є одним із найсвітліших і найсвятіших. Знання історії рідного краю лише посилює ці почуття …

Неабиякі можливості для виховання любові до Батьківщини дає пейзажна лірика Тараса Шевченка. Люблячи рідну мову, розвиваючи, творячи її, Шевченко плекав надію на краще для свого народу, своєї культури, свого суспільства. Так автор зміг показати величезну любов до своєї країни, до своєї Батьківщини, до рідного українського краю. ... Читати далі »

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 126 | Додав: Grom | Дата: 18.05.2018 | Коментарі (0)

Шановний Василь Олександрович!

Від усього нашого трудового колективу, прийміть побажання в свій ювілейний День Народження!

У День народження прийнято рахувати роки. Кажуть, що вони – це наш багаж, який ми несемо через життя, збираючи у нього все, що з нами трапляється. Але навіть самі місткі валізи одного разу можуть переповнитися. Тому сьогодні ми Вам бажаємо, щоб Ваш надійний корабель, впевнено розсікаючи хвилі Долі, завжди мав на своєму борту Щастя і Радість, Любов і Здоров’я, Успіх і Удачу, Мрії і Друзів. Нехай Досвід, Мудрість, Сила завжди допомагають керувати кораблем Життя. Нехай Впевненість, Надійність і Прагнення незримо супроводжують Вас в Дорозі. Складайте у скарбницю своєї душі Враження, Зустрічі, Подорожі та як непотрібний баласт викидайте за борт невдачі і засмучення, поганий настрій і тугу. І тоді Ваше серце завжди буде відкрите для нових Звершень і Перемог!

У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Ми щиро Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо.
Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті!
Тож не старійте і не знайте
в житті ні смутку, ані бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!
Бажаємо світлої радості й сили,
Ласкавої долі, добра і тепла,
Щоб ласку Вам слало небесне світило,
Здоров’я наповнила рідна земля!

З повагою і любов’ю колектив КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» ВРР


 

Категорія: Поздоровлення | Переглядів: 63 | Додав: Grom | Дата: 13.05.2018 | Коментарі (0)

Відповідно до плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради 23-24 квітня 2018 року при сприянні Управління праці і соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації та районної організації профспілки працівників освіти та науки району відбулася робоча поїздка практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти і вчителів художньо-естетичного циклу ЗЗСО району до міста Лева.

В рамках поїздки було проведено районний Фестиваль медіаторів Шкільних служб розв’язання конфліктів та Вернісаж учнівської та вчительської творчості «Створи мрію".  ... Читати далі »

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 180 | Додав: Grom | Дата: 10.05.2018 | Коментарі (0)

Нова українська школа – це школа для життя у XXІ столітті (Лілія Гриневич)

Нещодавно на базі НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцею смт Стрижавки"  Вінницького району відбулося засідання оперативної школи методичної служби області  для методистів РМК (ММК), відповідальних за викладання предметів мовно-літературного циклу. У центрі обговорення методистів та вчителів була проблема «Розвиток професійної компетентності вчителя-філолога в контексті Нової української школи». 

Зустріч учасників пройшла в надзвичайно теплій та дружній атмосфері. Колектив художньої самодіяльності закладу дарував гостям теплі посмішки, пісні рідного краю та, як годиться,  запашний хліб на вишиваному рушнику. ... Читати далі »

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 135 | Додав: Grom | Дата: 08.05.2018 | Коментарі (0)

Увага конкурс!

Вінницька обласна рада Товариства охорони природи запрошує школи Вінницького району до участі у щорічному обласному конкурсі "Джерело"

Мета конкурсу: виховання екологічної свідомості та залучення молоді до відродження водних джерел.

Умови конкурсу

Школи-учасниці конкурсу готують матеріали у вигляді презентацій, фотоальбомів з описами виконаних робіт по виявленню та впорядкуванню водних джерел. Карти-схеми розташування іх на місцевості, данні про паспортизацію джерел, легенди й перекази про історію й походження цінних джерел, експедиційні обстеження стану джерел, річок, водойм, інші данні про виконання умов конкурсу "Джерело". ... Читати далі »

Переглядів: 96 | Додав: stepanets | Дата: 08.05.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 53 54 »

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.08 - РМО вихователів груп продовженого дня, НВЗ: ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка. Початок о 10.00 год.
20.08 - РМО вчителів початкових класів (1 та 4 класи), Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
21.08 - РМО вчителів 2-3 класів, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
21.08 - РМО вчителів трудового навчання, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
21.08 - РМО вчителів художньо – естетичного циклу, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 12.00 год.
22.08 - РМО вчителів англійської мови, Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
22.08 - РМО вчителів української мови та літератури, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
22.08 - РМО вчителів інформатики, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
22.08 - РМО вчителів математики, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Початок о 12.30 год.
23.08 - РМО вчителів зарубіжної літератури та російської мови, Вінницько – Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ. Початок о 10.00 год.
23.08 - РМО вчителів фізики, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
23.08 - РМО шкільних бібліотекарів, Пултівецька СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
27.08 - РМО вчителів історії та правознавства, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
27.08 - РМО практичних психологів та соціальних педагогів ЗДО та ЗЗСО, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
27.08 - РМО заступників директорів з виховної роботи та педагогів - організаторів, Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
28.08 - РМО вчителів географії та економіки, Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ. Початок о 10.00 год.
30.08 - РМО вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни», Сосонська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
30.08 - РМО вчителів хімії та біології, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
30.08 - РМО вчителів основ здоров'я, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 12.30 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz