Вівторок, 20.02.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » Архів матеріалів

Використовуючи спадщину Василя Сухомлинського – вливати в душу дітей, разом із словом, відчуття краси та емоцій, любов до природи та рідного краю…
Саме таку назву мав семінар-практикум для вихователів району, які працюють з дітьми середніх груп, що пройшов на базі ДНЗ «Веселка» с. Лука Мелешківська (завідувач Бевз В.В.).
Використовувати казки для ознайомлення дітей з природою - прийом не новий і досить поширений. Проте, за правильної організації роботи казки, зокрема екологічні, допомагають не лише розкрити складні для розуміння дітей наукові поняття і взаємозалежності в природі, а й пробудити в їхніх серцях щиру любов до всього живого… У такій казці науковий зміст органічно пов'язаний з художнім словом, що сприяє з одного боку, формуванню у дітей здатності бачити красу природи, а з іншого збагаченню їхніх уявлень...
Василь Сухомлинський вважав, що «без казки, без гри уяви дитина не може жити, без казки навколишній світ перетворюється для неї на гарну, але все-таки намальовану на полотні картину: казка примушує цю картину ожити» ... Читати далі »

Переглядів: 589 | Додав: marinaosadchuk | Дата: 28.11.2014 | Коментарі (0)

19-20 листопада проведено засідання Школи педагогічної майстерності для учителів початкових класів з проблем викладання навчальних предметів у початкових класах.
19 листопада для молодих та малодосвідчених учителів району свої знання та секрети фахової майстерності з проблем викладання математики та природознавства передавали досвідчені учителі початкових класів Агрономічненської СЗШ І-ІІІст. Молоді педагоги відвідали уроки математики учителів-методистів Ковалько І.Б.(за системою «Росток») і Савчинської Г.С. та урок природознавства, який показала старший учитель Бойчук Н.І.
Після уроків відбувся методичний діалог між учителями-майстрами та молодими спеціалістами, який поповнив методичну скарбничку педагогів новими методичними прийомами, методичними знахідками та націлив на подальшу творчу співпрацю. ... Читати далі »

Переглядів: 474 | Додав: marinaosadchuk | Дата: 27.11.2014 | Коментарі (0)

З Охорони праці Детальніше

Внутрішньо-шкільний контроль Детальніше

Переглядів: 267 | Додав: marinaosadchuk | Дата: 25.11.2014 | Коментарі (0)

Інновації на допомогу учителю світової літератури

Урок літератури сьогодні – це оволодіння мистецтвом спілкування, спільного пошуку істини. Сама словесність відкриває безмежний світ, в якому можна невтомно працювати над собою – здобувати знання, розвивати саморефлексію, самооцінку, самосвідомість, уміння керувати своїми емоціями, розвивати здібності, обдарування, творче мислення.
18 листопада 2014 року на базі Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар-кругозір вчителів світової літератури загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: «Створення сприятливих умов для розвитку здібностей, обдарувань, творчого мислення учнів засобами творчо-розвивальних технологій». Впродовж усього заходу члени районного методичного об’єднання працювали над обговоренням низки актуальних питань, пов’язаних зі створенням сприятливих умов для розвитку творчого мислення учнів засобами творчо-розвивальних технологій, над визначенням методичних підходів до діяльності учителя по вирішенню проблеми, задекларованої в темі семінару-кругозору. ... Читати далі »
Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 721 | Додав: meltar | Дата: 25.11.2014 | Коментарі (0)

Сучасні політичні, економічні та культурні процеси вимагають від школи не тільки сформувати необхідні компетенції в учнів школи, надати ґрунтовні знання з різних предметів, а й виховувати громадянина, патріота, інтелектуально - розвинену, духовно і морально зрілу особистість. Це клопіткий і багаторічний труд може бути успішним за єдиної умови, співпраці педагогічного колективу, учнівського врядування, батьківського комітету школи, громади села та є метою формування різнобічно - розвинутого, мудрого і волелюбного громадянина України. Саме під таким девізом 19 листопада 2014 року в Малокрушлинецькій СЗШ І – ІІІ ст. пройшов районний семінар - практикум педагогів – організаторів. Форма проведення заходу була обрана нестандартна. Учасникам семінару були представлені майстер – класи, в яких брали участь батьки, учителі, жителі села, представники районних та обласних установ. Відкрила семінар методист ВРМЦЗО Гром Леся Володимирівна, яка наголосила на тому, що для повноцінного виховання школярів необхідна співпраця усіх ланок: учителів, учнівського врядування, батьків та громади села. ... Читати далі »

Переглядів: 404 | Додав: marinaosadchuk | Дата: 25.11.2014 | Коментарі (0)


20 листопада 2014 року на базі Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання «Школи фахового зростання» молодих та малодосвідчених заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Гостинно і доброзичливо зустріли учасників заходу, молодих колег, адміністрація Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Координатор «Школи фахового зростання» директор КУ ВРМЦЗО Л.П.Маціпура ознайомила учасників із планом роботи, керівник школи Т.Г.Глущенко заступник директора з навчально-виховної роботи Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст. провела з присутніми майстер-клас по роботі з документами навчального закладу. ... Читати далі »

Переглядів: 277 | Додав: marinaosadchuk | Дата: 21.11.2014 | Коментарі (0)

У листопаді 2014 року відбувся семінар для вихователів-методистів та вихователів дошкільних навчальних закладів Вінницького району на тему: «Робота вихователя з напрямку «Цивільний захист та основи безпеки життєдіяльності дошкільника». Методисти ОМК БЖД населення провели семінар на базі опорного з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ДНЗ «Казка» смт. Стрижавка Вінницького району за сприяння відділу освіти Вінницької РДА та Вінницького районного методичного центру закладів освіти.

Сьогодні у районі працює 25 дошкільних навчальних закладів, які відвідують 1852 дитини. Створити безпечне середовище, зберегти життя та здоров’я дитини, забезпечити всебічний розвиток малечі – основне завдання вихователів, людей, які впливають на процес формування свідомості та поведінки дитини. Саме тому робота вихователя за вище зазначеним напрямком є першою сходинкою в формуванні культури безпечної життєдіяльності майбутньої дорослої людини. ... Читати далі »

Переглядів: 564 | Додав: marinaosadchuk | Дата: 21.11.2014 | Коментарі (0)


На виконання Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року № 830/2014 “Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв Голодоморів” та з метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу надсилаємо для використання у навчально – виховній роботі методичні рекомендації, підготовлені Українським інститутом національної пам’яті.  Детальніше...
Переглядів: 179 | Додав: marinaosadchuk | Дата: 20.11.2014 | Коментарі (0)

На допомогу викладачам середніх, середніх спеціальних та вищих навчальних закладів
Музей — своєрідний храм спогадів, який дає можливість вдихнути аромат старовини, відчути атмосферу далеких історичних подій і прослідкувати їх вплив на сьогодення. Саме у музейних стінах, немов у мушлі, зберігаються перлини природи, історії, культури.
 З метою поглиблення та закріплення знань учнів і студентів з історії, географії, біології, запрошуємо Вас до музею на оглядові та тематичні екскурсії.
Пропонуємо різноманітні лекції, пересувні виставки, з якими Ви можете запросити лектора у свій навчальний заклад.
Для не байдужих до природи, історії та етнографії рідного краю школярів у музеї створено клуби «Екос», «Кліо» та «Мокоша».
Під час клубних і тематичних зустрічей можна не тільки почути цікаві розповіді досвідчених фахівців, а й торкнутись старовинних предметів, власноруч відчувши історію. ... Читати далі »
Переглядів: 244 | Додав: marinaosadchuk | Дата: 20.11.2014 | Коментарі (0)

Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників запрошує до створення музею освіти навчальних закладів Вінницької області усіх небайдужих! ... Читати далі »

Переглядів: 247 | Додав: marinaosadchuk | Дата: 10.11.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 39 40 41 42 43 ... 46 47 »

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.02 Фальківську Катерину Данилівну, бібліотекаря Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ
03.02 Прикмету Олену Олексіївну, учителя англійської мови Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
03.02 Шкробіт Євгенію Петрівну, учителя географії Іванівської СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.02 - УВАГА! Семінар перенесено із 28 на 20 лютого. Семінар - практикум для педагогів - організаторів, Вінницько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ, початок о 10.00 год.
21.02 - Семінар учителів української мови та літератури, КЗ "Великокрушлинецька НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ". Автобус відпрвляється із залізничного вокзалу о 9.30 год., початок о 10.00 год.
22.02 - Семінар учителів основ здоров'я, Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст, початок о 10.00 год. Автобус відправляється із залізничного вокзалу, магазин АТБ о 9.00 та 9.40 год. Домашнє завдання дивитися у новинах сайту.
23.02 - Семінар учителів початкових класів - 4 клас, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
27.02 - Семінар учителів початкових класів - 1 клас, Сосонська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz