Вівторок, 21.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Травень » 12 » Інструктивно - методичний семінар
для педагогів ДНЗ району
18:51
Інструктивно - методичний семінар
для педагогів ДНЗ району

8 травня, на базі ДНЗ "Лісова казка" с. Писарівка було проведено інструктивно - методичний семінар для педагогів ДНЗ.

Цей заклад маленька краплинка в морі дошкільних освітніх установ Вінницького району. Це затишний і теплий будинок для 76 дітей, яких виховують грамотні і творчі педагоги. Вихователі захоплені пошуком нових методів і підходів у роботі з дітьми. Одною з головних переваг дитячого закладу є насичена творче розвивальне середовище, завдяки якому дітки ростуть здоровими, міцними, і розвиненими
Педагогічний колектив ДНЗ здійснює свою діяльність на основі новітніх технологій, особистісно - діяльнісного підходу до розвитку і виховання дитини-дошкільника.  Мета - забезпечення всебічного розвитку дитини в період дошкільного дитинства: інтелектуального, фізичного, емоційного, морального, вольового, соціально-особистісного, - через введення, дитини в навколишній світ шляхом його взаємодії з різними сферами буття (світом людей, природи) і культури.
Проте, саме сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, і на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.
Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Тому про те, як діяти у тій або іншій проблемній ситуації, дитині повинні пояснити батьки і вихователі.
Ось чому, починаючи з дошкільного віку, так важливо формувати у дітей свідоме розуміння цінності власного життя та здоров'я, виховувати у них свідому, осмислену позицію щодо безпеки життєдіяльності.
З метою удосконалення теоретичних знань педагогів з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності, розширення знань педагогів про різні здоров'я- збережувальні технології та особливості їх використання в умовах дошкільного навчального закладу, проведено інструктивно-методичний семінар для керівників, вихователів методистів та інструкторів з фізичного виховання ДНЗ району.
Привітно зустріли гостей колектив дитячого садка, на чолі з завідувачем ДНЗ Майою Власюк та Тетяною Аносовою - головою Писарівської сільської ради. Долучилася до заходу Ольга Гловацька, методист НМЦ ЦЗ та БЖЖ у Вінницькій області, яка співпрацює з колегами комунальної установи Вінницького районного методичного центру закладів освіти і радо надає фахову допомогу в організації роботи з ЦЗ та БЖД.

Розпочали зустріч "Першою хвилиною миру" і вшануванням пам'яті загиблих воїнів Другої світової війни, учасників АТО: "Пам'ятаємо. Перемагаємо".

Учасники мали нагоду познайомитися із фізкультурно-спортивними родзинками з досвіду практики роботи педагогів ДНЗ "Лісова казка" с.Писарівка. Морську подорож на основі занять на степ платформах та використанням кольоротерапії для молодших дошкільників, організувала інструктор з фізичної культури Аліна Заєць. Презентувала нетрадиційні тренажери виготовлені педагогами закладу, разом із вихованцями дитячого садка, вихователь Тетяна Лаврик.
Підбили підсумки проведеної роботи вправою "Я навчився, відчув, зрозумів"

Дошкільна освіта значуща сходинка освіти. І у нас педагогів дошкільних навчальних закладів – складне завдання організовувати роботу так, щоб вона відповідала запитам суспільства. Складний час проживає наша країна: Старий підручник життя, за яким вчилися батьки не підлягає перевиданню, а новий ще не написали. Важко нині і дітям, адже малюки не ізольовані від світу дорослих та їхніх переживань, нестійка психіка дітей потерпає від суспільних конфліктів. Попри сумні і незбагненні події сьогодення та інші колізії дорослого життя, невизначену ситуацію в країні, тривогу, яка не оминає жодної людини - життя спонукає нас працювати та любити дітей, а педагоги і батьки повинні виконувати місію носіїв життєвого оптимізму, гарантів безпеки і благополуччя дітей.
На завершення хотілося б сказати, що ставлення дорослих до проблем безпеки дитини має бути зваженим. Найголовніше, розмовляти з дитиною про те, що її турбує, хвилює, тоді обов'язково все буде добре. Важливо пам'ятати, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Поважайте чисте, ясне, непорочне, святе дитинство!

Слід зазначити, що приїхав до дитячого закладу Михайло П'ятак, - голова районної ради профспілки працівників освіти, який привітав Майю Андріївну з ювілеєм. А всі присутні отримали символіку примирення - квітку мак: символ сонця, безкінечності буття й життєвої скороминущості, пишної краси, волі та гордості.

Категорія: Обласні семінари | Переглядів: 300 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
21.02 - Заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених учителів математики (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
22.02 - Семінар - практикум педагогів - організаторів «Застосування інноваційних форм і методів роботи в діяльності педагога - організатора»(Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
23.02 - Семінар-практикум для учителів основ здоров'я «Змішане навчання на уроках основ здоров’я як шлях формування компетентностей учнів» (КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 10.00. Домашнє завдання знаходиться на сторінці основ здоров’я у рубриці «Готуємось до семінару»)
23.02 - IV заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (УВАГА! Заняття відбудеться на базі Вінницького районного центру зайнятості, Збишка,.9 Початок об 11.00 год.)
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(Вінницька районна рада, депутатська кімната Початок об 14.00 год.)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz