П`ятниця, 24.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2014 » Грудень » 17 » КОЖНА ДИТИНА –
НАЦІОНАЛЬНЕ НАДБАННЯ КРАЇНИ І ДЕРЖАВИ
09:45
КОЖНА ДИТИНА –
НАЦІОНАЛЬНЕ НАДБАННЯ КРАЇНИ І ДЕРЖАВИ

ГО «Львівський обласний центр гуманної педагогіки» підвів підсумок проведеного Міжнародного конкурсу з гуманної педагогіки «КОЖНА ДИТИНА – НАЦІОНАЛЬНЕ НАДБАННЯ КРАЇНИ І ДЕРЖАВИ».
Співорганізаторами конкурсу були:
Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адмінітрації
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Центр творчості дітей та юнацтва Галичини
Конкурс складався з двох турів: заочного і очного.
Передбачалися наступні номінації:
1 – «Облагородження серця школяра» для педагогів закладів середньої освіти;
2 – «Світло Душі Дитини» для педагогів дошкільної освіти;
3 – «Батьківська місія» - для батьків
4 – «Скринька ідей у професію» для студентів педагогічних закладів.
Перший тур: заочний конкурс, учасники виконали два завдання (ідея цих завдань запозичена з Міжнародного конкурсу «Педагогічні діалоги - 2013. Діалог з Ш.О. Амонашвілі»). Для цього учасникам запропонували обрати одного із авторів і виконати конкурсні завдання відповідно до обраної номінації.
Автори : В. Сухомлинський; Г. Сковорода; Я. Корчак; Ш. Амонашвілі.
Завдання 1. «Нотатки на полях»
Прочитати (перечитати) роботи одного із запропонованих видатних педагогів, так би мовити, «з олівцем у руці». Паралельно читання тексту потрібно було навести уривок тексту обраного автора (будь-якого розміру).
Завдання 2. «Мій цитатник» Читаючи тексти робіт обраного класика педагогіки, звертали увагу на концентровано виражені думки, цитати, які й поза контекстом конкретної роботи змушують міркувати, погоджуватися, сперечатися, використовувати в своїх виступах... , а згодом, післямова до виконаної роботи: чому саме ці рядки зачепили; як поєднуються з світорозумінням; що визначають у роботі.
Заочний етап конкурсу тривав до 10 листопада 2014 року, всі надіслані роботи були уважно прочитані і розглянуті членами журі з урахуванням кількох основних критеріїв: новизна, оригінальність (унікальність надісланого матеріалу), актуальність і прикладне значення для сучасної освіти, логіка і естетика викладу.
Переможці першого туру були оголошені 15 листопада 2014 року, їх запросили на очний етап, який пройшов в рамках Других Львівських обласних педагогічних читань з гуманної педагогіки, що відбулися у Львові 13-14 грудня 2014 року .
Під час читань переможці заочного конкурсу показали майстер-класи власної педагогічної майстерності, і продемонстрували практичне застосування ідей гуманної педагогіки обраного ними видатного педагога у навчально-виховному процесі.
Мали нагоду взяти участь у майстер-класах керівники дошкільних навчальних закладів Вінницького району. За підсумками конкурсу буде видано збірник, до якого увійдуть найкращі роботи. Цей збірник стане для кожного учасника прекрасним спогадом про проект, для когось, можливо, першою публікацією, для когось - практичним посібником, який допоможе в подальшій виховній діяльності, ще для когось - підставою для набуття звання «вчитель-методист», «вихователь-методист» (за наявності виконання всіх інших визначених Типовим положенням про атестацію вимог). Загальна аналітична записка із зазначенням авторів кращих робіт за всіма номінаціями конкурсу розміщена на сайті ГО «Львівський обласний центр гуманної педагогіки».


 
Переглядів: 215 | Додав: marinaosadchuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(Вінницька районна рада, депутатська кімната Початок об 14.00 год.)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz