Вівторок, 20.03.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 4
Користувачів: 1
0964472072

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Грудень » 14 » Про другий (очний) етап Всеукраінського конкурсу "Учитель року - 2016"
в номінації "учитель математики"
11:46
Про другий (очний) етап Всеукраінського конкурсу "Учитель року - 2016"
в номінації "учитель математики"

9 грудня на базі Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії проходив ІІ (очний) районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» серед учителів Вінницького району в номінації «математика». Напепередодні, на першому (заочному) етапі, журі конкурсу розглядало заяви, анкети, висновки про педагогічну та методичну діяльність та персональні блоги 15 бажаючих взяти участь у конкурсі учителів. До наступного етапу були обрані 8 вчителів.

 • Глущенко Тетяна Геннадіївна (Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст.),
 • Поліщук Віта Василівна (Прибузька СЗШ І-ІІ ст.),
 • Пономаренко Ірина Петрівна (Сосонська СЗШ І-ІІІ ст.),
 • Радзієвська Валентина Іванівна (Лаврівська СЗШ І-ІІ ст.),
 • Сірак Сергій Вікторович (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.),
 • Скалецька Людмила Андріївна (Вороновицька ЗОШ І-ІІ ст.),
 • Скринник Валентина Іванівна (Гавришівська СЗШ І-ІІІ ст.),
 • Холопкіна Катерина Володимирівна (Хижинецька ЗОШ І-ІІІ ст.).

Робота розпочалася о 12.00 в кабінеті, оснащеному мультимедійною системою та доступом до мережі Інтернет. Номінантам був запропонований наступний регламент роботи:

 • Завдання з математики (4 задачі з алгебри та геометрії) - 45 хв.
 • Презентація власного портфоліо та майстер-клас до 20 хв. (Порядок виступів визначався жеребкуванням).

Виступи розпочала учитель математики Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Глущенко Тетяна Геннадіївна. Вона продемонструвала майстерне володіння презентаційним ПЗ, широкий арсенал методично вивірених прийомів контролю та закріплення знань. Тетяна Геннадіївна вдало використовує в своїх розробках виховні моменти. Не дарма темою презентації була "Реалізація виховної мети на уроках математики та в позаурочний час як умова формування ключових компетентностей школярів".

Далі слово взяла учитель Хижинецької ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст вищої категорії, старший учитель Холопкіна Катерина Валентинівна. Її тема «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики». Вона продемонструвала упевнене володіння мультимедійними засобами, багату методичну скарбничку уроків та використовуваних інноваційних методів викладання математики. В обох вищеназваних учасників портфоліо збагачене численними публікаціями у вітчизняних інтернет- та друкованих освітянських виданнях та свідоцтвами участі у різних навчальних програмах та конкурсах.

Учитель Гавришівської СЗШ І-ІІІ ст. – спеціаліст вищої категорії Скринник Валентина Іванівна розповіла про свій досвід роботи зі здібними учнями. Чудовий наставник та професіонал-викладач, вона підготувала багатьох переможців предметних олімпіад, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Вона щиро ділиться знаннями та досвідом з молодими вчителями та користується заслуженою повагою серед колег та учнів.

Поліщук Віта Василівна – учитель математики Прибузької СЗШ І-ІІ ст. – спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Вона поділилася досвідом реалізації своєї творчої теми «Організація продуктивної навчальної діяльності на уроках математики шляхом особистісно-орієнтованого підходу до кожного». Майстер-клас Віти Василівни був присвячений методичним прийомам, що дозволяють задіяти кожного учня до продуктивної колективної роботи. Серед таких – метод проектів та проблемний метод.

Радзієвська Валентина Володимирівна – учитель вищої категорії – працює в Лаврівській СЗШ І-ІІ ст. Вона показала ряд методичних розробок для різних класів, пронизаний новорічною тематикою. Особливий інтерес в учасників та членів журі викликали дидактичні матеріали, виготовлені вчителем та її вміння створити атмосферу в аудиторії, що є гранню педагогічної майстерності.

Наступний номінант – Сірак Сергій Вікторович – молодий учитель-спеціаліст Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст., представник учителів нового покоління. Майстерне володіння ІКТ, співпраця із учнями в соцмережах, потужна харизма та молода енергія не заважають йому цікавитись класичними дидактичними прийомами та методиками, робити цікаві новаторські розробки. До речі, Сергій Вікторович виявився переможцем в першому етапі змагань – розв’язуванні задач, залишивши позаду багатьох більш іменитих конкурсантів.

Далі виступила представник Вороновицької СЗШ І-ІІ ст., спеціаліст вищої категорії, старший вчитель – Скалецька Людмила Андріївна. Вона продемонструвала свій багатогранний досвід в позакласній та навчальній роботі з математики та поділилася з колегами деякими зі своїх дидактичних прийомів та секретів. Також було відмічено її видавничу діяльність та активну участь у майже всіх математичних конкурсах та методичних заходах.

Останньою виступила уже досвідчений учитель Сосонської ЗОШ І-ІІІ ст. – Пономаренко Ірина Петрівна. Вона продемонструвала володіння інтерактивними та груповими методами роботи з класом, впевнене володіння інформаційними технологіями, показала, як можна використати цікаві ігрові прийоми для запам’ятовування учнями навчального матеріалу.

Журі конкурсу при обговоренні виступів керувалося наступними критеріями:

 • результати розв’язування задач (4 задачі по 5 балів),
 • новизна використовуваних методик
 • ефектність виступу, робота з аудиторією
 • володіння ІКТ
 • роздатковий матеріал
 • результативність роботи.

Одностайним рішенням до наступного етапу конкурсу були обрані 6 учителів: Глущенко Т. Г., Радзієвська В.І., Сірак С. В., Скалецька Л. А., Скринник В. І., Холопкіна К. В. Серед цих учасників було здійснене жеребкування щодо тем уроків які вони будуть проводити на останньому етапі змагань, який відбудеться там же 16 грудня.

Бажаємо успіхів номінантам.

Даємо посилання на тексти письмового завдання.

Персональні блоги учасників

До вашої уваги фото звіт про конкурс.
 

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 621 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

03.03 Журовську Галину Василівну, учителя музичного мистецтва Гавришівської СЗШ І-ІІІ ст.
11.03 Федорцову Світлану Михайлівну, учителя фізичної культури Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст.
18.03 Паславську Тамару Анатоліївну, учителя історії Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.03 - Семінар учителів початкових класів - 2 клас, Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год. Автобус відправляється о 9.30 год. із залізничного вокзалу.
22.03 - Семінар-практикум шкільних бібліотекарів, КЗ "Мізяківсько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ", початок о 10.00 год. Автобус відправляється о 9.15 год. (зупинка біля гуртожитку Вінницького педагогічного університету)
23.03 - Оперативна школа методичної служби вихователів середніх груп ЗДО, ДНЗ "Росинка" с. Ксаверівка, початок о 10.00 год.
23.03 - Семінар-практикум учителів математики, Сосонська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
26.03 - Літературні читання для учителів української мови та літератури "Ідея вільного слова В.Стуса крізь призму сучасності", Лука - Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
27.03 - Семінар учителів фізики, астрономії, Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
28.03 - Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz