Вівторок, 12.12.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція



















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Квітень » 26 » Про Фінал ХХХ Чемпіонату з розв'язування
математичних логічних задач
14:40
Про Фінал ХХХ Чемпіонату з розв'язування
математичних логічних задач

Всеукраїнський фінал XXX Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач відбудеться 14 травня (субота) 2016р. Змагання проходитимуть в приміщенні закладу «Гуманітарна гімназія І-ІІІ ступенів №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради» за адресою: вул. Маліновського, 7. (їхати тролейбусами №3,4,5,8,10 та трамваями №1,2,5,6 до зупинки «Лікарня ім. М.І. Пирогова».)

  • Реєстрація учасників - з 8.30 год. до 9.30 год.
  • Урочисте відкриття змагань - з 9.30 год. до 9.45 год.
  • Початок виконання завдань учасниками фіналу о 10.00 год.
  • Підведення підсумків та нагородження переможців - о 17.00 год.

Учасники фіналу повинні мати документ з фотокарткою, що засвідчує особу (учнівський квиток, довідка зі школи з фотокарткою).

Нижче публікуємо список учасників фіналу Чемпіонату з Вінницького району.

Школа Учень Клас
1 Вороновицька СЗШ №1 Луценко  А. 2-А
2 Вороновицька СЗШ №1 Сіроха С. 3-Б
3 Вороновицька СЗШ №1 Кизименко В. 5-А
4 Вороновицька СЗШ №1 Лавренюк А. 5-Б
5 Вороновицька СЗШ №1 Чикіт К. 7-Б
6 Вороновицька СЗШ №1 Маджарова Д. 8-Б
7 Вороновицька СЗШ І – ІІ ст. Блєднікова В. 7
8 Вороновицька СЗШ І – ІІ ст. Матвійчук Д. 7
9 Гавришівська СЗШ І - ІІІ ст. Скринник В. вчитель
10 Гавришівська СЗШ І - ІІІ ст. Вовк Р. 6
11 Лаврівська ЗОШ І-ІІ ст. Максимець Т. 5
12 Лаврівська ЗОШ І-ІІ ст. Цимбал М. 6
13 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Сідак Д. 4
14 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Богачук Р. 5
15 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Присяжнюк А. 5
16 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Юрченко В. 5
17 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кириленко А. 6
18 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Лащенко Ю. 7
19 Мізяківсько-Хутірська СЗШ І-ІІІ ст. Долгова М. 2
20 Мізяківсько-Хутірська СЗШ І-ІІІ ст. Маркевич М. 2
21 Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст. Зареченна О. 2
22 Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст. Мандибура О. 6
23 Оленівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ Новак І. 9
24 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ковальська Ю. 3
25 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Скорбун М. 6
26 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Багінська А. 4
27 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Карпінський Є. 3
28 Сосонська СЗШ І-ІІІ ст.  Буздиган Н. 4
29 НВК: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Мусійчук Н. 6
30 НВК: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Довгань Д. 7
31 НВК: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Кравчук В. 6
32 НВК: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Грищенко А. 6
33 НВК: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Вальчишен О. 6
34 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Грузевич Ю. 6
35 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Старовір О. 6
36 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Гродецький Б. 6
37 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Стафійчук А. 3
38 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Горбань Л. 10
39 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Ковтун О. 9
40 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Кулик К. 9
41 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Боднарук О. 9
42 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Марценюк А. 7
43 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Проскурін М. 8
44 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Щебелюк В. 5
45 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Нечипорук О. 5
Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 400 | Додав: meltar | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.12 Сташко Ганну Михайлівну, бібліотекаря Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
02.12 Очеретну Ольгу Василівну, директора Лаврівської СЗШ І-ІІ ст.
21.12 Вишаровську Оксану Антонівну, бібліотекаря Медвеже - Вушківської СЗШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
12.12 - І тур (очний етап) "Учитель року - 2018", номінація "Фізика", НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка", початок о 10.00 год.
12.12 - семінар учителів англійської мови, Степанівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ., початок о 10.00 год. Автобус "Вінниця - Побережне" відправляється о 8.30 год. від супермаркету "Грош"
12.12 - Засідання творчої групи учителів ХЕЦ, Вінницька районна рада, початок о 14.00 год.
13.12 - Семінар учителів фізичної культури, Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1, початок о 10.00 год.
14.12 - Семінар для учителів початкових класів - 2 клас, Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
14.12 - ІІ засідання "Школи фахового зростання" для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
14.12 - ІІ засідання дослідницько експерементальної групи ПП/СП, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 12.00 год.
15.12 - ІІ засідання "Школи молодого освітянина", ДНЗ "Барвінок" с. Якушинці, початок о 10.00 год.
16.12 - Семінар учителів хімії (під час олімпіади), Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
17.12 - РМО учителів англійської мови (під час олімпіади), Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
19.12 - Семінар керівників закладів середньої загальної освіти, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
20.12 - Спільний семінар голів шкільних МО класних керівників та практичних психологів, Стадницька ЗОШ І-ІІ ст., Автобус відправляється із жд.вокзалу о 8.50 год., початок о 10.00
22.12 - Школа фахового зростання для новопризначених та малодосвідчених шкільних бібліотекарів (за списком), Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
28.12 - Засідання Клубу психологічного комфорту, (виїзний семінар)
-





Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz