Понеділок, 29.05.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Жовтень » 2 » Про навчальну програму для медіаторів
"Базові навичкии медіатора в навчальному закладі та громаді"
10:16
Про навчальну програму для медіаторів
"Базові навичкии медіатора в навчальному закладі та громаді"

21-25 вересня 2015 року в передмісті Києва у мальовничій Пущі Водиці на базі санаторію «Пуща Озерна» відбувся навчальний тренінг «Базові навички медіатора в навчальних закладах і громаді», головною метою якого була підготовка медіаторів для подальшої роботи в навчальних закладах і громаді.

Даний захід організовувався і проводився Міжнародним жіночим правозахисним центром "Ла Страда-Україна" спільно з Міністерством освіти і науки України та Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи на виконання листа МОН України від 18.08.2015 р. № 3/3-9-584-15.

Навчання відбувається в рамках проекту «Розбудова миру, профілактика і розв’язання конфлікту з використанням медіації в групах та громадах, які постраждали від конфлікту, особливо серед жінок та дівчат ВПО» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Мета програми: підготувати медіаторів для миробудування, профілактики та розв’язання конфліктів у навчальному середовищі, в групах та громадах, які постраждали від конфлікту, особливо серед жінок та дівчат ВПО.

Протягом п’яти днів відбувалася активна, плідна, натхненна та наполеглива робота, яка включала в себе 2 великих рівноцінних блоки: теоретичний блок, який включав в себе теорію конфлікту, питання попередження гендерно обумовленого насильства та жорстокого поводження з дітьми, миробудування та медіації, а також практичний блок, на якому майбутні медіатори закріплювали отримані знання на практиці – відпрацьовували вміння та навички проведення медіації та тематичних кіл а також розробляли заняття з елементами тренінгу для усіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, учителів, батьків, спрямовані на напрацювання навичок позитивного вирішення конфліктів в освітньому середовищі та громаді.

Почесними гостями та безпосередніми учасниками навчального процесу були: Катерина Левченко – президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна», Вітаїй Панок – директор Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України, Надія Лунченко – науковий співробітник Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України.

По завершенню навчання учасники семінару отримали сертифікати про успішне проходження 48-годинної навчальної програми для медіаторів «Базові навички медіатора в навчальному закладі та громаді. Забезпечення участі дітей і жінок у розв’язанні конфліктів і миробудуванні».

Сертифікати вручили Віталій Панок, директор УНМЦ ППСР, та Катерина Черепаха, координатор проекту, в рамках якого проходило навчання.

Відбір учасників навчання відбувався на конкурсній основі. Вінницьку область представляли Тетяна Григораш – методист Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради, Світлана Мосієнко – методист методичного кабінету відділу освіти Тирвівської райдержадміністрації, Лілія Королекно – методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області, Світлана Сімачова – практичний психолог, заступник директора з виховної роботи ЗНВК №6 м. Козятин.

На теренах Вінницького району проект «Розбудова миру, профілактика і розв’язання конфлікту з використанням медіації в групах та громадах, які постраждали від конфлікту, особливо серед жінок та дівчат ВПО» буде реалізовуватись на базі Михайлівської СЗШ І-ІІІ ступенів.
Категорія: Обласні семінари | Переглядів: 151 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.05. - Ванжулу Тетяну Василівну – учителя історії КЗ "Мізяківсько- Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
09.05. - Мельничук Ольгу Юріївну– учителя математики Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1
12.05. - Томчук Віру Петрівну– учителя початкових класів Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
14.05. - Гримашевич Світлану Анатоліївну – учителя початкових класів КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
15.05. - Мазур Євгенію Григорівну – учителя географії КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
18.05. - Стеценко Ларису Михайлівну – учителя історії Щітецької СЗШ І-ІІ ст.
18.05. - Головню Миколу Івановича – учителя трудового навчання Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
21.05. - Наскальну Оксану Василівну – бібліотекаря Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
23.05. - Білаш Ларису Павлівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1
24.05. - Творун Ольгу Костянтинівну – учителя зарубіжної літератури Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст.
26.05. - Міщенко Людмилу Олександрівну – учителя початкових класів Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст.
31.05. - Савченка Миколу Григоровича – директора, учителя історії Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
30.05 - Розширене підсумкове заняття "Школи фахового зростання" для ПП,СП ДНЗ, ЗНЗ. ДНЗ "Сонечко" с.Агрономічне, початок о 10.00 год.

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz