Середа, 22.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Жовтень » 2 » Про навчальну програму для медіаторів
"Базові навичкии медіатора в навчальному закладі та громаді"
10:16
Про навчальну програму для медіаторів
"Базові навичкии медіатора в навчальному закладі та громаді"

21-25 вересня 2015 року в передмісті Києва у мальовничій Пущі Водиці на базі санаторію «Пуща Озерна» відбувся навчальний тренінг «Базові навички медіатора в навчальних закладах і громаді», головною метою якого була підготовка медіаторів для подальшої роботи в навчальних закладах і громаді.

Даний захід організовувався і проводився Міжнародним жіночим правозахисним центром "Ла Страда-Україна" спільно з Міністерством освіти і науки України та Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи на виконання листа МОН України від 18.08.2015 р. № 3/3-9-584-15.

Навчання відбувається в рамках проекту «Розбудова миру, профілактика і розв’язання конфлікту з використанням медіації в групах та громадах, які постраждали від конфлікту, особливо серед жінок та дівчат ВПО» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Мета програми: підготувати медіаторів для миробудування, профілактики та розв’язання конфліктів у навчальному середовищі, в групах та громадах, які постраждали від конфлікту, особливо серед жінок та дівчат ВПО.

Протягом п’яти днів відбувалася активна, плідна, натхненна та наполеглива робота, яка включала в себе 2 великих рівноцінних блоки: теоретичний блок, який включав в себе теорію конфлікту, питання попередження гендерно обумовленого насильства та жорстокого поводження з дітьми, миробудування та медіації, а також практичний блок, на якому майбутні медіатори закріплювали отримані знання на практиці – відпрацьовували вміння та навички проведення медіації та тематичних кіл а також розробляли заняття з елементами тренінгу для усіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, учителів, батьків, спрямовані на напрацювання навичок позитивного вирішення конфліктів в освітньому середовищі та громаді.

Почесними гостями та безпосередніми учасниками навчального процесу були: Катерина Левченко – президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна», Вітаїй Панок – директор Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України, Надія Лунченко – науковий співробітник Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України.

По завершенню навчання учасники семінару отримали сертифікати про успішне проходження 48-годинної навчальної програми для медіаторів «Базові навички медіатора в навчальному закладі та громаді. Забезпечення участі дітей і жінок у розв’язанні конфліктів і миробудуванні».

Сертифікати вручили Віталій Панок, директор УНМЦ ППСР, та Катерина Черепаха, координатор проекту, в рамках якого проходило навчання.

Відбір учасників навчання відбувався на конкурсній основі. Вінницьку область представляли Тетяна Григораш – методист Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради, Світлана Мосієнко – методист методичного кабінету відділу освіти Тирвівської райдержадміністрації, Лілія Королекно – методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області, Світлана Сімачова – практичний психолог, заступник директора з виховної роботи ЗНВК №6 м. Козятин.

На теренах Вінницького району проект «Розбудова миру, профілактика і розв’язання конфлікту з використанням медіації в групах та громадах, які постраждали від конфлікту, особливо серед жінок та дівчат ВПО» буде реалізовуватись на базі Михайлівської СЗШ І-ІІІ ступенів.
Категорія: Обласні семінари | Переглядів: 141 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
22.02 - Семінар - практикум педагогів - організаторів «Застосування інноваційних форм і методів роботи в діяльності педагога - організатора»(Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
23.02 - Семінар-практикум для учителів основ здоров'я «Змішане навчання на уроках основ здоров’я як шлях формування компетентностей учнів» (КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 10.00. Домашнє завдання знаходиться на сторінці основ здоров’я у рубриці «Готуємось до семінару» Автобус відправляється о 9.15 (зупинка біля гуртожитку педуніверситету)
23.02 - IV заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (УВАГА! Заняття відбудеться на базі Вінницького районного центру зайнятості,Квятека, 20. Початок об 11.00 год.)
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(Вінницька районна рада, депутатська кімната Початок об 14.00 год.)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz