Четвер, 24.01.2019
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2018 » Грудень » 11 » Про оперативну методичну школу для вихователів дітей старшого дошкільного віку
14:32
Про оперативну методичну школу для вихователів дітей старшого дошкільного віку

Щоб навчати, потрібно навчатися самому. Причому навчатися постійно, адже в освітньому просторі завжди з'являється щось нове й цікаве.

Навчити використовувати сучасні освітні технології, підвищити рівень обізнаності педагогічних кадрів щодо використання новітніх форм роботи з педагогічним колективом, сформувати практичні навички у педагогів-дошкільників ЗДО району, а також, виховувати прагнення до саморозвитку, було метою проведення методичного заходу «Математичні знахідки», який відбувся на базі дитячого садка «Пролісок» с. Гуменне (директор Мирослава Терещенко).

До уваги учасників підготували педагогічну майстерню де розглянули:

  • орієнтири Базового компоненту дошкільної освіти з логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку і шляхи їх досягнення;
  • алгоритмом діяльності педагога в межах запропонованих сучасних педагогічних технологій;
  • методичні рекомендації щодо впровадження ігрових інноваційних технологій інтелектуального розвитку дошкільників в освітній процес;
  • заняття з використанням принципу інтеграції в формуванні логіко- математичної компетентності дітей дошкільного віку, яке підготувала та провела вихователь Наталія Швидка разом із музичним керівником закладу, Натальою Мартинів;
  • ігрову розвивальну технологію В.В. Воскобовича чарівний квадрат «Геоконт», і її застосування у різних формах роботи з дітьми.

Під час практичної частини педагоги взяли активну участь у майстер-класі де виконали творчі логіко-математичні завдання за допомогою елементів методик: «Кольорові палички Джорджа Кюїзенера» та «Логічні блоки Золтана Ліга Дьєнеша».

Особливо сподобалися учасникам заходу дидактичні посібники з логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку, які були власноруч виготовлені вихователями.

Учасники заходу високо оцінили актуальність даної теми, активно висловили свої думки щодо використання інноваційних технологій саме у своїх закладах.

Даний захід сприяв поширенню досвіду роботи з даного питання та підвищенню педагогічної майстерності педагогів, а також, впровадженню інноваційних технологій, що підвищують результативність логіко-математичного розвитку, є прийнятними для роботи з дошкільниками протягом усіх періодів їхнього розвитку, зорієнтовані на індивідуальний підхід до дитини і забезпечують реалізацію освітніх завдань відповідно до вимог Державного стандарту.

Напередодні слухачі методичного об’єднання отримали домашнє завдання – підібрати цікаве завдання для дітей на розвиток логічного мислення. Кожен учасник презентував власну розробку і поповнював створену «Книгу мудрості».

Математика для дошкільнят – справа нібито не така вже й серйозна. Тут немає складних формул, заплутаних правил, довгих ланцюгів обчислень. Проте, на педагогів-дошкільників покладається надважлива місія – створити чи змінити основи, на які орієнтується у власному розвитку мислення дитини. І ця надважлива місія складна ще й тим, що потрібно подолати величезну прірву між предметами й абстрактним світом, між речами і якостями, між конкретним і загальним.

«Завдання методичної служби допомагати вихователям усвідомлювати необхідність орієнтуватися на реалізацію особистісно-зорієнтованої моделі дошкільної освіти, забезпечення індивідуального підходу до розвитку виховання і навчання дітей. Тому важливо, не відмовляючись від основних форм роботи з педагогічними кадрами, наповнювати їх новим змістом» - підсумувала Світлана Коваль, методист КУ «ВРМЦЗО» ВРР.

ФОТО ЗВІТ

Дякую за увагу!

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 103 | Додав: Kovalchuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!


-->
План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz