Вівторок, 21.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Червень » 17 » Про оздоровчий захід
«Ми - туристи»
13:55
Про оздоровчий захід
«Ми - туристи»

Пріоритетним напрямком роботи педагогічних колективів ДНЗ району є збереження, укріплення та відновлення здоров'я вихованців. Згідно цього велика увага спрямована на виконання комплексного плану оздоровчих заходів на реалізацію завдань фізичного розвитку, загартування, дотримання рухового режиму, комплексного використання традиційних і нетрадиційних оздоровчих заходів, проведенню днів здоров’я, тижнів та місячників безпеки.

З метою оптимізації фізкультурно-оздоровчої роботи, підвищення рухової активності дітей в поєднанні з художньо-естетичним розвитком, 10 червня 2016 року колектив дошкільного закладу «Пролісок» с. Гуменне (керівник ДНЗ Терещенко Мирослава Іванівна) організував спортивно-масовий захід «Ми - туристи».

Територію дитячого закладу оформили кольоровими кульками. У заході взяли участь вихованці та дорослі. Учасників було розділено на дві команди: "Ромашки" та "Бджілки". Діти швидко стали дружними командами з єдиним бажанням - одержати перемогу. Дуже цікавими, як для глядачів так і для учасників, були привітання команд. Змагання проведено у вигляді естафет, під час яких діти змагались у бігу, перенесенні м'яча.

Важливість даного заходу була підкреслена участю в ньому голови Гуменської сільської ради - Олександра Івановича Хоменко та Світлани Анатоліївни Коваль, методиста комунальної установи «Вінницького районного методичного центру закладів освіти».

Розпочинаючи свою трудову діяльність з педагогічної ниви Олександр Іванович тривалий час працював із захопленням, любов'ю та цікавістю до діток, у Михайлівській СЗШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ «Пролісок» та ДНЗ «Мальва» музичним керівником. Прийшовши на посаду сільського голови, Олександр Іванович, бере активну участь в житті своїх односельчан, особливо не залишає без уваги найменших жителів с. Гуменного та с. Михайлівки, вихованців дитячих садків, працює у тісній взаємодії з керівниками та колективом дитячих садочків, створюючи умови для навчально – виховного процесу.

Варто зазначити, що участь дошкільників в спортивних заходах сприяють виявленню їх самостійності та ініціативи у виконанні рухових завдань, досягненню кращих результатів в умовах змагань, вихованню дружби, наполегливості, відповідальності, дисциплінованості та інших морально-вольових якостей; діти вчаться вигравати і програвати, розуміти: як від успіху кожного залежить перемога всієї команди.

Організація справжнього фізкультурного свята для дітей це кропіткий фаховий процес, що мусить відбуватися за певними правилами.

Незалежно від форми організації, фізкультурний захід обов’язково має бути справжнім святом: викликати позитивний емоційно - психологічний настрій і допомогти отримати запас бадьорості, колектив ДНЗ «Пролісок» с. Гуменне із завданням справився.

І хоча захід відбувся, зичимо всім спортивного здоров’я, успіхів, гарного літнього відпочинку.

Насолоджуйтесь літом, загартовуйтесь сонцем, повітрям, водою! Даруйте дітям і батькам своїх вихованців приємні враження та спогади про літо, про вас, про ваш дитячий садок!

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 190 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
21.02 - Заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених учителів математики (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
22.02 - Семінар - практикум педагогів - організаторів «Застосування інноваційних форм і методів роботи в діяльності педагога - організатора»(Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
23.02 - Семінар-практикум для учителів основ здоров'я «Змішане навчання на уроках основ здоров’я як шлях формування компетентностей учнів» (КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 10.00. Домашнє завдання знаходиться на сторінці основ здоров’я у рубриці «Готуємось до семінару»)
23.02 - IV заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (Приміщення районної ради. Хмельницьке шосе, 17 (ІІІ поверх - методичний кабінет місцевого самоврядування) 10.00)
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(місце та час проведення буде повідомлено додатково)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz