Четвер, 08.12.2016
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція



















Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Березень » 9 » Про півфінал ХХХ Міжнародного чемпіонату з
розв’язування логічних математичних задач
10:08
Про півфінал ХХХ Міжнародного чемпіонату з
розв’язування логічних математичних задач

Півфінал ХХХ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач відбудеться 19 березня  2016 р. в приміщенні закладу «Гуманітарна гімназія І-ІІІ ступенів №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради» за адресою: вул. Маліновського, 7. (Їхати тролейбусами №3,4,5,8,10 та трамваями №1,2,5,6 до зупинки «Лікарня ім. М.І. Пирогова».)

  • Реєстрація учасників   -   з 8.30 год. до 9.30 год.
  • Урочисте відкриття змагань  - з 9.30 год. до 9.45 год.
  • Початок виконання завдань - о 10.00 год.

Учасники півфіналу повинні мати документ з фотокарткою, що засвідчує особу (учнівський квиток, довідка зі школи з фотокарткою).

Учасники півфіналу повинні мати з собою чистий зошит в клітинку (чернетка), пенал з креслярськими приладдям, кольорові олівці, ручку, простий олівець, гумку.

Учасникам півфіналу забороняється мати з собою під час виконання завдань чемпіонату мобільний телефон, калькулятор.

Керівники команд зобов’язані ознайомити членів своїх команд з правилами проведення Чемпіонату (див. Наказ Міністерства освіти і науки України №159 «Про участь школярів України у Міжнародному чемпіонаті з розв’язування логічних математичних задач» від 23.02.2009 р.)

Добровільні благодійні внески складають 20 грн. з учасника півфіналу і перераховуються на наступний рахунок:

п/р №26004220873
в  АТ РБ Аваль
МФО 380805
Код ЄДРПОУ 36886684
Призначення платежу – благодійний внесок для
«Ліги юних математиків і комітету по участі в міжнародних інтелектуальних змаганнях»

Керівники команд при реєстрації учасників надають платіжку про перераховані кошти.

Добровільні благодійні внески дозволяється залучати згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №159 «Про участь школярів України у Міжнародному чемпіонаті з розв’язування логічних математичних задач» від 23.02.2009 р.

Нижче наводимо список учасників півфіналу Чемпіонату з Вінницького району.

Школа П.І.П учня Клас
1 Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Апанасюк К. 4
2 Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Олійник О. 4
3 Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Мостовлюк А. 4
4 Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Буртновська О. 4
5 Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Пуда О. 3
6 Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Блащук К. 4
7 Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Лемекін В. 10
8 Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Петрова О. 10
9 ВеликокрушлинецькаЗОШ Лопушняк Є. 1
10 ВеликокрушлинецькаЗОШ Юрченко К. 1
11 ВеликокрушлинецькаЗОШ Сорока Н. 3
12 ВеликокрушлинецькаЗОШ Бондаренко Т. 4
13 ВеликокрушлинецькаЗОШ Підвальна М. 6
14 ВеликокрушлинецькаЗОШ Палазюк В. 7
15 Вороновицька СЗШ І – ІІ ст. Вітенко А. 6
16 Вороновицька СЗШ І – ІІ ст. Блєднікова В. 7
17 Вороновицька СЗШ І – ІІ ст. Матвійчук Д. 7
18 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Андросюк С. 1-А
19 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Корнец  Д. 1-А
20 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Очеретяний О. 1-Б
21 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Луценко  А. 2-А
22 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Попіль В. 2-А
23 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Якимчук Д. 2-Б
24 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Примак Т. 2-Б
25 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Киричок В. 2-В
26 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Нечипорук С. 3-А
27 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Безмощук С. 3-А
28 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Микитюк Б. 3-А
29 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Сірога С. 3-Б
30 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Горобчик Є. 3-Б
31 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Бацінко О. 5-А
32 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Кизименко В. 5-А
33 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Олійниченко Р. 5-А
34 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Лавренюк А. 5-Б
35 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Чикіт К. 7-Б
36 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Колісниченко А. 7-Б
37 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Маджарова Д. 8-Б
38 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Опіль О. 8
39 Гавришівська СЗШ І-ІІІ ст Скринник В. вчитель
40 Гавришівська СЗШ І-ІІІ ст Юркіна О. 4
41 Гавришівська СЗШ І-ІІІ ст Надаховська К. 3
42 Гавришівська СЗШ І-ІІІ ст Вовк Р. 6
43 Комарівський НВК ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ Руденко О. 2
44 Лаврівська СЗШ І-ІІ ст. Максимець Т. 5
45 Лаврівська СЗШ І-ІІ ст. Цимбал М. 6
46 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Сідак Д. 4
47 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Богачук Р. 5
48 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Присяжнюк А. 5
49 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Юрченко В. 5
50 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кравченко Н. 6
51 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кириленко А. 6
52 Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Лащенко Ю. 7
53 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Корнелю С. 4
54 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Петренко О. 4
55 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Мазур Г. 4
56 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Конопелько Є. 5
57 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Кугутюк В. 8
58 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Осик А. 6
59 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Буряченко Д. 5
60 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Мусійчук Н. 6
61 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Довгань Д. 7
62 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Кравчук В. 6
63 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Грищенко А. 6
64 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Вальчишен О. 6
65 Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Зареченна О. 2
66 Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Шайдовська Д. 3
67 Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Рибанюк А. 4
68 Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Химич А. 4
69 Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Мандибура О. 6
70 Оленівський НВК СЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Базюк В. 6
71 Оленівський НВК СЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Кондратюк Д. 8
72 Оленівський НВК СЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Новак І. 9
73 Переорська СЗШ Олексієнко А. 2
74 Переорська СЗШ І-ІІ ст. Наконечна А. 2
75 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Стецюка Д. 2
76 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Гальчак В. 2
77 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Творун В. 2
78 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Іващук О. 2
79 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Зеленько А. 3
80 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ковальська Ю. 3
81 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Корпан В. 3
82 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Бордюговська А. 4
83 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Драбович А. 4
84 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лаврентій З. 4
85 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лаврентій М. 4
86 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Бублик В. 4
87 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Стасюк Б. 6
88 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кривешко С. 6
89 Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Скорбун М. 6
90 с. Мізяківсько -Хутірська СЗШ І-ІІІ ст. Долгова М. 2
91 с. Мізяківсько -Хутірська СЗШ І-ІІІ ст. Маркевич М. 2
92 с. Мізяківсько -Хутірська СЗШ І-ІІІ ст. Півовар Д. 2
93 с. Мізяківсько -Хутірська СЗШ І-ІІІ ст. Стасенко К. 2
94 с. Мізяківсько -Хутірська СЗШ І-ІІІ ст. Матяш А. 5
95 с. Мізяківсько -Хутірська СЗШ І-ІІІ ст. Циба А. 8
96 Сосонська СЗШ І-ІІІ ст. Остапчук Д. 3
97 Сосонська СЗШ І-ІІІ ст. Яремчик Ю. 3
98 Сосонська СЗШ І-ІІІ ст. Буздиган Н. 4
99 Сосонська СЗШ І-ІІІ ст. Ксенофонтова О. 4
100 Сосонська СЗШ І-ІІІ ст. Сташко П. 2
101 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Барановська О. 4
102 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Багінська А. 4
103 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Калачик Т. 4
104 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Ковальчук В. 5
105 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Гідрович В. 5
106 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Лащ Б. 6
107 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Федорець Є. 3
108 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Карпінський Є. 3
109 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Реган К. 3
110 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Грузевич Ю. 6
111 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Старовір О. 6
112 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Гродецький Б. 6
113 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Ковальчук А. 6
114 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Стафійчук А. 3
115 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Позднякова М. 3
116 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Григору Д. 5
117 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Горбань Л. 10
118 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Ковтун О. 9
119 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Кулик К. 9
120 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Олійник І. 9
121 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Сідлецька К. 9
122 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Боднарук О. 9
123 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Клебан В. 9
124 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Марценюк А. 7
125 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Дяченко А. 8
126 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Проскурін М. 8
127 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Химич О. 5
128 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Щебелюк В. 5
129 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Нечипорук О. 5
Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 556 | Додав: meltar | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
09.12 - Школа фахового зростання освітян ДНЗ.(Якушинецький ДНЗ "Барвінок")
13.12 - Семінар-майстерня учителів 2-х класів:«Забезпечення вимог оновлених програм і критеріїв оцінювання: реалізація основних завдань та творчий підхід до вирішення проблеми» (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІст)
14.12 - Семінар-практикум для вчителів труд. навчання "Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до практичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання" (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.)
16.12 - Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та російської мови «Забезпечення компетентнісного підходу на уроках зарубіжної літератури та російської мови як засіб формування творчої особистості учня» (Агрономічненська СЗШ І-ІІІст.)
21.12 - Семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва «Ефективність системи художньо-естетичного виховання –важлива умова розвитку самовдосконалення, самовиховання обдарованої особистості» (Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст.)
22.12 - Семінар учителів біології.





Copyright MyCorp © 2016
Конструктор сайтів - uCoz