Субота, 23.09.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція



















Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2017 » Березень » 12 » Про півфінал ХХХI Міжнародного чемпіонату з
розв’язування логічних математичних задач
21:25
Про півфінал ХХХI Міжнародного чемпіонату з
розв’язування логічних математичних задач
Півфінал ХХХI Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач відбудеться 18 березня  2017 р. на базі комунального закладу «Гуманітарна гімназія І-ІІІ ступенів №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради» за адресою: вул. Маліновського, 7. (Їхати тролейбусами №3,4,5,8,10 та трамваями №1,2,5,6 до зупинки «Лікарня ім. М.І. Пирогова».)
  • Реєстрація учасників   -   з 8.30 год. до 9.30 год.
  • Урочисте відкриття змагань  - з 9.30 год. до 9.45 год.
  • Початок виконання завдань - о 10.00 год.

Учасники півфіналу повинні мати документ з фотокарткою, що засвідчує особу (учнівський квиток, довідка зі школи з фотокарткою).

Учасники півфіналу повинні мати з собою чистий зошит в клітинку (чернетка), пенал з креслярськими приладдям, кольорові олівці, ручку, простий олівець, гумку.

Учасникам півфіналу забороняється мати з собою під час виконання завдань чемпіонату мобільний телефон, калькулятор.

Керівники команд зобов’язані ознайомити членів своїх команд з правилами проведення Чемпіонату (див. Наказ Міністерства освіти і науки України №159 «Про участь школярів України у Міжнародному чемпіонаті з розв’язування логічних математичних задач» від 23.02.2009 р.)

Керівникам команд з питань проведення змагань та сплати благодійних  внесків звертатися за телефонами (0432) 61-37-95; (050) 69-497-59 (Т.С.Збожинська).

Нижче наводимо список учасників півфіналу Чемпіонату з Вінницького району.

Школа П.І.П учня Клас
1 Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Горпинюк С. 9
2 Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Рушла І. 5
3 Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Банах М. 7
4 ВеликокрушлинецькаЗОШ І-ІІ ст. Сорока Н. 4
5 ВеликокрушлинецькаЗОШ І-ІІ ст. Палазюк В. 8
6 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Очеретний О. 2
7 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Попіль В. 3
8 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Кизименко В.  6
9 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Андросюк С. 2
10 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Корнец Д. 2
11 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Шведюк В. 2
12 Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 Чикіт К. 8
13 Вороновицька СЗШ І – ІІ ст. Чоботар В. 2
14 Вороновицька СЗШ І – ІІ ст. Блєднікова В. 8
15 Іванівська СЗШ І-ІІ ст. Мосяжний І. 2
16 Іванівська СЗШ І-ІІ ст. Луба В. 3
17 Іванівська СЗШ І-ІІ ст. Погорілець А. 3
18 Іванівська СЗШ І-ІІ ст. Кульбаба І. 5
19 Комарівський НВК: "ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" Вишневська Д. 2
20 Лаврівська СЗШ І-ІІ ст. Максимець Т. 6
21 Лаврівська СЗШ І-ІІ ст. Цимбал М. 7
22 Лука-Мелешківська  ЗОШ І-ІІІ ст. Сідак Д. 5
23 Лука-Мелешківська  ЗОШ І-ІІІ ст. Присяжний А. 6
24 Лука-Мелешківська  ЗОШ І-ІІІ ст. Юрченко В. 6
25 Лука-Мелешківська  ЗОШ І-ІІІ ст. Лащенко Ю. 8
26 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Врублевський В. 1
27 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Гнатюк Д. 1
28 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Кугутюк С. 1
29 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Тарасюк А. 3
30 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Гребенюк В. 3
31 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Назаренко А. 4
32 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Неїлик А. 4
33 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Банарь А. 5
34 Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Конопелько Є. 6
35 КЗ "Мізяківсько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" Лендя В. 2
36 КЗ "Мізяківсько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" Луференко Д. 2
37 КЗ "Мізяківсько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" Панченко Я. 4
38 Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст. Зареченна О. 3
39 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Капущак О. 2
40 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Карпінський П. 2
41 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Карпінський Є. 4
42 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Барановська О. 5
43 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Ковальчук В. 6
44 Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. Лащ Б. 7
45 Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Кравчук В. 7
46 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Пашвикін М. 4
47 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Лавров Я. 4
48 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Брильянт А. 3
49 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Гавриш С. 3
50 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Туренко В. 7
51 НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка" Вальчишен О. 7
52 Хижинецька ЗОШ І-ІІІ ст. Зеленько Н. 5
53 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Щебелюк В. 6
54 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Нечипорук О. 6
55 Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія Григорук Д. 6
       
Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 226 | Додав: a-Lina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!



План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
-





Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz