Понеділок, 11.12.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Грудень » 30 » Про практичний семінар для працівників психологічної служби системи освіти району
09:24
Про практичний семінар для працівників психологічної служби системи освіти району

28.12.2015 року на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва відбувся практичний семінар для працівників психологічної служби системи освіти району на тему «Підвищення статусу жінок в Україні та розвитку гендерних ініціатив, запобігання торгівлі жінками та дітьми». .

Даний захід було проведено при сприянні управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної ради з метою підвищення ефективності роботи працівників психологічної служби, їх професійної компетентності, самовдосконалення, опанування інноваційними методами і технологіями надання психологічних і соціальних послуг з питань протидії торгівлі жінками та дітьми, розвитку гендерних ініціатив.

В роботі семінару взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів району та дитячого будинку !Родинний дім», головний спеціаліст з питань сім’ї та молоді управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Войтенко Володимир Васильович, бібліотекар І категорії сектору правової інформації Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. К.А.Тімірязєва Мамчур Наталія Петрівна.

Роботу семінару розпочала методист районного методичного центру закладів освіти Григораш Тетяна Миколаївна, яка актуалізувала проблему статусу сучасної жінки в Україні, проблему розвитку гендерних ініціатив, важливість здійснення роботи по запобіганню торгівлі жінками та дітьми. Логічним продовженням зустрічі став виступ бібліотекаря ВОУНБ ім.. К.А.Тімірязєва Мамчур Н.П., яка представила підготовлену нею виставку методичної та дидактичної літератури з вищезазначених проблем. Також Наталія Петрівна поділилася інформацією про заходи, які організовуються та проводяться працівниками обласної бібліотеки з питань гендерної рівності та запобігання торгівлі людьми та дітьми.

В продовження роботи власним досвідом з даної теми поділилася з колегами практичний психолог дитячого будинку «Родинний дім» Волинець Юлія Миколаївна. Аудиторія активно включилася в роботу по обговоренню даного досвіду а також кожен з учасників семінару поділився з присутніми власними знахідками та досягненнями в просвітницько-профілактичній роботі з питань протидії торгівлі людьми та профілактиці гендерного насильства.

Методист ВРМЦЗО Григораш Т. М. ознайомила практичних психологів та соціальних педагогів з досвідом роботи з питань протидії торгівлі людьми працівників психологічної служби Калинівського району а також детально зупинилася на методі «case-study» або методі життєвих ситуацій, який доцільно використовувати у роботі з дітьми. Тетяна Миколаївна основну увагу зосередила на використанні коміксів, як одного з різновидів кейсу, головна особливість якого — пропонований варіант виходу головного героя (головних героїв) із ситуації.

Комікси як виховний засіб є надзвичайно корисним ресурсом у профілактичній роботі, адже:

- дозволяють продемонструвати реальну життєву історію;

- за відносно короткий проміжок часу проаналізувати разом з учасниками заняття наслідки тієї чи іншої поведінки головних героїв;

- визначити причинно-наслідкові зв'язки між подіями минулого та майбутнього у житті героїв;

- за умови вміло організованого обговорення коміксу під час зроблених пауз, можна визначити бачення учасниками проблеми, що підіймається, сприяти усвідомленню ними тих чи інших її аспектів, а також подати нову важливу для підлітків інформацію.

Усіх учасники семінару були забезпечені необхідним методичним та дидактичним інструментарієм, канцелярським приладдям для здійснення подальшої ефективної просвітницько-профілактичної роботи з усіма учасниками навчально-виховного процесу.

З вітальним словом та подякою за співпрацю до присутніх звернувся головний спеціаліст з питань сім’ї та молоді управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Войтенко Володимир Васильович

Учасники семінару висловлюють щиру вдячність директору Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва Морозовій Наталії Іванівні за активну та професійну участь працівників бібліотеки в роботі практичного семінару.

 

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 234 | Додав: Kuza | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.12 Сташко Ганну Михайлівну, бібліотекаря Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
02.12 Очеретну Ольгу Василівну, директора Лаврівської СЗШ І-ІІ ст.
21.12 Вишаровську Оксану Антонівну, бібліотекаря Медвеже - Вушківської СЗШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
12.12 - І тур (очний етап) "Учитель року - 2018", номінація "Фізика", НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка", початок о 10.00 год.
12.12 - семінар учителів англійської мови, Степанівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ., початок о 10.00 год. Автобус "Вінниця - Побережне" відправляється о 8.30 год. від супермаркету "Грош"
12.12 - Засідання творчої групи учителів ХЕЦ, Вінницька районна рада, початок о 14.00 год.
13.12 - Семінар учителів фізичної культури, Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1, початок о 10.00 год.
14.12 - Семінар для учителів початкових класів - 2 клас, Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
14.12 - ІІ засідання "Школи фахового зростання" для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
14.12 - ІІ засідання дослідницько експерементальної групи ПП/СП, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 12.00 год.
15.12 - ІІ засідання "Школи молодого освітянина", ДНЗ "Барвінок" с. Якушинці, початок о 10.00 год.
16.12 - Семінар учителів хімії (під час олімпіади), Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
17.12 - РМО учителів англійської мови (під час олімпіади), Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
19.12 - Семінар керівників закладів середньої загальної освіти, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
20.12 - Спільний семінар голів шкільних МО класних керівників та практичних психологів, Стадницька ЗОШ І-ІІ ст., Автобус відправляється із жд.вокзалу о 8.50 год., початок о 10.00
22.12 - Школа фахового зростання для новопризначених та малодосвідчених шкільних бібліотекарів (за списком), Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
28.12 - Засідання Клубу психологічного комфорту, (виїзний семінар)
-

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz