Четвер, 18.10.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2018 » Квітень » 3 » Про проведення навчального семінару-тренінгу з профілактики негативних проявів в молодіжному середовищі
14:08
Про проведення навчального семінару-тренінгу з профілактики негативних проявів в молодіжному середовищі

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації № 51 від 07.02.2018 р. «Про впровадження в області  програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з метою надання організаційно-методичної допомоги педагогічним працівникам, діяльність яких спрямована на профілактику негативних проявів в молодіжному середовищі та з метою сприяння самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості, розвитку навичок відповідальної і безпечної поведінки учнів 7-11 класів, умінь адекватного прийняття рішень у різних життєвих ситуаціях, визначення та формування громадянської позиції особистості 26-28 березня 2018 року на базі Стрижавської ЗОШ I-III ступенів при сприянні та підтримці Управління праці та захисту населення районної державної адміністрації відбувся триденний навчальний семінар-тренінг за програмою «Особиста гідність. Безпека життя, Громадянська позиція». Учасниками семінару стали практичні психологи та соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти району. 

Теоретико-методологічною основою даної програми є філософсько-соціологічне розуміння людської діяльності, форм соціальної поведінки людини у різних сферах, ставлення до дитини як до суб’єкта власної життєдіяльності, використання у роботі системного, особистісно орієнтованого і діяльнісного підходів.

Навчання проходило в невимушеній, щирій, творчій атмосфері. Шістнадцять з двадцяти чотирьох навчальних годин семінару-тренінгу були спрямовані саме на здобуття практичних навичок інноваційних методів роботи із сучасними старшокласниками. Саме вправляючись у практичних навичках учасники тренінгу засвоювали ключові поняття програми: добро, гідність, безпека, громадянськість, права, обов’язок, відповідальність, цінності, життєві навички; відпрацьовувати принципи активного навчання. Використовуючи принцип «навчаючись навчаю» напрацьовували розуміння того, що навчання залежить від мотивації, від створеної атмосфери комфорту та взаємоповаги, від минулого й теперішнього досвіду учасників.

Є сподівання, що отримання практичними психологами та соціальними педагогами теоретичних і практичних навичок впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», підкріплених Сертифікатами КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» ВРР стане поштовхом для творчої діяльності і класних керівників, і педагогів-організаторів.

Упровадження в освітній процес загальноосвітнього закладу програми виховної роботи «Особиста гідність. Безпечна поведінка. Громадянська позиція» стане ефективним елементом профілактичної роботи не лише в освітньому закладі а й в громаді, а також стане новітнім методом пропагандистсько-просвітницької діяльності, що гарантує захищеність підростаючого покоління.

Адже успішна особистість = розвиток життєвих навичок + становлення системи ставлень людини.

Учасники семінару-тренінгу висловлюють щиру вдячність адміністрації Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ступенів та всім членам колективу освітнього закладу за створення комфортних умов для проведення вищезазначеного заходу.

 

ФОТО ЗВІТ

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 151 | Додав: Grom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.10 - Максимець Аллу Леонідівну - вчителя англійської мови Лаврівської СЗШ І-ІІ ст.
02.10 - Вигорську Мирославу Леонідівну - вихователя груп продовженого дня Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
18.10 - Виїзне засідання Клубу психологічного комфорту для педагогів ЗДО та ЗЗСО (дендропарк "Олександрія"). Виїзд о 8.00 год. від Західного автовокзалу.
29.10-02.11 - ІІ етап курсів учителів початкових класів, які навчатимуть учнів 1 кл. у 2019-2020 н.р. Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
30.10 - Навчальний тренінг для вчителів української мови та літератури "Підготовка учнів до ЗНО з мови та літератури: шляхи успішної реалізації", Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
02.11 - РМО вчителів інформатики. Тема "Практичні аспекти підготовки учнів до олімпіад з інформатики та ІТ". Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz