Вівторок, 28.03.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Березень » 19 » Про проведення заключного етапу заочного туру районного огляду-конкурсу
"На кращий інформаційний куточок"
17:18
Про проведення заключного етапу заочного туру районного огляду-конкурсу
"На кращий інформаційний куточок"

Про проведення заключного етапу заочного туру районного огляду-конкурсу «На кращий інформаційний куточок дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів району та дитячого будинку «Родинний дім»

На виконання Плану заходів відділу освіти райдержадміністрації щодо розвитку психологічної служби системи освіти Вінницького району на період до 2017 року, плану роботи районної психологічної служби на 2014-2015 н. р., наказу відділу освіти райдержадміністрації від 01.12.2014 р. № 332 «Про проведення районного огляду-конкурсу «На кращий інформаційний куточок ДНЗ, ЗНЗ району та дитячого будинку «Родинний дім» та з метою оцінки ефективності і доступності надання психологічних і соціально-педагогічних послуг усім учасникам навчально-виховного процесу шляхом організації функціонування інформаційних куточків в дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах району та дитячому будинку «Родинний дім» 19 березня 2015 р. на базі обласного будинку учителя відбулося представлення та захист конкурсних матеріалів.

Вищезазначений конкурс проводиться з метою:

 • сприяння якісному оновленню змісту, форм і методів функціонування інформаційних куточків в дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах району та дитячому будинку «Родинний дім»;
 • розвитку творчої ініціативи, вивчення, узагальнення, поширення передового досвіду з організації діяльності в освітній установі просвітницько-інформаційного простору психологічної служби;
 • створення умов для впровадження кращих та інноваційних методик і технологій дистанційного консультування у практику роботи практичних психологів, соціальних педагогів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів системи освіти району.

У Конкурсі взяли участь усі працівники районної психологічної служби, які працюють в дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах району та дитячому будинку «Родинний дім».

Оцінювання інформаційних куточків здійснювалося на основі «Основних критеріїв оцінювання ефективності функціонування інформаційних куточків дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів району та дитячого будинку «Родинний дім».

Конкурс проводиться у два етапи.

 • І етап (заочний тур) – з 01.02.2015 р. по 31.03.2015 р.:
 • ІІ етап (очний тур) – з .01.04.2015 р. по 23.04.2015 р.

Заочний тур передбачав вивчення конкурсних матеріалів, визначення учасників очного туру. Оцінювання І етапу (заочного туру) Конкурсу відбувалося шляхом таємного голосування в якому взяли участь всі фахівці районної психологічної служби – 26 осіб. Кращі інформаційні куточки за результатами голосування будуть допущені до участі в ІІ етапі (очний тур) Конкурсу.

Критеріями оцінювання І етапу Конкурсу було визначення рівня організації інформаційного куточка за такими оцінками:

 • «зразковий»;
 • «оптимальний»;
 • «допустимий»;
 • «критичний».

  Проведений 19.03.2015р. захід засвідчив високий ступінь відповідальності та творчості практичних психологів та соціальних педагогів. В представлених роботах чітко прослідковувалась специфіка кожного навчального закладу, індивідуальний стиль кожного фахівця, їх любов до справи, якою займаються і їх професіоналізм та рівень фахової майстерності.

   


   
Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 622 | Додав: meltar | Рейтинг: 3.5/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

16.03. - Турлюк Людмилу Юріївну – учителя початкових класів Лаврівської СЗШ І-ІІ ст.
18.03. - Гончарук Оксану Анатоліївну – учителя математики Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
28.03 - Семінар-кругозір Школи молодого вчителя «Змішане навчання – ключ до якісних змін в освіті» (1,2,3 рік роботи) Увага! Домашнє завдання розміщено у новинах сайту (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., 10.00)
29.03 - РМО вчителів художньої культури «Духовний розвиток особистості в контексті сучасних тенденцій педагогічної освіти" (Вінницький обласний художній музей, 10.00 год., наявність приладів для фотозйомки обов'язкова )
31.03 - Інструктивно - методичний семінар для керівників шкільних методичних об'єднань учителів початкових класів (Вінницька районна рада, актова зала, ІІІ поверх 14.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz