Вівторок, 21.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Березень » 19 » Про проведення заключного етапу заочного туру районного огляду-конкурсу
"На кращий інформаційний куточок"
17:18
Про проведення заключного етапу заочного туру районного огляду-конкурсу
"На кращий інформаційний куточок"

Про проведення заключного етапу заочного туру районного огляду-конкурсу «На кращий інформаційний куточок дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів району та дитячого будинку «Родинний дім»

На виконання Плану заходів відділу освіти райдержадміністрації щодо розвитку психологічної служби системи освіти Вінницького району на період до 2017 року, плану роботи районної психологічної служби на 2014-2015 н. р., наказу відділу освіти райдержадміністрації від 01.12.2014 р. № 332 «Про проведення районного огляду-конкурсу «На кращий інформаційний куточок ДНЗ, ЗНЗ району та дитячого будинку «Родинний дім» та з метою оцінки ефективності і доступності надання психологічних і соціально-педагогічних послуг усім учасникам навчально-виховного процесу шляхом організації функціонування інформаційних куточків в дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах району та дитячому будинку «Родинний дім» 19 березня 2015 р. на базі обласного будинку учителя відбулося представлення та захист конкурсних матеріалів.

Вищезазначений конкурс проводиться з метою:

 • сприяння якісному оновленню змісту, форм і методів функціонування інформаційних куточків в дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах району та дитячому будинку «Родинний дім»;
 • розвитку творчої ініціативи, вивчення, узагальнення, поширення передового досвіду з організації діяльності в освітній установі просвітницько-інформаційного простору психологічної служби;
 • створення умов для впровадження кращих та інноваційних методик і технологій дистанційного консультування у практику роботи практичних психологів, соціальних педагогів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів системи освіти району.

У Конкурсі взяли участь усі працівники районної психологічної служби, які працюють в дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах району та дитячому будинку «Родинний дім».

Оцінювання інформаційних куточків здійснювалося на основі «Основних критеріїв оцінювання ефективності функціонування інформаційних куточків дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів району та дитячого будинку «Родинний дім».

Конкурс проводиться у два етапи.

 • І етап (заочний тур) – з 01.02.2015 р. по 31.03.2015 р.:
 • ІІ етап (очний тур) – з .01.04.2015 р. по 23.04.2015 р.

Заочний тур передбачав вивчення конкурсних матеріалів, визначення учасників очного туру. Оцінювання І етапу (заочного туру) Конкурсу відбувалося шляхом таємного голосування в якому взяли участь всі фахівці районної психологічної служби – 26 осіб. Кращі інформаційні куточки за результатами голосування будуть допущені до участі в ІІ етапі (очний тур) Конкурсу.

Критеріями оцінювання І етапу Конкурсу було визначення рівня організації інформаційного куточка за такими оцінками:

 • «зразковий»;
 • «оптимальний»;
 • «допустимий»;
 • «критичний».

  Проведений 19.03.2015р. захід засвідчив високий ступінь відповідальності та творчості практичних психологів та соціальних педагогів. В представлених роботах чітко прослідковувалась специфіка кожного навчального закладу, індивідуальний стиль кожного фахівця, їх любов до справи, якою займаються і їх професіоналізм та рівень фахової майстерності.

   


   
Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 615 | Додав: meltar | Рейтинг: 3.5/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
21.02 - Заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених учителів математики (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
22.02 - Семінар - практикум педагогів - організаторів «Застосування інноваційних форм і методів роботи в діяльності педагога - організатора»(Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
23.02 - Семінар-практикум для учителів основ здоров'я «Змішане навчання на уроках основ здоров’я як шлях формування компетентностей учнів» (КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 10.00. Домашнє завдання знаходиться на сторінці основ здоров’я у рубриці «Готуємось до семінару»)
23.02 - IV заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (УВАГА! Заняття відбудеться на базі Вінницького районного центру зайнятості, Збишка,.9 Початок об 11.00 год.)
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(Вінницька районна рада, депутатська кімната Початок об 14.00 год.)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz