Субота, 24.03.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Вересень » 12 » Про проведенння обласного етапу Всеукраїнського дитячо-юнацького патріотичного фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"
09:26
Про проведенння обласного етапу Всеукраїнського дитячо-юнацького патріотичного фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"

12 жовтня 2016 року у м. Вінниця відбудеться Чотирнадцятий Фестиваль "Сурми звитяги"

Положення про Фестиваль

Черговий Вінницький 14 обласний Фестиваль "Сурми звитяги " відбудеться 12 жовтня 2016 року в приміщенні Будинку Офіцерів м.Вінниця. Початок о 9.00год.

ПОЛОЖЕННЯ про Чотирнадцятий Вінницький обласний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «СУРМИ ЗВИТЯГИ»

Жовтень-грудень 2016р.

м. Вінниця

Чотирнадцятий Вінницький обласний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги» (надалі - Фестиваль) проводиться за участю дітей, учнівської та студентської молоді Вінницької області .

1. Мета і головні завдання фестивалю Фестиваль ставить за мету широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях Національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті через пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також через сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах і Революції Гідності.

ДО УВАГИ ВСІХ УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ!

Оргкомітет та журі наголошує, що революційна та збройна боротьба українського народу проти російських окупантів і їх прибічників, є історичним продовженням героїчної боротьби україн-ського народу в ХХ столітті за ідеали демократії, свободи й національної незалежності та гідності. Тому сподіваємося на широке й глибоке розкриття цієї теми в цьогорічному Фестивалі. Будемо раді ознайомитися з мистецькими творами, присвяченими даній тематиці.

Головним завданням Фестивалю є: • популяризувати в молодіжному середовищі українську патріотичну пісню та поезію; • об’єднати зусилля державних установ, політичних та громадських організацій у справі патріотичного виховання молоді; • виявити і довести до широкого загалу громадськості справжній стан у сучасній пісенній і поетичній творчості, сформувати громадську думку стосовно необхідності всебічного сприяння роз-витку українського пісенного мистецтва, авторської поезії; • виявити проблеми у популяризації української патріотичної пісні та випрацювати пропозиції щодо їх розв’язання; • виявити та відзначити найкращі творчі колективи.

Основні вимоги до учасників фестивалю

1. Молодіжна форма.

2. Фаховість виконання.

3. Сучасне аранжування.

4. Модерна манера виконання (використання сучасних музичних форм: рок, арт-рок, метал, джаз, реп, хіп-хоп та інші).

5. Використання сучасних музичних засобів (секвенсори, гітари, клавішні, духові, ударні інструменти та інше).

6. Творчий підхід до розкриття пропонованої тематики твору.

8. Стильність.

9. Оптимізм.

10. Рекомендовано стилізовані сучасні костюми.

11. Дотримання вимог Положення.

2. Учасники Фестивалю До участі у Фестивалі запрошуються творчі колективи та окремі виконавці, не старші 25 ро-ків. Колективи, що беруть участь у Фестивалі, поділяються на три конкурсні групи. До першої і другої груп включаються колективи загальноосвітніх, музичних і мистецьких шкіл та позашкільних закладів. Вік учасників першої групи 10 - 13 років, другої 14-16 років. До третьої групи включаються колективи вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, молодіжних громадських організацій та приватні особи. До цієї ж групи входять колективи змішаного вікового складу. Вік учасників третьої групи 17-25 років. Професійні мистецькі колективи залучаються до участі в Фестивалю як гості. Лауреати попередніх років можуть брати участь у Фестивалі, представивши нову конкурсну програму.

3. Основні номінації Фестивалю

3.1. Солісти-вокалісти:  обов’язковий твір: пісня Українських Січових Стрільців, пісня періоду Визвольних змагань 40-50-х рр. ХХ ст. або сучасний твір, присвячений Визвольним змаганням вказаного періоду, окремим його учасникам та подіям, а також учасникам Революції Гідності та героям АТО;  пісня патріотичного спрямування (довільна). Час виступу – до 7 хв.

3.2. Вокальні, вокально-інструментальні та вокально-хорові ансамблі:  обов’язковий твір: пісня Українських Січових Стрільців, пісня періоду Визвольних змагань 40-50-х рр. ХХ ст., або сучасний твір, присвячений Визвольним змаганням вказаного періоду, окремим його учасникам та подіям, учасникам Революції Гідності та героям АТО;  пісня патріотичного спрямування (довільна). Час виступу – до 7 хв.

3.3. Оркестри та інструментальні ансамблі:  обов’язковий твір: на конкурсний огляд представляються два твори або попурі з творів патріотичної тематики. Час виступу – до 7 хв.

3.4. Інші заходи В рамках Фестивалю проходять конкурси:  на кращу живописну, графічну, декоративно-тематичну композицію (див. Додаток

1);  конкурс на кращу героїко-патріотичну хореографічну композицію (див. Додаток

2);  конкурс авторської пісні (див. Додаток

3);  художнє читання (див. Додаток

4); Учасники конкурсу зобов’язані чітко дотримуватися регламенту Фестивалю.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами оргкомітету. Контактні особи –Валентина Шпак-Мельник (email: ladomyra @ mail.ru, т.098 4240200, 093 4694532). 4. Хід Фестивалю Чотирнадцятий Фестиваль «Сурми звитяги» відбудеться 12 жовтня 2016 року у м. Вінниця, площа Перемоги 1, Будинок Офіцерів . Початок 9.00 год. Реєстрація з 8.00 до 8.50 год. Заявки для участі у Фестивалі надсилаються на адресу оргкомітету Фестивалю до 5 жовтня 2016р.(email: ladomyra @ mail.ru, т.098 424 02 00, 093 469 45 32)

5. Фінансування Фестивалю Організатори Фестивалю забезпечують фінансування інформаційно-організаційних потреб та приміщення.

Приїзд і харчування учасників на обласний фестиваль фінансується за рахунок відряджуючої сторони.

6. Нагородження

Всі учасники нагороджуються дипломами учасника. Переможці Фестивалю у своїх номінаціях отримують звання лауреатів, нагороджуються відповідними дипломами та подарунками. Серед лауреатів Фестивалю журі визначає учасників на Всеукраїнський Фестиваль.

Проїзд і харчування учасників на Всеукраїнський Фестиваль фінансується за рахунок відряджуючої сторон

Додаток №1

Положення про конкурс на кращу живописну, графічну, декоративно-тематичну композицію в рамках Фестивалю «Сурми звитяги»

Завдання конкурсу: • розвивати в молодіжному середовищі інтерес до героїчного минулого українського народу, а також сформувати громадську думку стосовно необхідності всебічного сприяння розвитку образотворчого та ужиткового мистецтва; • виявити та відзначити талановитих і обдарованих дітей Вінниччини.

Журі визначає кращі мистецькі роботи за такими критеріями:

1. Розкриття теми.

2. Оригінальність творчого задуму.

3. Професійність виконання. Учасники конкурсу До участі у конкурсі запрошуються діти та молодь віком від 10 до 25 років. конкурс проводиться у двох вікових групах:

1. 10 – 16 років; 2. 17 – 25 років.

Номінації конкурсу:

1. Живописна композиція: Розмір роботи – формат А3, А2, А1.

2. Графічна композиція: Туш, перо, монотипія, ліногравюра, акватипія, ап

лікація та мішана техніка. Формат А3, А2, А1. 3. Декоративно-тематична композиція: Техніка виконання: довільна (використання будь-яких матеріалів: метал, дерево, глина, тканина тощо). Робота плоска або об’ємна. Габаритні розміри довільні. Забороняється використовувати у композиціях живі в’янучі рослини. Кожна робота повинна зберігати свій початковий зовнішній вигляд при транспортуванні. Заявку подавати в електронному та друкованому вигляді. Необхідно вказувати у заявці і на звороті кожної роботи: вік, прізвище й ім’я автора, прізвище керівника, назву навчального закладу (без скорочень) з адресою та моб. телефоном. Журі визначає найкращі роботи в кожній номінації. Переможці отримують дипломи лауреатів конкурсу першого, другого й третього ступенів та пам’ятні подарунки. Роботи не повертаються! Роботи, що є плагіатом (копіями чужих робіт), що не відповідають темі та іншим вимогам конкурсу (зокрема відверто неякісні, що демонструють формальне ставлення до виконання, а отже неповагу до висвітлюваних подій), не розглядаються й участі в конкурсі не беруть! Фото робіт переможців (лауреатів та дипломантів), а також фото окремих робіт, рекомендованих журі, представляються на сторінці Фестивалю у соціальній мережі Facebook . До уваги учасників в номінацій «На кращу живописну композицію, графічну композицію, декоративно-тематичну композицію»: Роботи учасників необхідно надіслати до 7 жовтня на адресу: 21100 м. Вінниця, вул.. Бевза 15, Вінницький літературно-меморіальний музей М.Коцюбинського, Панчуку Федору Васильовичу. Конт. тел. 26-32-98. Виставка і оцінювання робіт відбуватиметься 12 жовтня за адресою: м. Вінни ця, площа Перемоги 1, Будинок Офіцерів з 10 год.00хв. Кожна робота має містити таку інформацію: - Вік, прізвище та ім’я автора, прізвище керівника(моб. телефон), назву навчального закладу з адресою й телефоном. Журі визначає найкращі роботи в кожній номінації. Переможці отримують дипломи лауреатів конкурсу першого, другого й третього ступеню та подарунки. Журі визначає найкращі роботи у кожній номінації для участі у Всеукраїнському Фестивалі у м. Львові. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 098-424-02-00, 093-469-45-32.

 

Додаток №2

Положення про конкурс на кращу героїко-патріотичну хореографічну композицію в рамках Фестивалю «Сурми звитяги»

Завдання: • розвивати в молодіжному середовищі інтерес до героїко-патріотичного танцю; • сформувати громадську думку стосовно необхідності всебічного сприяння розвитку хореог-рафічного мистецтва; • виявити та відзначити талановитих дітей, кращі хореографічні колективи Вінницької області ; • виявити кращі хореографічні постановки героїко-патріотичного спрямування.

Учасники конкурсу: До участі в конкурсі запрошуються діти та молодь віком до 25 років. Конкурсний відбір про-водиться в трьох вікових групах: Перша група –10-13 років; Друга група – 14-16 років; Третя група – 17-25 років. Час виступу – до 10 хвилин.

Журі визначає кращі мистецькі колективи за такими критеріями:

1. Композиційна постановка.

2. Відповідність костюмів і хореографічної постановки.

3. Відповідність хореографічної лексики і музичного супроводу танців.

4. Техніка й артистизм виконання.

5. Рівень вокалу (для вокально-хореографічних колективів).

Умови конкурсу: Конкурс проводиться у двох жанрах: народна хореографія й сучасна хореографія. Народна хореографія На конкурсний огляд представляються українські народні танці й хореографічні композиції героїко-патріотичного спрямування, що демонструють героїзм, силу, мужність, бойовий дух україн-ського народу (танці «Аркан», «Гопак», «Повзунець», «Козацькі забави», «Буковинський козак», «Опришки» тощо). Сучасна хореографія Конкурсу представляються хореографічні композиції патріотичного спрямування, пройняті глибоким драматизмом і присвячені історичним подіям Визвольних змагань ХХ ст., подіям Револю-ції Гідності та героям АТО.

Оргкомітет та журі наголошує, що особливу увагу необхідно звернути на тематичність композицій!

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 098-424-02-00, 093-469-45-32.

Додаток № 3 Положення про конкурс на кращу авторську патріотичну пісню в рамках Фестивалю «Сурми звитяги» Завдання: • популяризувати і сприяти розвитку української авторської патріотичної пісні, її належного місця в українській культурі; • ознайомити суспільство з сучасним станом авторської пісні; • виявити молодих і талановитих авторів. Журі відзначає кращих авторів за такими критеріями:

а) оригінальне й гармонійне тексту і музики (образність, художність, патріотизм);

б) оригінальність і майстерність виконання;

в) зміст тексту;

г) оригінальність і досконалість музично-поетичної композиції;

д) авторська обробка існуючої вже повстанської пісні.

Вимоги до учасників конкурсу: - автор присутній на сцені як соліст або один з виконавців у складі колективу; - мова виконання українська; - супровід музичного інструменту (гітари, бандури, фортепіано тощо) або фонограми; - до конкурсу допускається один або два твори одного автора.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 098-424-02-00, 093-469-45-32.

Додаток № 4

Положення про конкурс на краще художнє читання й авторську поезію в рамках Фестивалю «Сурми звитяги»

На конкурс подають віршовані та прозові твори національно-патріотичного спрямування поетів та прозаїків – учасників визвольних змагань ХХ ст., та сучасні твори, що висвітлюють героїку вказаного періоду або присвячені учасникам та подіям Революції Гідності та героям АТО. Тривалість виступу – до 7 хв.

Основні критерії оцінювання учасників номінації художнє читання.

1. Розкриття теми.

2. Оригінальність творчого задуму.

Оцінювання проводиться за 10 бальною системою

Мистецтво художнього читання вимагає від виконавців:

1. Образного мислення, емоційної збудливості.

2. Здатності переключатися з одного психічного стану в інший.

3. Вміння володіти собою та слухачами.

4. Бездоганного володіння технікою мовлення, логікою читання, емоційно-образною ви-разністю.

5. Знання законів музики мови.

Авторські роботи перед виступом подавати членам журі в паперовому варіанті.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 098-424-02-00, 093-469-45-32, Травнева Світлана 097 74 56 273..

Форма заявки Оргкомітету Фестивалю „Сурми звитяги”

ЗАЯВКА Від р-ну ( колективу)

№ Номінація.

Повна назва колективу.

Репертуар.

Вік учасників.

Кількість учасників.

Прізвище керівника, мобільний телефон.

Тривалість виконання. Необхідні техн. засоби сцени.

Примітка.( заявка подається у вигляді таблиці) /p>

 
Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 641 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

03.03 Журовську Галину Василівну, учителя музичного мистецтва Гавришівської СЗШ І-ІІІ ст.
11.03 Федорцову Світлану Михайлівну, учителя фізичної культури Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст.
18.03 Паславську Тамару Анатоліївну, учителя історії Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
26.03 - Літературні читання для учителів української мови та літератури "Ідея вільного слова В.Стуса крізь призму сучасності", Лука - Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
26.03 - З 26 по 28 березня навчальний семінар-тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
27.03 - Семінар учителів фізики, астрономії, Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
28.03 - Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz