Четвер, 23.11.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 10
Гостей: 9
Користувачів: 1
Grom

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2014 » Грудень » 19 » Про районне методичне об’єднання
класних керівників
11:32
Про районне методичне об’єднання
класних керівників


12 грудня 2014 року в Іванівській СЗШ І-ІІ ст. відбулося районне методичне об’єднання класних керівників на тему : «Розвиток особистості дитини, її здібностей, виховних та моральних якостей через удосконалення системи роботи класного керівника, зростання його педагогічної компетентності».
Усіх гостей гостинно зустріли директор школи Шкробіт Є.П., заступник директора з НВР Волковський А.М. та голова методичного об’єднання класних керівників Іванівської школи Марценюк Н.Д. Усі класні керівники разом із своїми учнями представили виховні заходи «Село моє – краплинонька на карті» (5-6 класи), «Правила поведінки для кожної дитини» (учні початкових класів), презентація міні – проекту «Сім’я – простір без насилля» (9 клас) та виступ агітбригади «Не падай духом». Усі виховні заходи були цікавими, змістовними, мали різну тематику.
Слідуючи етапом роботи було обговорення тих питань, які виникають під час роботи класного керівника із учнівським колективом. Своїми здобутками із присутніми поділилися Марценюк Н.Д про модель роботи МО класних керівників в Іванівській школі. Юрченко Н.А. голова МО класних керівників Великокрушлинецької ЗОШ І-ІІ ст. виступила із питанням «Формування морально – духовної, компетентної особистості шляхом використання сучасних виховних технологій». Про форми та методи роботи з учнівським колективом Лаврівської СЗШ І-ІІ ст. поділилася Іващенко Н.Л. Хавтирко С.І. із Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст. розповіла про основні напрямки індивідуальної роботи класного керівника із учнями, які є дієвими у їх навчальному закладі. Про організацію та проведення позакласної виховної роботи у НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт Стрижавка» розповіла Мельник О.К. Проніна О.П. голова МО класних керівників Хижинецької ЗОШ І-ІІІ ст. поділилася досвідом роботи щодо проведення заходів із учнями правового напрямку.
Для використання у роботі класного керівника було роздано книги з методичними рекомендаціями щодо формування навичок безпечної поведінки у дітей в умовах суспільної кризи та збройного конфлікту в країні та брошури із телефонами «гарячих ліній», які можуть надати допомогу в період конфлікту.
«Діти живуть щохвилини, щогодини, живуть невпинно й безупинно» писав великий педагог Амонашвілі. На кожному ступені розвитку особистості школяра, а зокрема і класного керівника, повинні створюватися умови для повноцінної діяльності. Учень – це завжди Людина з великої літери, тому що він потенційно невичерпно багатий. І саме школа, класний керівник повинні допомогти дитині заглянути в себе і визначити набір цінностей, які узгоджуються з її неповторною людською сутністю, які забезпечуватимуть її компетентність як громадянина, патріота, особистості.

Гром Леся Володимирівна

методист ВРМЦЗО   
Переглядів: 349 | Додав: marinaosadchuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
23.11 - Семінар для учителів основ здоров'я, Лука - Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
24.11 - Семінар для учителів математики, НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка", початок о 10.00 год.
24.11 - Навчання - тренінг з проблем підготовки до НУШ для учителів 4-го класу, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
23.11 - Оперативна школа методичної служби району для вихователів старших груп, ДНЗ «Журавлик» с. Стадниця, початок о 10.00 год.
26.11 - Конкурс "Spelling Bee", Вінницько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ, початок о 11.00 год.
28.11 - Семінар для учителів початкових класів - 1 клас, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz