Середа, 26.04.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2014 » Грудень » 19 » Про районне методичне об’єднання
класних керівників
11:32
Про районне методичне об’єднання
класних керівників


12 грудня 2014 року в Іванівській СЗШ І-ІІ ст. відбулося районне методичне об’єднання класних керівників на тему : «Розвиток особистості дитини, її здібностей, виховних та моральних якостей через удосконалення системи роботи класного керівника, зростання його педагогічної компетентності».
Усіх гостей гостинно зустріли директор школи Шкробіт Є.П., заступник директора з НВР Волковський А.М. та голова методичного об’єднання класних керівників Іванівської школи Марценюк Н.Д. Усі класні керівники разом із своїми учнями представили виховні заходи «Село моє – краплинонька на карті» (5-6 класи), «Правила поведінки для кожної дитини» (учні початкових класів), презентація міні – проекту «Сім’я – простір без насилля» (9 клас) та виступ агітбригади «Не падай духом». Усі виховні заходи були цікавими, змістовними, мали різну тематику.
Слідуючи етапом роботи було обговорення тих питань, які виникають під час роботи класного керівника із учнівським колективом. Своїми здобутками із присутніми поділилися Марценюк Н.Д про модель роботи МО класних керівників в Іванівській школі. Юрченко Н.А. голова МО класних керівників Великокрушлинецької ЗОШ І-ІІ ст. виступила із питанням «Формування морально – духовної, компетентної особистості шляхом використання сучасних виховних технологій». Про форми та методи роботи з учнівським колективом Лаврівської СЗШ І-ІІ ст. поділилася Іващенко Н.Л. Хавтирко С.І. із Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст. розповіла про основні напрямки індивідуальної роботи класного керівника із учнями, які є дієвими у їх навчальному закладі. Про організацію та проведення позакласної виховної роботи у НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт Стрижавка» розповіла Мельник О.К. Проніна О.П. голова МО класних керівників Хижинецької ЗОШ І-ІІІ ст. поділилася досвідом роботи щодо проведення заходів із учнями правового напрямку.
Для використання у роботі класного керівника було роздано книги з методичними рекомендаціями щодо формування навичок безпечної поведінки у дітей в умовах суспільної кризи та збройного конфлікту в країні та брошури із телефонами «гарячих ліній», які можуть надати допомогу в період конфлікту.
«Діти живуть щохвилини, щогодини, живуть невпинно й безупинно» писав великий педагог Амонашвілі. На кожному ступені розвитку особистості школяра, а зокрема і класного керівника, повинні створюватися умови для повноцінної діяльності. Учень – це завжди Людина з великої літери, тому що він потенційно невичерпно багатий. І саме школа, класний керівник повинні допомогти дитині заглянути в себе і визначити набір цінностей, які узгоджуються з її неповторною людською сутністю, які забезпечуватимуть її компетентність як громадянина, патріота, особистості.

Гром Леся Володимирівна

методист ВРМЦЗО   
Переглядів: 328 | Додав: marinaosadchuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.04. - Григоренко Валентину Миколаївну – учителя історії НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей смт Стрижавка"
06.04. - Тищенко Людмилу Петрівну – учителя початкових класів КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
07.04. - Ковальчук Стефанію Володимирівну – учителя початкових класів КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
10.04. - Мазай Людмилу Михайлівну – учителя історії НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка"
15.04. - Вечерко Тетяну Василівну – учителя географії НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка"
21.04. - Кревську Наталію Сергіївну – учителя початкових класів Сокиринецької СЗШ І-ІІ ст.
23.04. - Коваль Любов Степанівну – бібліотекаря Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІ ст.
25.04. - Ткачук Тетяну Миколаївну – учителя трудового навчання КЗ "Мізяківсько- Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
26.04. - Судік Світлану Валентинівну – учителя англійської мови Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
26.04 - Педагогічні читання «Олександр Захаренко: від сільського вчителя до керівника авторської школи» Запрошуються заступники директорів з виховної роботи та педагоги - організатори. Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва. Філія - Соборна 70, І поверх (економічно - правовий відділ). Початок о 10.00 год.
27.04 - Виїздне засідання Клубу психологічного комфорту для працівників психологічної служби районну. Збір на зупинці Чехова, магазин "Грош" о 09.20 год.

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz