Четвер, 22.02.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Лютий » 29 » Про районний семінар-супутник
учителів 3-4 класів
15:30
Про районний семінар-супутник
учителів 3-4 класів

18 лютого 2016 року у Якушинецькій СЗШ І-ІІІст.-гімназії відбувся районний семінар-супутник учителів 3-4 класів присвячений важливій темі «Забезпечення вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти: реалізація головних завдань, досягнення та невирішені проблеми. Узагальнюючий етап». Впродовж семінару учителі працювали над обговоренням актуальних питань, пов’язаних із підведенням підсумків роботи початкової ланки за чотири роки впровадження Держстандарту, визначенням ступеня реалізації головних завдань Держстандарту, а також спрямував роботу учителів на реалізацію невирішених проблем.

Насиченою та ґрунтовною була робота в методичній майстерні учителів 3-4 класів Якушинецької СЗШ І-ІІІст.-гімназії. Учителі Юрченко О.Л. та Вербенко С.О. провели відкриті уроки з природознавства у 3 класі та інтегрований української мови і образотворчого мистецтва у 4 класі, які засвідчили про педагогічну майстерність, професійні уміння, креативний підхід до формування ключових компетентностей учнів та розвитку творчого мислення школярів.

Бровченко Л.Д. провела урок-майстер-клас «Інструменти виділення фрагментів зображення» для колег, які викладають інформатику, показала, як правильно побудувати урок інформатики та ефективно організувати роботу учнів. Майстер-клас молодого учителя Ткачук А.Д. «Відкрий глибину дитячої душі» збагатив методичні скриньки учителів засобами для створення атмосфери успіху на уроках.

Наступною сторінкою семінару став обмін досвідом щодо впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти. Учителі поділилися своїми напрацюваннями щодо реалізації діяльнісного підходу у реалізації вимог Держстандарту (Бойчук Н.І.), формування позитивної мотивації до навчання (Блідченко Л.А.), організації дослідницької діяльності (Шнайдер О.П.), реалізації змістових ліній (Головня Г.І.).

Учасники семінару визначили також проблеми, над якими потрібно попрацювати. У модулі «Освітні інновації» розглянуто низку питань щодо розвитку початкової школи в контексті реформування загальної середньої освіти: інтеграція навчально-виховного процесу (Вербенко С.О.), нові підходи до оцінювання навчальних досягнень учнів (Бадюк Т.К.), а також познайомилися з особливостями сучасної гуманістичної технології «Вальдорфська школа».

Семінар пройшов у атмосфері активного спілкування, взаєморозуміння і готовності учителів до змін у освіті, націлив на подальшу творчу працю та пошук ефективних форм роботи.

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 356 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.02 Фальківську Катерину Данилівну, бібліотекаря Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ
03.02 Прикмету Олену Олексіївну, учителя англійської мови Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
03.02 Шкробіт Євгенію Петрівну, учителя географії Іванівської СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
22.02 - Семінар учителів основ здоров'я, Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст, початок о 10.00 год. Автобус відправляється із залізничного вокзалу, магазин АТБ о 9.00 та 9.40 год. Домашнє завдання дивитися у новинах сайту.
23.02 - Семінар учителів початкових класів - 4 клас, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
27.02 - Семінар учителів початкових класів - 1 клас, Сосонська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz