Неділя, 11.12.2016
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Лютий » 29 » Про районний семінар-супутник
учителів 3-4 класів
16:30
Про районний семінар-супутник
учителів 3-4 класів

18 лютого 2016 року у Якушинецькій СЗШ І-ІІІст.-гімназії відбувся районний семінар-супутник учителів 3-4 класів присвячений важливій темі «Забезпечення вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти: реалізація головних завдань, досягнення та невирішені проблеми. Узагальнюючий етап». Впродовж семінару учителі працювали над обговоренням актуальних питань, пов’язаних із підведенням підсумків роботи початкової ланки за чотири роки впровадження Держстандарту, визначенням ступеня реалізації головних завдань Держстандарту, а також спрямував роботу учителів на реалізацію невирішених проблем.

Насиченою та ґрунтовною була робота в методичній майстерні учителів 3-4 класів Якушинецької СЗШ І-ІІІст.-гімназії. Учителі Юрченко О.Л. та Вербенко С.О. провели відкриті уроки з природознавства у 3 класі та інтегрований української мови і образотворчого мистецтва у 4 класі, які засвідчили про педагогічну майстерність, професійні уміння, креативний підхід до формування ключових компетентностей учнів та розвитку творчого мислення школярів.

Бровченко Л.Д. провела урок-майстер-клас «Інструменти виділення фрагментів зображення» для колег, які викладають інформатику, показала, як правильно побудувати урок інформатики та ефективно організувати роботу учнів. Майстер-клас молодого учителя Ткачук А.Д. «Відкрий глибину дитячої душі» збагатив методичні скриньки учителів засобами для створення атмосфери успіху на уроках.

Наступною сторінкою семінару став обмін досвідом щодо впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти. Учителі поділилися своїми напрацюваннями щодо реалізації діяльнісного підходу у реалізації вимог Держстандарту (Бойчук Н.І.), формування позитивної мотивації до навчання (Блідченко Л.А.), організації дослідницької діяльності (Шнайдер О.П.), реалізації змістових ліній (Головня Г.І.).

Учасники семінару визначили також проблеми, над якими потрібно попрацювати. У модулі «Освітні інновації» розглянуто низку питань щодо розвитку початкової школи в контексті реформування загальної середньої освіти: інтеграція навчально-виховного процесу (Вербенко С.О.), нові підходи до оцінювання навчальних досягнень учнів (Бадюк Т.К.), а також познайомилися з особливостями сучасної гуманістичної технології «Вальдорфська школа».

Семінар пройшов у атмосфері активного спілкування, взаєморозуміння і готовності учителів до змін у освіті, націлив на подальшу творчу працю та пошук ефективних форм роботи.

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 174 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
13.12 - Семінар-майстерня учителів 2-х класів:«Забезпечення вимог оновлених програм і критеріїв оцінювання: реалізація основних завдань та творчий підхід до вирішення проблеми» (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІст)
14.12 - Семінар-практикум для вчителів труд. навчання "Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до практичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання" (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.)
16.12 - Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та російської мови «Забезпечення компетентнісного підходу на уроках зарубіжної літератури та російської мови як засіб формування творчої особистості учня» (Агрономічненська СЗШ І-ІІІст.)
21.12 - Семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва «Ефективність системи художньо-естетичного виховання –важлива умова розвитку самовдосконалення, самовиховання обдарованої особистості» (Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст.)
22.12 - Семінар учителів біології.

Copyright MyCorp © 2016
Конструктор сайтів - uCoz