Вівторок, 06.12.2016
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2014 » Грудень » 22 » Про результати ІІ етапу 3-го районного математичного
конкурсу з усного рахунку "КУР-2014"
15:31
Про результати ІІ етапу 3-го районного математичного
конкурсу з усного рахунку "КУР-2014"
Свято математики в Стрижавці.

На оптимістичній ноті закінчилися цьогорічні змагання інтелектуальної еліти нашого району у вправності та швидкості з усного рахунку . Ранок 20 грудня 2014 року видався дощовим та непривітним, але це не стримало учасників та керівників команд. Ше до об'явленого часу початку реєстрації майже всі спортсмени прибули до Стрижавського ліцею і були на старті. Приємно зазначити, що, недивлячись на значний розрив у часі між І та ІІ етапом змагань, склад заявлених учасників не змінився, що говорить про зацікаленість та увагу до конкурсу з боку учнів та вчителів.

Оргкомітет, проаналізувавши хід змагань ІІ етепу серед учнів 2-4 класів що відбулися у Якушинецькій гімназії, суттєво змінив регламент змагань, що спростило підготовку та дало значну економію сил та часу. Реєстрація (з використанням нової версії автоматизованої системи "АС КУР") проходила блискавично. Після неї учні зразу направлялися до класів. По завершенню реєстрації оргкомітет провів бліц-нараду з вчителями відповідальними за проведення змагань по класах. Було наголошено на правилах та надані пояснення як знімати покази за допомогою секундоміра. Цього разу в кожному класі працювало по два вчителя. Чіткості та об'єктивності змагань також сприяли бланки нового зразка що були запроваджені цього року. Для учнів 5-11, що виконували від 100 до 200 завдань, вони були з'єднані з двох, або навіть трьох аркушів цупкого кольорового паперу. Тому учні та члени журі не плутались і чітко виконували свою частину роботи.

Варто відмітити що сама підготовка цих завдань також відбувається по новому. Творча група вчителів математики готує по одному варіанту завдань з відповідями для кожної вікової категорії. Далі вступає в дію автоматизована система "АС КУР", яка перемішує завдання в довільному порядку та створює таким чином 5 варіантів бланків завдань для учнів та завдань з розв'язками для членів журі. Таким чином всі друковані матеріали даного конкурсу можуть бути виготовлені одною людиною за 1-2 години без особливих проблем.

Робота журі цього разу також була ефективною. Навіть при тому що використовувалась система кодування відривних талонів, не виникло жодної проблемної ситуації. Достойним завершенням роботи журі було виставлення призових місць. Доволі складна методика обрахунку балів та рейтингування учнів вмонтована в програму яка робить все автоматично. Тому рівно о 12.00 (через 2 години після початку) таблиці з результатами були на екрані перед учнями та вчителями.

Щодо самих результатів, приємно відзначити велику кількість учнів що здобули спортивні звання "Майстер усного рахунку". Очевидно, що тренери приклали зусиль для підготовки учнів та під час тренувань використовували методики та прийоми швидкого рахунку.

На завершення, висловлюємо особливу подяку колективу НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка" (директор Комарчук Г.М.) за сприяння та теплий прийом, творчій групі учителів математики з проведення конкурсу (керівник - учитель математики Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІ ст. Зимний О.П.) за вчасно подані та вивірені завдання, голові МО учителів математики району Дмитрук А.В. яка є ініціатором та душею нашого конкурсу від самого початку, учителю Стрижавського ліцею Ортинській С.Б. за технічну підтримку та всім вчителям що були з нами того суботнього ранку.

Методист ВРМЦЗО Мельник Т.С.

Нижче наводимо зведену таблицю переможців конкурсу, протоколи змагань та фотозвіт.

Розряди, звання/ класи

ІІ в.к.
5-6 класи
ІІІ в.к.
7-9 класи
ІV в.к.
10-11 класи
Всього
МУР ("Майстер усного рахунку") 12 8 6 26
КМУР (Кандидат в "Майстри  усного рахунку") 3 - 1 4
І розряд 2 1 - 3
ІІ розряд 3 7 2 12
ІІІ розряд 8 1 3 12
Учасник 3 13 4 20
Всього 31 30 16 77

Протоколи ІІ етапу Вінницького районного математичного конкурсу з усного рахунку "КУР-2014" ІІ-ІV в.к. (5-11 класи)

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 543 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
07.12 - Семінар – практикум педагогів – організаторів: «Майстерність педагога – організатора: творча ініціатива, удосконалення форм і методів роботи із учнями у навчальних закладах» (обов’язково мати із собою ноутбук) (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.)
09.12 - Школа фахового зростання освітян ДНЗ.(Якушинецький ДНЗ "Барвінок")
13.12 - Семінар-майстерня учителів 2-х класів:«Забезпечення вимог оновлених програм і критеріїв оцінювання: реалізація основних завдань та творчий підхід до вирішення проблеми» (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІст)
14.12 - Семінар-практикум для вчителів труд. навчання "Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до практичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання" (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.)
16.12 - Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та російської мови «Забезпечення компетентнісного підходу на уроках зарубіжної літератури та російської мови як засіб формування творчої особистості учня» (Агрономічненська СЗШ І-ІІІст.)
21.12 - Семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва «Ефективність системи художньо-естетичного виховання –важлива умова розвитку самовдосконалення, самовиховання обдарованої особистості» (Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст.)
22.12 - Семінар учителів біології.

Copyright MyCorp © 2016
Конструктор сайтів - uCoz