Субота, 21.01.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2014 » Листопад » 3 » Про результати ІІ етапу районного математичного
конкурсу з усного рахунку "КУР - 2014" серед учнів 2-4 класів (І вікова категорія)
18:51
Про результати ІІ етапу районного математичного
конкурсу з усного рахунку "КУР - 2014" серед учнів 2-4 класів (І вікова категорія)

1 листопада 2014 року в Якушинецькій гімназіїї втретє зібралися найкращі юні спортсмени з усного рахунку нашого району. Зауважимо, що за новим положенням учні І вікової категорії (2-4 класи) змагаються окремо від учнів старших категорій (5-11 класи).

Масовість участі та активність маленьких учасників вражає. Цьогоріч прибуло 100 учасників з 37 навчальних закладів. Найповніше були представлені 2 класи - 35 учнів, 3 класи – 33 учні, 4 класи – 32 учні.

Конкурс сміливо можна причислити до інтелектуальних видів спорту. До нього ретельно готувались в кожній школі. Переживали як діти так і їх тренери-вчителі. Приємно бачити і батьків, що з нетерпінням чекали на результати юних спортсменів.

Перший (шкільний) етап виявив кращих з кращих. Тому й не дивно, що конкуренція була дуже висока. До того ж, вся інтрига конкурсу з усного рахунку полягає в тому, що саме змагання проходить блискавично. Наприклад, лише 12 хв. дається для розв’язування 60-ти прикладів учням 2 класу, але вже черех 3 хв. діти виконували завдання та виходли з класу з гордо піднятою головою - «Мамо, я найкращий рахувальник!».

На жаль, як і в кожному спорті, є переможці - є і переможені. Результати, що невдовзі були оголошені, дітьми сприйнялися достатньо емоційно. Але, на щастя, дорослі поруч і вони пояснили юному спортсмену що в житті бувають поразки і треба бути готовим до них . А саме головне, була донесена цінна педагогічна домінанта цього змагання - перемога приходить лише до того, хто працює над собою і сильний духом.

Переможців чекала заслужена нагорода – дипломи та сертифікати спортсменів. На відміну від минулого року, більшість учнів виконали кваліфікаційні норми і стали розрядниками та майстрами з усного рахунку. Нижче наводимо зведену таблицю розподілу розрядів та звань.

Розряди, звання/ класи

2 3 4 Всього
МУР ("Майстер усного рахунку") - 2 3 5
КМУР (Кандидат в "Майстри  усного рахунку") 2 4 3 9
І розряд 10 5 2 17
ІІ розряд 10 10 5 25
ІІІ розряд 4 5 6 15
Всього 26 26 19 71

Організація конкурсу щороку покращується. Серед цьогорічних нововведень - нова версія автоматизованої системи «АС КУР», що дозволила швидко і безпомилково виготовити бланки робіт дипломи та сертифікати, провести реєстрацію учнів, кодування робіт, та визначення переможців. Був покращений дизайн бланків. Для забезпечення обʼєктивності перевірки робіт була запроваджена система відривних талонів (її ви можете бачити на виборах). Для перевірки робіт були задіяні майже всі вчителі, які супроводжували дітей. Була серйозна техічна підтримка з боку Якушинецької гімназіїї та Вінницького методичного центру.

Завдяки цим факторам, а також злагодженій роботі творчої групи вчителів математики району під головуванням Зимного О. П. (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.), голови РМО вчителів математики Дмитрук А. В. (НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт Стрижавка), вчителів та адміністрації Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст. (директор Довгань О.В.) та голови журі конкурсу – методиста ВРМЦЗО Мельника Т.С. конкурс був повністю завершений через 2 години від початку, що є справжнім успіхом.

На завершення, усі члени організаційного комітету висловили одностайну думку, що помітно покращилась система роботи вчителів початкових класів над виробленням навичків усного рахунку в дітей.

Протоколи результатів "КУР-2014" І вікова категорія (2-4 класи)

Категорія: Про нові конкурси, гранти, пропозиції | Переглядів: 942 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
25.01 - школа молодого заступника директора з виховної роботи «Написання наказів щодо виховної роботи та ведення книги внутрішкільного контролю заступника директора з виховної роботи» (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст., 10.00 год.)
26.01 - семінар для керівників ЗНЗ та заступників з навчально- виховної роботи «Змішане навчання. Підвищення ефективності і якості освіти шляхом впровадження сучасних форм організації навчальної діяльності учнів» (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., 9.30 год. )
27.01 - РМО вчителів образотворчого мистецтва «Ефективна система художньо-естетичного виховання – важлива умова розвитку обдарованої особистості» (Вінницький обласний центр народної творчості, 10.00 год.)
01.02 - школа молодого педагога-організатора «Роль учнівського самоврядування в системі виховної роботи» (Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz