Вівторок, 21.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2014 » Листопад » 3 » Про результати ІІ етапу районного математичного
конкурсу з усного рахунку "КУР - 2014" серед учнів 2-4 класів (І вікова категорія)
18:51
Про результати ІІ етапу районного математичного
конкурсу з усного рахунку "КУР - 2014" серед учнів 2-4 класів (І вікова категорія)

1 листопада 2014 року в Якушинецькій гімназіїї втретє зібралися найкращі юні спортсмени з усного рахунку нашого району. Зауважимо, що за новим положенням учні І вікової категорії (2-4 класи) змагаються окремо від учнів старших категорій (5-11 класи).

Масовість участі та активність маленьких учасників вражає. Цьогоріч прибуло 100 учасників з 37 навчальних закладів. Найповніше були представлені 2 класи - 35 учнів, 3 класи – 33 учні, 4 класи – 32 учні.

Конкурс сміливо можна причислити до інтелектуальних видів спорту. До нього ретельно готувались в кожній школі. Переживали як діти так і їх тренери-вчителі. Приємно бачити і батьків, що з нетерпінням чекали на результати юних спортсменів.

Перший (шкільний) етап виявив кращих з кращих. Тому й не дивно, що конкуренція була дуже висока. До того ж, вся інтрига конкурсу з усного рахунку полягає в тому, що саме змагання проходить блискавично. Наприклад, лише 12 хв. дається для розв’язування 60-ти прикладів учням 2 класу, але вже черех 3 хв. діти виконували завдання та виходли з класу з гордо піднятою головою - «Мамо, я найкращий рахувальник!».

На жаль, як і в кожному спорті, є переможці - є і переможені. Результати, що невдовзі були оголошені, дітьми сприйнялися достатньо емоційно. Але, на щастя, дорослі поруч і вони пояснили юному спортсмену що в житті бувають поразки і треба бути готовим до них . А саме головне, була донесена цінна педагогічна домінанта цього змагання - перемога приходить лише до того, хто працює над собою і сильний духом.

Переможців чекала заслужена нагорода – дипломи та сертифікати спортсменів. На відміну від минулого року, більшість учнів виконали кваліфікаційні норми і стали розрядниками та майстрами з усного рахунку. Нижче наводимо зведену таблицю розподілу розрядів та звань.

Розряди, звання/ класи

2 3 4 Всього
МУР ("Майстер усного рахунку") - 2 3 5
КМУР (Кандидат в "Майстри  усного рахунку") 2 4 3 9
І розряд 10 5 2 17
ІІ розряд 10 10 5 25
ІІІ розряд 4 5 6 15
Всього 26 26 19 71

Організація конкурсу щороку покращується. Серед цьогорічних нововведень - нова версія автоматизованої системи «АС КУР», що дозволила швидко і безпомилково виготовити бланки робіт дипломи та сертифікати, провести реєстрацію учнів, кодування робіт, та визначення переможців. Був покращений дизайн бланків. Для забезпечення обʼєктивності перевірки робіт була запроваджена система відривних талонів (її ви можете бачити на виборах). Для перевірки робіт були задіяні майже всі вчителі, які супроводжували дітей. Була серйозна техічна підтримка з боку Якушинецької гімназіїї та Вінницького методичного центру.

Завдяки цим факторам, а також злагодженій роботі творчої групи вчителів математики району під головуванням Зимного О. П. (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.), голови РМО вчителів математики Дмитрук А. В. (НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт Стрижавка), вчителів та адміністрації Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст. (директор Довгань О.В.) та голови журі конкурсу – методиста ВРМЦЗО Мельника Т.С. конкурс був повністю завершений через 2 години від початку, що є справжнім успіхом.

На завершення, усі члени організаційного комітету висловили одностайну думку, що помітно покращилась система роботи вчителів початкових класів над виробленням навичків усного рахунку в дітей.

Протоколи результатів "КУР-2014" І вікова категорія (2-4 класи)

Категорія: Про нові конкурси, гранти, пропозиції | Переглядів: 953 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
21.02 - Заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених учителів математики (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
22.02 - Семінар - практикум педагогів - організаторів «Застосування інноваційних форм і методів роботи в діяльності педагога - організатора»(Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
23.02 - Семінар-практикум для учителів основ здоров'я «Змішане навчання на уроках основ здоров’я як шлях формування компетентностей учнів» (КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 10.00. Домашнє завдання знаходиться на сторінці основ здоров’я у рубриці «Готуємось до семінару»)
23.02 - IV заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (Приміщення районної ради. Хмельницьке шосе, 17 (ІІІ поверх - методичний кабінет місцевого самоврядування) 10.00)
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(місце та час проведення буде повідомлено додатково)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz