Субота, 16.02.2019
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2018 » Травень » 10 » Про робочу поїздку до міста Лева
17:27
Про робочу поїздку до міста Лева

Відповідно до плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради 23-24 квітня 2018 року при сприянні Управління праці і соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації та районної організації профспілки працівників освіти та науки району відбулася робоча поїздка практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти і вчителів художньо-естетичного циклу ЗЗСО району до міста Лева.

В рамках поїздки було проведено районний Фестиваль медіаторів Шкільних служб розв’язання конфліктів та Вернісаж учнівської та вчительської творчості «Створи мрію". 

Вищезазначені заходи проходили в приміщенні Львівського обласного будинку вчених.  

Будинок вчених у Львові – це колишнє дворянське казино – пам’ятка архітектури (необароковий стиль), що знаходиться в центральній частині міста. В цьому будинку відбуваються конференції, засідання, міжнародні ділові зустрічі, конгреси, симпозіуми, представницькі наради. У 1999 році тут діяв прес-центр саміту Президентів країн Центральної та Східної Європи. В споруді сьогодні проводять Львівські бали, продовжуючи та підтримуючи традицію, яка розпочалася ще в 1482 році.

В такій неповторній атмосфері вишуканості, інноватики та творчості проходили і Фестиваль, і Вернісаж.

Робота розпочалася з екскурсії. Нашим очам відкрилася багата актова зала на 200 місць, Біла зала на 120 місць із каміном та чорним концертним роялем, дзеркальна зала, Червона зала та затишна і красива зала Беж із старовинними меблями, бібліотека з чудовою галереєю, оздоблена ліпниною балконна галерея та зелений сад для прогулянок, зала засідань Ради Будинку вчених.

Саме в залі засідань Ради Будинку вчених о 10-й годині розпочався Фестиваль медіаторів Шкільних служб розв’язання конфліктів. Почергово, один за одним, медіатори презентували власні здобутки та досягнення Шкільних служб розв’язання конфліктів, роботою яких вони опікуються. Згідно Положення учасники Фестивалю змагалися в окремих номінаціях. За ходом творчих змагань спостерігало професійне, незаангажоване, неупереджене журі в складі:

 • П’ятака М.М. – голови Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки
 • Григораш Т.М. – методиста Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради.
 • Кашараби О.М. – керівника РМО вчителів художньо-естетичного циклу ЗЗСО району, вчителя музичного мистецтва Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст.
 • Войтюк Н.С. – головного спеціаліста з питань сім’ї та молоді управління праці та соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації.

Своїм компетентним рішенням журі визначило переможців Фестивалю та нагородило всіх учасників дійства Грамотами Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради та  спеціальними подарунками.

Отже, переможцями першого районного Фестивалю медіаторів Шкільних служб розв’язання конфліктів в окремих номінаціях стали:

 • «Медіатор-інноватор» – Лариса Бісікало – практичний психолог Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.;
 • «Медіатор-позитив» – Анна Васільєва – практичний психолог Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії;
 • «Медіатор-менеджер» – Андрій Яковенко – практичний психолог НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка»;
 • «Медіатор-оригінал» – Людмила Казьмірук – соціальний педагог НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка»;
 • «Медіатор-унікум» – Оксана Буздиган – практичний психолог Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.;
 • «Медіатор-зірка» – Лариса Мацюк – практичний психолог Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.;
 • «Медіатор-реформатор» – Марина Кизима – практичний психолог Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст.;
 • «Медіатор-актор» – Катерина Галяга – практичний психолог Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст.;
 • «Медіатор-романтик» – Наталія Мазурук – практичний психолог Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІ ст.

 

Після завершення Фестивалю і невеличкої перерви розпочався Вернісаж учнівської та вчительської творчості. Розпочала його Олена Кашараба – керівник районного методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу закладів загальної середньої освіти району представленням здобутків вчителів художньої культури та мистецтва, образотворчого та музичного мистецтва. А далі розпочалася інтерактивна робота, яка включала в себе проведення майстер-класів. До цієї роботи були залучені усі педагоги – не лише вчителі художньо-естетичного циклу, а й фахівці районної психологічної служби. Незабутньо жвавим виявився майстер-клас «Імпровізований театр», який провела Олена Семенюк – вчитель мистецтва та музичного мистецтва КЗ «Прибузький НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ».

Всіх учасників було нагороджено цінними подарунками, залежно від їх професійної спеціалізації.

Далі був Львів: романтичний, чудесний, неймовірний, справжній і такий натхненний!

З неповторними враженнями, захопливі, натхненні та щасливі всі учасники поїздки благополучно повернулись до свої родин (шкільних та особистих).

Слова щирої вдячності висловлюємо Войтюк Наталії Станіславівні – головному спеціалісту з питань сім’ї та молоді управління праці та соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації; П’ятаку Михайлу Миколайовичу – голові Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки за матеріальний, моральний, інтелектуальний супровід нашої захопливої подорожі.

Сподіваємось і на подальшу плідну та результативну співпрацю!

 

ФОТО ЗВІТ 

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 241 | Додав: Grom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
27.02 - Семінар-практикум для молодих учителів (перший рік роботи). Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Відправлення від ринку «Урожай» - 9.00
28.02 - Семінар-тренінг для учителів 1 класу, Сосонська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz