Вівторок, 06.12.2016
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2014 » Листопад » 27 » Про роботу школи педмайстерності
учителів початкових класів
12:25
Про роботу школи педмайстерності
учителів початкових класів

19-20 листопада проведено засідання Школи педагогічної майстерності для учителів початкових класів з проблем викладання навчальних предметів у початкових класах.
19 листопада для молодих та малодосвідчених учителів району свої знання та секрети фахової майстерності з проблем викладання математики та природознавства передавали досвідчені учителі початкових класів Агрономічненської СЗШ І-ІІІст. Молоді педагоги відвідали уроки математики учителів-методистів Ковалько І.Б.(за системою «Росток») і Савчинської Г.С. та урок природознавства, який показала старший учитель Бойчук Н.І.
Після уроків відбувся методичний діалог між учителями-майстрами та молодими спеціалістами, який поповнив методичну скарбничку педагогів новими методичними прийомами, методичними знахідками та націлив на подальшу творчу співпрацю. 20 листопада на базі Некрасовської ЗОШ І-ІІІст. проведено засідання педмайстерні для учителів початкових класів з проблем викладання інформатики в початковій школі. В роботі Школи педмайстерності прийняли участь 23 педагоги з різних навчальних закладів району. Учителі побували на уроці інформатики у 2 класі, який провів учитель вищої категорії Мицик С.Д., визначили ряд проблем у своїй роботі по викладанню інформатики. Мицик С.Д. поділився з колегами методичними знахідками, звернув увагу на програмне забезпечення та можливості його ефективного використання на уроках інформатики в початкових класах та надав педагогам методичну допомогу у викладанні деяких проблемних тем.
Окремі слова подяки адміністраціям Агрономічненської СЗШ І-ІІІст. і Некрасовської ЗОШ І-ІІІст. за сприяння роботі Школи педмайстерності учителів початкових класів, учителям Агрономічненської СЗШ Савчинській Г.С., Ковалько І.Б., Бойчук Н.І. за надання методичної допомоги малодосвідченим педагогям та учителю Некрасовської ЗОШ Мицику С.Д. за ефективне та висококваліфіковане проведення педмайстерні.
Наступне засідання Школи з проблем викладання математики відбудеться у грудні 2014 року у Агрономічненській СЗШ І-ІІІст., а з проблем викладання інформатики – у Медвеже-Вушківській СЗШ І-ІІІст. (учитель Пяскорська С.В.). Слідкуйте за календарем методичного центру!


 
 
Переглядів: 367 | Додав: marinaosadchuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
07.12 - Семінар – практикум педагогів – організаторів: «Майстерність педагога – організатора: творча ініціатива, удосконалення форм і методів роботи із учнями у навчальних закладах» (обов’язково мати із собою ноутбук) (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.)
09.12 - Школа фахового зростання освітян ДНЗ.(Якушинецький ДНЗ "Барвінок")
13.12 - Семінар-майстерня учителів 2-х класів:«Забезпечення вимог оновлених програм і критеріїв оцінювання: реалізація основних завдань та творчий підхід до вирішення проблеми» (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІст)
14.12 - Семінар-практикум для вчителів труд. навчання "Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до практичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання" (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.)
16.12 - Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та російської мови «Забезпечення компетентнісного підходу на уроках зарубіжної літератури та російської мови як засіб формування творчої особистості учня» (Агрономічненська СЗШ І-ІІІст.)
21.12 - Семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва «Ефективність системи художньо-естетичного виховання –важлива умова розвитку самовдосконалення, самовиховання обдарованої особистості» (Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст.)
22.12 - Семінар учителів біології.

Copyright MyCorp © 2016
Конструктор сайтів - uCoz