Вівторок, 21.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Травень » 20 » Про семінар-кругозір для учителів
української мови та літератури
17:11
Про семінар-кругозір для учителів
української мови та літератури

Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. гостинно зустріла вчителів української мови та літератури Вінницького району. На базі школи було проведено семінар-кругозір «Формування загальнолюдських цінностей та культурних навичок учнів засобами слова через реалізацію компетентнісного підходу».

Директор школи -  Черниш Тетяна Михайлівна презентувала навчальний заклад, розповіла про позакласну пошукову роботу педагогів та учнів: «П'ять чудес Стадниці». Також продемонструвала презентацію «Біль і пам'ять Стадницької школи», що не залишила байдужим жодного серця, адже вона ще раз нагадала про патріота рідного села, люблячого батька та чоловіка, сина колеги  - Франишина Дмитра Юрійовича, який віддав власне життя заради миру та спокою на нашій землі , перебуваючи в зоні АТО. Підсумком у представленні навчального закладу стала пісня «Стадниця» на слова Миколи та Дмитра Ванжулів. Виконали музичний твір учитель музичного мистецтва Криворучко Аліна Іванівна та учениця 5 класу  - Ковальчук Вікторія.

Досвід роботи презентували вчителі української мови та літератури Стадницької ЗОШ І-ІІ ст. поділившись із колегами впровадженням  компетентнісного підхіду у викладання української мови та літератури шляхом використання інноваційних технологій. Чорноморець Ольга Сергіївна та Ілик Галина Миколаївна у своїх презентаціях опиралися на теоретичні знання, які вміло втілюють у систему роботи, розповіли про актуальність даної теми. Фотографії з проведених  уроків та  виховних заходів яскраво доповнювали презентації.

Надзвичайно важливою частиною роботи став методичний практикум, який був присвячений підготовці до проведення ДПА у 9 класі. Методист ВРМЦЗО Продан Галина Михайлівна ознайомила присутніх із методичними рекомендаціями щодо проведення ДПА у 2015-2016 н.р., наголосила на обов'язковому дотриманні усіх вимог та відповідальному ставленні до організації та проведення, розповіла про зміни та нововведення. Вчитель Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. - Дронова Олена Миколаївна  поділилася досвідом та продемонструвала власні напрацювання, щодо  складання тестів із завданнями різної форми з української літератури. Керівник районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури -  Гуменюк Катерина Сергіївна провела тренінг: «Перевіряй якісно», який було спрямовано на формування умінь і навичок словесників при підготовці та проведенні ДПА з української мови. Методичний практикум сприяв вдосконаленню знань та умінь усіх учасників, систематизації опрацьованої інформації.

Учні та педагогічний колектив Стадницької ЗОШ підготували та продемонстрували позакласний ювілейний виховний захід «Багатогранність таланту Великого Каменяра». Увазі учасників семінару було представлено мюзикл «Лисичка і Журавель», інсценізацію «Плакала киця…», яку підготували учні 2 та 4 класів (класоводи Мисак Н. С., Ковальчук Т.Д.). Учні старших класів декламували вірші, продемонстрували уривок із «Украденого щастя» І. Я. Франка, який усім надзвичайно сподобався. Вчитель музики Криворучко А. І. виконала пісню «Ой ти, дівчино, з горіха зерня…», лідер учнівського самоврядування школи - Шевчук Анна  виконала композицію «Чого являєшся мені …».Усі присутні долучилися до творчості Великого Каменяра, виконавши караоке «Час рікою пливе…», яка стала вже народною. Організація та проведення семінару не залишили осторонь жодного працівника школи, кожен вніс свою частинку для того, щоб учасники семінару  почувалися комфортно та затишно.

Підсумовуючи роботу, методист ВРМЦЗО - Продан Галина Михайлівна подякувала за підготовку семінару та участь у роботі всім присутнім педагогам, наголосила на актуальності та необхідності вшанування пам'яті Івана Яковича Франка в усіх навчальних закладах району, налаштувала на плідну та результативну роботу під час організації та проведення ДПА; побажала словесникам творчого зростання та успіхів, вдалого завершення навчального року та гарного відпочинку.

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 248 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
21.02 - Заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених учителів математики (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
22.02 - Семінар - практикум педагогів - організаторів «Застосування інноваційних форм і методів роботи в діяльності педагога - організатора»(Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
23.02 - Семінар-практикум для учителів основ здоров'я «Змішане навчання на уроках основ здоров’я як шлях формування компетентностей учнів» (КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 10.00. Домашнє завдання знаходиться на сторінці основ здоров’я у рубриці «Готуємось до семінару»)
23.02 - IV заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (УВАГА! Заняття відбудеться на базі Вінницького районного центру зайнятості, Збишка,.9 Початок об 11.00 год.)
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(Вінницька районна рада, депутатська кімната Початок об 14.00 год.)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz