Неділя, 26.03.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Травень » 20 » Про семінар-кругозір для учителів
української мови та літератури
17:11
Про семінар-кругозір для учителів
української мови та літератури

Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. гостинно зустріла вчителів української мови та літератури Вінницького району. На базі школи було проведено семінар-кругозір «Формування загальнолюдських цінностей та культурних навичок учнів засобами слова через реалізацію компетентнісного підходу».

Директор школи -  Черниш Тетяна Михайлівна презентувала навчальний заклад, розповіла про позакласну пошукову роботу педагогів та учнів: «П'ять чудес Стадниці». Також продемонструвала презентацію «Біль і пам'ять Стадницької школи», що не залишила байдужим жодного серця, адже вона ще раз нагадала про патріота рідного села, люблячого батька та чоловіка, сина колеги  - Франишина Дмитра Юрійовича, який віддав власне життя заради миру та спокою на нашій землі , перебуваючи в зоні АТО. Підсумком у представленні навчального закладу стала пісня «Стадниця» на слова Миколи та Дмитра Ванжулів. Виконали музичний твір учитель музичного мистецтва Криворучко Аліна Іванівна та учениця 5 класу  - Ковальчук Вікторія.

Досвід роботи презентували вчителі української мови та літератури Стадницької ЗОШ І-ІІ ст. поділившись із колегами впровадженням  компетентнісного підхіду у викладання української мови та літератури шляхом використання інноваційних технологій. Чорноморець Ольга Сергіївна та Ілик Галина Миколаївна у своїх презентаціях опиралися на теоретичні знання, які вміло втілюють у систему роботи, розповіли про актуальність даної теми. Фотографії з проведених  уроків та  виховних заходів яскраво доповнювали презентації.

Надзвичайно важливою частиною роботи став методичний практикум, який був присвячений підготовці до проведення ДПА у 9 класі. Методист ВРМЦЗО Продан Галина Михайлівна ознайомила присутніх із методичними рекомендаціями щодо проведення ДПА у 2015-2016 н.р., наголосила на обов'язковому дотриманні усіх вимог та відповідальному ставленні до організації та проведення, розповіла про зміни та нововведення. Вчитель Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. - Дронова Олена Миколаївна  поділилася досвідом та продемонструвала власні напрацювання, щодо  складання тестів із завданнями різної форми з української літератури. Керівник районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури -  Гуменюк Катерина Сергіївна провела тренінг: «Перевіряй якісно», який було спрямовано на формування умінь і навичок словесників при підготовці та проведенні ДПА з української мови. Методичний практикум сприяв вдосконаленню знань та умінь усіх учасників, систематизації опрацьованої інформації.

Учні та педагогічний колектив Стадницької ЗОШ підготували та продемонстрували позакласний ювілейний виховний захід «Багатогранність таланту Великого Каменяра». Увазі учасників семінару було представлено мюзикл «Лисичка і Журавель», інсценізацію «Плакала киця…», яку підготували учні 2 та 4 класів (класоводи Мисак Н. С., Ковальчук Т.Д.). Учні старших класів декламували вірші, продемонстрували уривок із «Украденого щастя» І. Я. Франка, який усім надзвичайно сподобався. Вчитель музики Криворучко А. І. виконала пісню «Ой ти, дівчино, з горіха зерня…», лідер учнівського самоврядування школи - Шевчук Анна  виконала композицію «Чого являєшся мені …».Усі присутні долучилися до творчості Великого Каменяра, виконавши караоке «Час рікою пливе…», яка стала вже народною. Організація та проведення семінару не залишили осторонь жодного працівника школи, кожен вніс свою частинку для того, щоб учасники семінару  почувалися комфортно та затишно.

Підсумовуючи роботу, методист ВРМЦЗО - Продан Галина Михайлівна подякувала за підготовку семінару та участь у роботі всім присутнім педагогам, наголосила на актуальності та необхідності вшанування пам'яті Івана Яковича Франка в усіх навчальних закладах району, налаштувала на плідну та результативну роботу під час організації та проведення ДПА; побажала словесникам творчого зростання та успіхів, вдалого завершення навчального року та гарного відпочинку.

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 258 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

16.03. - Турлюк Людмилу Юріївну – учителя початкових класів Лаврівської СЗШ І-ІІ ст.
18.03. - Гончарук Оксану Анатоліївну – учителя математики Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
27.03 - Засідання ТГ учителів математики «Віртуальне середовище для розвитку професійної компетентності вчителів математики» (НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка», 10.00)
27.03 - Літературні читання «Цвіт подільського літературного краю» для вчителів української мови та літератури (Вінницький обласний Будинок культури учителя, 10.00.)
28.03 - Семінар-кругозір Школи молодого вчителя «Змішане навчання – ключ до якісних змін в освіті» (1,2,3 рік роботи) Увага! Домашнє завдання розміщено у новинах сайту (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., 10.00)
29.03 - РМО вчителів художньої культури «Духовний розвиток особистості в контексті сучасних тенденцій педагогічної освіти" (Вінницький обласний художній музей, 10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz