Субота, 16.02.2019
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2018 » Лютий » 27 » Про семінар учителів основ здоров'я
09:03
Про семінар учителів основ здоров'я

22 лютого 2018 року у Писарівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум для учителів основ здоров’я на тему: "Формування здоров'язбережувальної компетентності учня в інноваційному освітньому просторі»

Перед початком роботи семінару до педагогів з вітальним словом звернулась методист КУ «Вінницький методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради – Степанець Л.В., яка ознайомила з темою та метою запланованого заходу.

Далі до присутніх звернувся директор школи Творун С.К., який познайомив учителів з діяльністю педагогічного колективу, його творчими доробками, досягненнями учнів та учителів в олімпіадах, конкурсах та змаганнях.

Практична частина семінару розпочалася із знайомством з технологією «Світове кафе» основна тема якого: "Розвиток компетентностей учнів через впровадження інтерактивних технологій навчання на уроках основ здоров’я".

«Світове кафе» (The World Café) – це дуже простий процес взаємодії, спрямований на широкий обмін думками, ідеями й досвідом. Учасники сідають за кавові столики, розмовляють і після закінчення певного часу переходять до інших столиків.

Такі раунди обговорень створюють живу «мережу» обміну думками й розширюють та поглиблюють колективні знання. Метафоричне ототожнення всього світу з кафе підкреслює важливість мережі словесного обміну й особистих взаємин, які створюють умови для пізнання, але часто залишаються невидимими.

Під час даного інтерактиву учасникам було запропоновано п’ять тем для обговорення:

  • Навчальні методи для розвитку предметних компетентностей
  • Неформальна освіта та її вплив на розвиток здоров’язберігаючих  компетентностей
  • Мультимедійні засоби навчання та онлайн ресурси для розвитку компетентностей
  • Простір ідей для навчальних проектів
  • Метод «Сторітелінгу» та його застосування на уроках основ здоров’я

Невимушена атмосфера спілкування дозволила залучити у процес обговорення колективний інтелект учасників до діалогу. Під час обговорення учителі основ здоров’я  познайомилися з таким поняттям як «неформальна освіта», «сторітелінг» та обговорили можливості їх використання у шкільній освіті. Модератором цієї частини семінару була методист КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» ВРР Степанець Л.В.

Після завершення інтерактивної частини семінару досвідом своєї роботи поділилася учителька основ здоров’я Писарівської ЗОШ І -ІІІ ступенів Цаль Т. В., яка розповіла присутнім про використання технології веб-квесту на уроках основ здоров’я як засобу формування предметних компетентностей. Під час виступу учителька презентувала свої напрацювання з даної теми, познайомила присутніх з особливостями роботи школярів у он-лайн режимі.

Доповненням даної частини семінару став виступ учителя Ільківської ЗОШ І-ІІ ступенів Ситника О. Ю., який розповів про використання мультимедійних засобів навчання та он-лайн ресурсів для роботи учителів основ здоров’я. Не залишилося поза увагою і питання необхідності самоосвіти учителів, Олександр Юхимович поділився власним досвідом проходження дистанційних курсів для учителів основ здоров’я, зокрема, учитель отримав сертифікат  за проходження курсу «Вчимося жити разом».

Семінар завершився підведенням підсумків, рефлексією, що була проведена з допомогою методу «шести капелюхів мислення». Маємо надію, що даний семінар розкрив для учасників корисні та цікаві знання, які учителі основ здоров’я зможуть використовувати у своїй роботі.

Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю та створення комфортної ділової атмосфери адміністрацї Писарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

ФОТО ЗВІТ

Переглядів: 221 | Додав: stepanets | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
27.02 - Семінар-практикум для молодих учителів (перший рік роботи). Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Відправлення від ринку «Урожай» - 9.00
28.02 - Семінар-тренінг для учителів 1 класу, Сосонська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz