Вівторок, 06.12.2016
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 10
Користувачів: 1
Grom

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Березень » 25 » Про семінар-практикум
педагогів-організаторів
09:51
Про семінар-практикум
педагогів-організаторів

 18 березня у Стадницькій ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено районний семінар – практикум на тему: «Створення ефективного виховного простору шляхом впровадження в навчально виховний процес Національної програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» 

Ключовим нормативним документом у сфері освітньої політики щодо виховання є наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243, яким затверджено «Основні орієнтири виховання учнів   1-11 класів ЗНЗ України». Метою нашою семінару було звернути увагу, як впроваджуються у навчальних закладах основні орієнтири виховання, які сучасні форми роботи використовуються у вихованні підростаючого покоління.

Директор школи Черниш Т.М. усім присутнім презентувала навчальний заклад та побажала гарної та плідної праці на семінарі. Про виховну роботу навчального закладу розповіла заступник директора з НВР Сташко Н.С. а педагог – організатор Романенко Наталія Федорівна представила виступ екологічної агітбригади «Паросток» та членів учнівського самоврядування «Здоров'ята». Так як школа працює у напрямку екологічного виховання  або ціннісного ставлення до природи, то класний керівник 7 класу Захаревич Н.В. презентувала довготривалий учнівський проект «День, який може змінити світ». Разом із учнями уже працює над проектом третій рік.

Слідуючим етапом роботи семінару був обмін досвідом педагогів – організаторів у напрямку національного-патріотичного виховання (Бондаренко З.Ю., Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.), родинно-сімейного виховання (Данилюк Л.В., Зарванецька ЗОШ І-ІІ ст.), формування здорового способу життя (Сорока А.І., Великокрушлинецька ЗОШ І-ІІ ст.) та превентивне виховання (Білозор Л.В., Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст.). Усі педагоги – організатори підготовили презентації, у яких висвітлили роботу закладу у даному напрямку -  проведення свят, виховних годин, акцій.

Далі учасники семінару працювали у групах, які були сплановані за напрямками виховання: національно-патріотичне виховання,  родинно-сімейне виховання, екологічне виховання, формування здорового способу життя та  превентивне виховання. Основним завданням кожної групи – скласти план роботи на рік для педагога – організатора у даному напрямку виховання. Усі активно працювали, а свої результати презентували представники із кожної групи. Так як у навчальних закладах працює багато молодих спеціалістів, то на практиці вони зуміли повчитися один в одного  навиків складання плану педагога – організатора.

Підведено було підсумки про проведення «Лідер року- 2015». Обговорено питання сьогоденної роботи Вінницького районного учнівського самоврядування «Лідер».

На завершення семінару усі класні керівники висловили свої пропозиції та побажання  для подальшої роботи.  

 

 

Підготувала методист ВРМЦЗО Леся Гром                       

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 392 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
07.12 - Семінар – практикум педагогів – організаторів: «Майстерність педагога – організатора: творча ініціатива, удосконалення форм і методів роботи із учнями у навчальних закладах» (обов’язково мати із собою ноутбук) (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.)
09.12 - Школа фахового зростання освітян ДНЗ.(Якушинецький ДНЗ "Барвінок")
13.12 - Семінар-майстерня учителів 2-х класів:«Забезпечення вимог оновлених програм і критеріїв оцінювання: реалізація основних завдань та творчий підхід до вирішення проблеми» (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІст)
14.12 - Семінар-практикум для вчителів труд. навчання "Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до практичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання" (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.)
16.12 - Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та російської мови «Забезпечення компетентнісного підходу на уроках зарубіжної літератури та російської мови як засіб формування творчої особистості учня» (Агрономічненська СЗШ І-ІІІст.)
21.12 - Семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва «Ефективність системи художньо-естетичного виховання –важлива умова розвитку самовдосконалення, самовиховання обдарованої особистості» (Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст.)
22.12 - Семінар учителів біології.

Copyright MyCorp © 2016
Конструктор сайтів - uCoz