Вівторок, 20.03.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 3
Користувачів: 1
0964472072

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Квітень » 6 » Про семінар-практикум
вчителів фізичної культури
09:56
Про семінар-практикум
вчителів фізичної культури

На базі Агрономічненської СЗШ І-ІІІст. 25 березня 2015р. був проведений семінар-практикум вчителів фізичної культури на тему: «Методика організації та проведення туристичних змагань в навчальному закладі».

Метою семінару було:

  • пропаганда туризму, як засобу формування здорового способу життя;
  • ознайомлення вчителів фізичної культури з окремими видами туристичних змагань, які можна організувати в навчальних закладах при відсутності достатньої кількості туристичного обладнання.

Відкриття семінару провів  методист ВРМЦЗО Столяренко В.О., який оголосив порядок денний проведення семінару, націлив на важливості організації туристичної роботи в навчальному закладі та особливості даного семінару-практикуму, де в ролі учнів будуть самі вчителі і заняття пройдуть за схемою колового тренування та за формою організації – майстер-клас.

Інформаційно-аналітична частину семінару  розпочато з виступу директора навчального  закладу Ануфрієвої Н.М., яка презентувала роботу навчального закладу з питань організації спортивно-масової в т.ч. туристично-краєзнавчої роботи.  Наголосила, що в закладі питанням спортивно-масової роботи приділяється велика увага. Працюють на платній та безоплатній роботі гуртки та спортивні секції: спортивного туризму, футболу, баскетболу, волейболу, східний єдиноборств, спортивних танців. Традиційними стали «Малі олімпійські ігри, Дні здоров¢я, різноманітні турніри і спортивні конкурси, творчі проекти. Досить ефективно працює спортивний клуб «Гермес», керівником якого є  Добровольський М.П. За останні роки в клубі підготовлено 15 КМС з спортивного туризму, 22 учнів отримали І спортивний розряд, 19 –ІІ, 24 –ІІІ. Навчальний заклад став  опорним з питань проведення районних змагань за програмою «Нащадки козацької слави», баскетбол, спортивний туризм в закритих приміщеннях. На базі школи в 2011р. проведений Всеукраїнський семінар завідуючих кабінетами обласних інститутів післядипломної освіти педагогічних працівників з теми «Олімпійська освіта: теорія та практика в закладах освіти».

Традиційно, в першій половині ІІ семестру вчителі, що  атестуються звітують перед членами РМО  про проведену навчальну та методичну роботу. Не виключенням був і нинішній семінар. Котуз Віктор Максимович, вчитель фізичної культури Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ презентував досвід роботи з теми: «Особистістно-орієнтоване навчання  і виховання учнів на уроках фізичної культури у сільській школі».

Друга частина семінару, в якій розглядалися практично-рефлексивні питання пройшла в приміщенні спортивної зали, облаштованої туристичним обладнанням та на території відкритих спортивних площинних споруд  школи. Організатором та загальним координатором даної частини був вчитель фізичної культури Агрономічненської СЗШ І-ІІІст. Теплицький Сергій Ізотович.

На першому етапі Лук¢янчук Д.О., методист ВОЦТСКЕ та Зулін Я.М. керівник гуртка Вінницького районного Будинку школярів та юнацтва провели майстер-клас з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Кожний учасник мав можливість пройти такі етапи, як: «Траверс», «Паралельна переправа», «Навісна переправа», «Купини», «Колода», «Жердини». Особливе захоплення та емоційний заряд визвали покорення вертикальної стіни «Скаледром».

На етапі «Велофігурка» з техніки велосипедного туризму вчитель Писарівської СЗШ І-ІІІст. Марингевич В.В. провів майстер-клас за такими етапами: «Вісімка», «Щілина», «Коридор», «Перенесення кільця», «Перенесення кеглі», «Гойдалка», «Змійка», «Ворота» «Фініш».

На майстер-класі «Туристичні вузли» керівник гуртків ВРБШЮ Добровольський  М.П. та вчитель Вінницько-Хутірського НВК Уманець Є.О. вчили вчителів техніки в¢язання вузлів: «Вісімка», «Провідник», «Булинь», «Прямий», «Зустрічний», «Схоплюючий», «Двійний провідник», «Академічний» тощо.   

На заключному етапі вчителі проходили випробування зі спортивного орієнтування  в лісовому масиві на околицях села, де і відбулося підведення підсумків.

В питаннях «Різне» методист ВРМЦЗО Столяренко В.О.  акцентував увагу учасників семінару на:

  •  особливості проведення легкоатлетичних змагань, та необхідності попередньої подачі технічної заявки на участь в легкоатлетичних змаганнях на електронних носіях;
  • особливості проведення Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя»;
  • доведений перелік питань та форма оформлення річної звітності з фізичного виховання, фізичного здоров'я школярів та  інфраструктури, яка забезпечує його збереження.


 


 

Переглядів: 327 | Додав: marinaosadchuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

03.03 Журовську Галину Василівну, учителя музичного мистецтва Гавришівської СЗШ І-ІІІ ст.
11.03 Федорцову Світлану Михайлівну, учителя фізичної культури Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст.
18.03 Паславську Тамару Анатоліївну, учителя історії Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.03 - Семінар учителів початкових класів - 2 клас, Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год. Автобус відправляється о 9.30 год. із залізничного вокзалу.
22.03 - Семінар-практикум шкільних бібліотекарів, КЗ "Мізяківсько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ", початок о 10.00 год. Автобус відправляється о 9.15 год. (зупинка біля гуртожитку Вінницького педагогічного університету)
23.03 - Оперативна школа методичної служби вихователів середніх груп ЗДО, ДНЗ "Росинка" с. Ксаверівка, початок о 10.00 год.
23.03 - Семінар-практикум учителів математики, Сосонська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
26.03 - Літературні читання для учителів української мови та літератури "Ідея вільного слова В.Стуса крізь призму сучасності", Лука - Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
27.03 - Семінар учителів фізики, астрономії, Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
28.03 - Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz