Понеділок, 20.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Жовтень » 21 » Про семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни»
та фізичної культури на базі Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІст.
16:32
Про семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни»
та фізичної культури на базі Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІст.

19 листопада 2015 року на базі Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІст. відбувся інтегрований семінар-практикум вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» з теми: «Реалізація концепції національно-патріотичного виховання на уроках і позакласній роботі з фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». Мета семінару- вироблення теоретичних і практичних засад національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Робота семінару розпочалася з показової урочистої лінійки присвяченої Дню захисника Вітчизни, яку підготували заступник директора з виховної роботи школи Юрченко В.В. та педагог-організатор Ессе Є.І. В рамках заходу відбулася посвята школярів в дитяче патріотичне об’єднання «Краяни». Під гаслом державних символів учні прийняли присягу на вірність державі Україна.

Наступним етапом семінару-практикуму було відвідування відкритих уроків з предмету «Захист Вітчизни» по темі: «Військовослужбовці та стосунки між ними» та уроку з фізичної культури по темі:«Легка атлетика», які провели вчителі вищої категорії Ладанюк І.А. та Базалицький М.Ю. Кожний із учителів підібрав цікавий матеріал, спрямований на виховання у школярів на поваги до національних символів, досягнень в спорті, традицій українського народу та її сучасних законів.

Вчителі фізичної культури Якушинецької СЗШ І-ІІІст.-гімназії Грузевич Т.В. та Стрижавської СЗШ І-ІІІст. Білошкурська Т.О. поділилися досвідом організації та проведення на уроках і позакласній роботі в своїх школах українських народних ігор, представивши про цьому фото- та відео- матеріали заходів через мультимедійні засоби навчання.

 

На етапі розгляду аналітико-інформаційних питань семінару виступив методист ВРМЦЗО Столяренко В.О. з питанням реалізації конкретних заходів по військово-патріотичному вихованню на 2015-2016 роки.

Керівник РМО вчителів предмету «Захист Вітчизни» Скалецький С.І. довів до відома вчителів предмету «Захист Вітчизни» авторське календарне планування факультативного курсу для учнів 8-9 класів з предмету, яке адаптоване до умов матеріально-методичного забезпечення викладання предмету в районі. Також наголошено на особливості викладання та головні вимоги до структури і змісту занять курсу.

Вчитель фізичної культури Великокрушлинецької СЗШ І-ІІст. Кравчук П.О. поділився досвідом мотивації до занять фізичною культурою та веденню здорового способу життя через формування християнських духовних цінностей за допомогою власних морально – етичних оповідань та ессе, які пропонуються учням.

На завершення роботи семінару методист ВРМЦЗО Столяренко В.О. ознайомив учителів фізичної культури зі змінами та доповненням до Положення про Спартакіаду серед учнів загальноосвітніх шкіл на 2015-2016 н.р., а також результатами уже проведених змагань з футболу та спортивного туризму.

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 315 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.02 - Семінар-практикум для учителів трудового навчання «Розвиток естетичних компетенцій учнів під час вивчення трудового навчання в умовах особістісно-орієнтованого підходу» (Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
21.02 - Заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених учителів математики (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
22.02 - Семінар - практикум педагогів - організаторів «Застосування інноваційних форм і методів роботи в діяльності педагога - організатора»(Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
23.02 - Семінар-практикум для учителів основ здоров'я «Змішане навчання на уроках основ здоров’я як шлях формування компетентностей учнів» (КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 10.00. Домашнє завдання знаходиться на сторінці основ здоров’я у рубриці «Готуємось до семінару»)
23.02 - IV заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (Приміщення районної ради. Хмельницьке шосе, 17 (ІІІ поверх - методичний кабінет місцевого самоврядування) 10.00)
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(місце та час проведення буде повідомлено додатково)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz