Вівторок, 21.11.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Жовтень » 21 » Про семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни»
та фізичної культури на базі Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІст.
16:32
Про семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни»
та фізичної культури на базі Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІст.

19 листопада 2015 року на базі Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІст. відбувся інтегрований семінар-практикум вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» з теми: «Реалізація концепції національно-патріотичного виховання на уроках і позакласній роботі з фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». Мета семінару- вироблення теоретичних і практичних засад національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Робота семінару розпочалася з показової урочистої лінійки присвяченої Дню захисника Вітчизни, яку підготували заступник директора з виховної роботи школи Юрченко В.В. та педагог-організатор Ессе Є.І. В рамках заходу відбулася посвята школярів в дитяче патріотичне об’єднання «Краяни». Під гаслом державних символів учні прийняли присягу на вірність державі Україна.

Наступним етапом семінару-практикуму було відвідування відкритих уроків з предмету «Захист Вітчизни» по темі: «Військовослужбовці та стосунки між ними» та уроку з фізичної культури по темі:«Легка атлетика», які провели вчителі вищої категорії Ладанюк І.А. та Базалицький М.Ю. Кожний із учителів підібрав цікавий матеріал, спрямований на виховання у школярів на поваги до національних символів, досягнень в спорті, традицій українського народу та її сучасних законів.

Вчителі фізичної культури Якушинецької СЗШ І-ІІІст.-гімназії Грузевич Т.В. та Стрижавської СЗШ І-ІІІст. Білошкурська Т.О. поділилися досвідом організації та проведення на уроках і позакласній роботі в своїх школах українських народних ігор, представивши про цьому фото- та відео- матеріали заходів через мультимедійні засоби навчання.

 

На етапі розгляду аналітико-інформаційних питань семінару виступив методист ВРМЦЗО Столяренко В.О. з питанням реалізації конкретних заходів по військово-патріотичному вихованню на 2015-2016 роки.

Керівник РМО вчителів предмету «Захист Вітчизни» Скалецький С.І. довів до відома вчителів предмету «Захист Вітчизни» авторське календарне планування факультативного курсу для учнів 8-9 класів з предмету, яке адаптоване до умов матеріально-методичного забезпечення викладання предмету в районі. Також наголошено на особливості викладання та головні вимоги до структури і змісту занять курсу.

Вчитель фізичної культури Великокрушлинецької СЗШ І-ІІст. Кравчук П.О. поділився досвідом мотивації до занять фізичною культурою та веденню здорового способу життя через формування християнських духовних цінностей за допомогою власних морально – етичних оповідань та ессе, які пропонуються учням.

На завершення роботи семінару методист ВРМЦЗО Столяренко В.О. ознайомив учителів фізичної культури зі змінами та доповненням до Положення про Спартакіаду серед учнів загальноосвітніх шкіл на 2015-2016 н.р., а також результатами уже проведених змагань з футболу та спортивного туризму.

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 370 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
16.11 - Методичне об'єднання ПП, СП ЗНЗ та ДНЗ, Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1, початок о 11.00 год.
21.11 - Засідання Школи малодосвідченого керівника, Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
22.11 - Семінар педагогів - організаторів, Гавришівська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год. Автобус відправляється із ЖД вокзала (магазин АТБ) о 9.10 год.
23.11 - Семінар для учителів основ здоров'я, Лука - Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
24.11 - Семінар для учителів математики, НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка", початок о 10.00 год.
24.11 - Навчання - тренінг з проблем підготовки до НУШ для учителів 4-го класу, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
23.11 - Оперативна школа методичної служби району для вихователів старших груп, ДНЗ «Журавлик» с. Стадниця, початок о 10.00 год.
26.11 - Конкурс "Spelling Bee", Вінницько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ, початок о 11.00 год.
28.11 - Семінар для учителів початкових класів - 1 клас, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz