Вівторок, 06.12.2016
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Жовтень » 21 » Про семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни»
та фізичної культури на базі Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІст.
17:32
Про семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни»
та фізичної культури на базі Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІст.

19 листопада 2015 року на базі Лука-Мелешківської ЗОШ І-ІІІст. відбувся інтегрований семінар-практикум вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» з теми: «Реалізація концепції національно-патріотичного виховання на уроках і позакласній роботі з фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». Мета семінару- вироблення теоретичних і практичних засад національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Робота семінару розпочалася з показової урочистої лінійки присвяченої Дню захисника Вітчизни, яку підготували заступник директора з виховної роботи школи Юрченко В.В. та педагог-організатор Ессе Є.І. В рамках заходу відбулася посвята школярів в дитяче патріотичне об’єднання «Краяни». Під гаслом державних символів учні прийняли присягу на вірність державі Україна.

Наступним етапом семінару-практикуму було відвідування відкритих уроків з предмету «Захист Вітчизни» по темі: «Військовослужбовці та стосунки між ними» та уроку з фізичної культури по темі:«Легка атлетика», які провели вчителі вищої категорії Ладанюк І.А. та Базалицький М.Ю. Кожний із учителів підібрав цікавий матеріал, спрямований на виховання у школярів на поваги до національних символів, досягнень в спорті, традицій українського народу та її сучасних законів.

Вчителі фізичної культури Якушинецької СЗШ І-ІІІст.-гімназії Грузевич Т.В. та Стрижавської СЗШ І-ІІІст. Білошкурська Т.О. поділилися досвідом організації та проведення на уроках і позакласній роботі в своїх школах українських народних ігор, представивши про цьому фото- та відео- матеріали заходів через мультимедійні засоби навчання.

 

На етапі розгляду аналітико-інформаційних питань семінару виступив методист ВРМЦЗО Столяренко В.О. з питанням реалізації конкретних заходів по військово-патріотичному вихованню на 2015-2016 роки.

Керівник РМО вчителів предмету «Захист Вітчизни» Скалецький С.І. довів до відома вчителів предмету «Захист Вітчизни» авторське календарне планування факультативного курсу для учнів 8-9 класів з предмету, яке адаптоване до умов матеріально-методичного забезпечення викладання предмету в районі. Також наголошено на особливості викладання та головні вимоги до структури і змісту занять курсу.

Вчитель фізичної культури Великокрушлинецької СЗШ І-ІІст. Кравчук П.О. поділився досвідом мотивації до занять фізичною культурою та веденню здорового способу життя через формування християнських духовних цінностей за допомогою власних морально – етичних оповідань та ессе, які пропонуються учням.

На завершення роботи семінару методист ВРМЦЗО Столяренко В.О. ознайомив учителів фізичної культури зі змінами та доповненням до Положення про Спартакіаду серед учнів загальноосвітніх шкіл на 2015-2016 н.р., а також результатами уже проведених змагань з футболу та спортивного туризму.

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 293 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
07.12 - Семінар – практикум педагогів – організаторів: «Майстерність педагога – організатора: творча ініціатива, удосконалення форм і методів роботи із учнями у навчальних закладах» (обов’язково мати із собою ноутбук) (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.)
09.12 - Школа фахового зростання освітян ДНЗ.(Якушинецький ДНЗ "Барвінок")
13.12 - Семінар-майстерня учителів 2-х класів:«Забезпечення вимог оновлених програм і критеріїв оцінювання: реалізація основних завдань та творчий підхід до вирішення проблеми» (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІст)
14.12 - Семінар-практикум для вчителів труд. навчання "Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до практичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання" (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.)
16.12 - Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та російської мови «Забезпечення компетентнісного підходу на уроках зарубіжної літератури та російської мови як засіб формування творчої особистості учня» (Агрономічненська СЗШ І-ІІІст.)
21.12 - Семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва «Ефективність системи художньо-естетичного виховання –важлива умова розвитку самовдосконалення, самовиховання обдарованої особистості» (Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст.)
22.12 - Семінар учителів біології.

Copyright MyCorp © 2016
Конструктор сайтів - uCoz