П`ятниця, 24.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Грудень » 23 » Про семінар-практикум заступників директорів
з навчально-виховної роботи/
09:58
Про семінар-практикум заступників директорів
з навчально-виховної роботи/

На базі Пултівецької СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Роль методичної служби у підвищенні якості викладання предметів».
Директор школи Михайло Михайлович Стець цікаво та оригінально представив навчальний заклад: його історію, сьогодення, найкращі здобутки. Заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Петрівна Моргун поділилася досвідом з організації методичної роботи у школі, її ролі для підвищення фахового зростання педагогів та якості викладання предметів. Адже вона є особливо  актуальною у наш час, коли суспільство потребує розумних і компетентних молодих людей.
На семінарі-практикумі свої напрацювання  презентували вчителі Пултівецької СЗШ І-ІІІ ступенів. Доречно та виправдано було відвідання учасниками семінару майстер-класів, можливість бути їх безпосередніми учасниками. Адже майстер-клас – це особливий жанр узагальнення та поширення педагогічного досвіду, що представляє собою авторську методику, що спирається на свої принципи і має певну структуру.
На майстер-класі з літературного читання «Українська народна казка «Лисиця та їжак» учасників семінару зустрічали учні 2 класу разом з учителькою Іриною Вікторівною Москалик. Присутні мали змогу побачити елементи евристичного навчання молодших школярів, методи, за допомогою яких вони вчаться аналізувати, зіставляти, досліджувати, узгоджувати.
Майстер-клас «Пошук істини з героями роману М. Булгакова «Майстер і Маргарита» в 11 класі, який підготувала вчитель зарубіжної літератури Неля Броніславівна Тверда, окреслив шляхи розвитку критичного мислення учнів. 
Свій майстер-клас з математики на тему: «Дії зі звичайними дробами. Створення сторінки в довіднику» показали учні 6 класу, учитель Кнюх Людмила Петрівна. Для розвитку продуктивного мислення школярів використовувалися завдання на розвиток логічного мислення, образної пам’яті.
 Учні 10 класу разом з учителькою Світланою Іванівною Хавтирко гостинно запросили учасників семінару на майстер-клас «Література – дзеркало душі людської». Десятикласники показали свої уміння аналізу образів-персонажів із вивчених творів через використані нестандартні методи та прийоми. Учителю майстерно вдалося створити атмосферу цікавого предметного обговорення, де кожен мав можливість висловитися, поставити питання. Також С.І. Хавтирко поділилася досвідом з теми: «Альтернативні педагогічні технології: організація та проведення майстер-класів», де висловила своє бачення, оригінальні ідеї та поради щодо підготовки майстер-класів.
Метою проведення даного семінару-практикуму було ознайомити присутніх з  підготовкою та проведенням майстер-класів, націлила на тому, що такі форми роботи - педагогічний здобуток, який вирізняється цілісністю розгортання творчої діяльності вчителя та учнів. Навчити учнів практично використовувати свої знання та вміння на практиці – одна з найскладніших педагогічних проблем, тому не останню роль відіграє методика викладання. З цією метою було проведене  анкетування педагогів, які відвідували майстер-класи. Відповідаючи на запропоновані питання, учасники семінару висловили своє бачення підготовки майстер-класів, а також враження від побаченого.
Семінар пройшов у дружній та невимушеній атмосфері. Учасники семінару подякували за підготовку семінару, динамічність та професіоналізм проведення майстер-класів,  за плідну і творчу працю, адже «що може бути чесніше та шляхетніше, як навчати того, що знаєш найкраще».

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 288 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(Вінницька районна рада, депутатська кімната Початок об 14.00 год.)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz