Четвер, 25.05.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Грудень » 23 » Про семінар-практикум заступників директорів
з навчально-виховної роботи/
09:58
Про семінар-практикум заступників директорів
з навчально-виховної роботи/

На базі Пултівецької СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Роль методичної служби у підвищенні якості викладання предметів».
Директор школи Михайло Михайлович Стець цікаво та оригінально представив навчальний заклад: його історію, сьогодення, найкращі здобутки. Заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Петрівна Моргун поділилася досвідом з організації методичної роботи у школі, її ролі для підвищення фахового зростання педагогів та якості викладання предметів. Адже вона є особливо  актуальною у наш час, коли суспільство потребує розумних і компетентних молодих людей.
На семінарі-практикумі свої напрацювання  презентували вчителі Пултівецької СЗШ І-ІІІ ступенів. Доречно та виправдано було відвідання учасниками семінару майстер-класів, можливість бути їх безпосередніми учасниками. Адже майстер-клас – це особливий жанр узагальнення та поширення педагогічного досвіду, що представляє собою авторську методику, що спирається на свої принципи і має певну структуру.
На майстер-класі з літературного читання «Українська народна казка «Лисиця та їжак» учасників семінару зустрічали учні 2 класу разом з учителькою Іриною Вікторівною Москалик. Присутні мали змогу побачити елементи евристичного навчання молодших школярів, методи, за допомогою яких вони вчаться аналізувати, зіставляти, досліджувати, узгоджувати.
Майстер-клас «Пошук істини з героями роману М. Булгакова «Майстер і Маргарита» в 11 класі, який підготувала вчитель зарубіжної літератури Неля Броніславівна Тверда, окреслив шляхи розвитку критичного мислення учнів. 
Свій майстер-клас з математики на тему: «Дії зі звичайними дробами. Створення сторінки в довіднику» показали учні 6 класу, учитель Кнюх Людмила Петрівна. Для розвитку продуктивного мислення школярів використовувалися завдання на розвиток логічного мислення, образної пам’яті.
 Учні 10 класу разом з учителькою Світланою Іванівною Хавтирко гостинно запросили учасників семінару на майстер-клас «Література – дзеркало душі людської». Десятикласники показали свої уміння аналізу образів-персонажів із вивчених творів через використані нестандартні методи та прийоми. Учителю майстерно вдалося створити атмосферу цікавого предметного обговорення, де кожен мав можливість висловитися, поставити питання. Також С.І. Хавтирко поділилася досвідом з теми: «Альтернативні педагогічні технології: організація та проведення майстер-класів», де висловила своє бачення, оригінальні ідеї та поради щодо підготовки майстер-класів.
Метою проведення даного семінару-практикуму було ознайомити присутніх з  підготовкою та проведенням майстер-класів, націлила на тому, що такі форми роботи - педагогічний здобуток, який вирізняється цілісністю розгортання творчої діяльності вчителя та учнів. Навчити учнів практично використовувати свої знання та вміння на практиці – одна з найскладніших педагогічних проблем, тому не останню роль відіграє методика викладання. З цією метою було проведене  анкетування педагогів, які відвідували майстер-класи. Відповідаючи на запропоновані питання, учасники семінару висловили своє бачення підготовки майстер-класів, а також враження від побаченого.
Семінар пройшов у дружній та невимушеній атмосфері. Учасники семінару подякували за підготовку семінару, динамічність та професіоналізм проведення майстер-класів,  за плідну і творчу працю, адже «що може бути чесніше та шляхетніше, як навчати того, що знаєш найкраще».

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 304 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.05. - Ванжулу Тетяну Василівну – учителя історії КЗ "Мізяківсько- Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
09.05. - Мельничук Ольгу Юріївну– учителя математики Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1
12.05. - Томчук Віру Петрівну– учителя початкових класів Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
14.05. - Гримашевич Світлану Анатоліївну – учителя початкових класів КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
15.05. - Мазур Євгенію Григорівну – учителя географії КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
18.05. - Стеценко Ларису Михайлівну – учителя історії Щітецької СЗШ І-ІІ ст.
18.05. - Головню Миколу Івановича – учителя трудового навчання Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
21.05. - Наскальну Оксану Василівну – бібліотекаря Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
23.05. - Білаш Ларису Павлівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1
24.05. - Творун Ольгу Костянтинівну – учителя зарубіжної літератури Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст.
26.05. - Міщенко Людмилу Олександрівну – учителя початкових класів Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст.
31.05. - Савченка Миколу Григоровича – директора, учителя історії Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
30.05 - Розширене підсумкове заняття "Школи фахового зростання" для ПП,СП ДНЗ, ЗНЗ. ДНЗ "Сонечко" с.Агрономічне, початок о 10.00 год.

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz