Вівторок, 16.01.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2017 » Грудень » 17 » Про семінар-тренінг учителів 2 -х класів
19:32
Про семінар-тренінг учителів 2 -х класів

14 грудня  2017 року на базі Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-тренінг учителів 2-х класів на тему: «Розвиток професійної компетентності учителя в контексті реформування початкової школи».

Як  будь-яка гарно розпочата справа, освітня реформа потребує енергійних і небайдужих людей. І звичайно, вони є - оптимістичні, цілеспрямовані, працелюбні, мислячі та креативні, справжні фахівці й натхненники.   Такими показують себе і учителі початкових класів, які  покликані стати першими у становленні Нової української школи та впровадженні  нового Державного стандарту початкової загальної   освіти. 

Нова українська школа вимагає від педагогів нової якості співпраці у колективі, нових підходів до педагогічної діяльності, подолання «вчорашнього вчителя» у собі.

Тому зовсім по-новому, у формі ранкової зустрічі пройшов семінар вчителів 2-х класів Вінницького району у Писарівській ЗОШ І-ІІІст.

Усі чотири компоненти ранкової зустрічі увійшли у план роботи і були успішно реалізовані.

Талісманом зустрічі було обране сонечко, аби створити усім гарний настрій, доброзичливу атмосферу. З ним учителі віталися, висловлювали побажання. При завершенні першого етапу прозвучала пісня, яка ще більше  всіх об’єднала і налаштувала на роботу.

На етапі щоденних новин методист ВРМЦЗО Бадюк Т.К. висвітлила особливості проекту Нового Державного стандарту та зміни, які чекають початкову школу. А учитель Писарівської ЗОШ І-ІІІст. Назаренко І.П. звернула увагу на переваги Нової української школи.

Учителями дня були обрані Н. А. Юрченко (Великокрушлинецький НВК) та О. В. Коломієць (Деснянський НВК).

Наталія Анатоліївна поділилася досвідом роботи з формування партнерських стосунків з батьками засобами сучасних технологій.

Олена  Володимирівна  презентувала методичні рекомендації з використання конструктора Лего в роботі з учнями початкових класів та провела майстер-клас, на якому учителі мали змогу перевірити багатофункціональні можливості Лего у освітньому процесі  початкової школи та власноручно попрацювати з конструктором.

На етапі групової роботи учителі створили і презентували наочні посібники з підручних матеріалів. Склали інструкції щодо їх використання. Грали дидактичну гру-рухавку «Частини – ціле».

Для проведення четвертого етапу «Обмін інформацією» внесли авторське крісло. Учителі ділилися надбаннями з організації командної роботи шкільних методичних об’єднань, у створенні нового освітнього середовища, комфортного для учнів, яке забезпечить активну діяльність школярів та особистісно-інтегрований підхід до навчання.

Бадюк Т.К. провела методичний практикум «Нові підходи до уроку. Структуризація інформації за допомогою ментальних карт».

Завершився робота педагогів дружнім колом, словами подяки і щирими побажаннями  успішної роботи.

Завдяки нестандартному підходу до організації роботи семінару члени районного методичного об’єднання працювали конструктивно, творчо і активно, що сприяло поповненню методичної скарбнички кожного учасника семінару.

Семінар   показав, що педагоги налаштовані на серйозну роботу, готові до змін  та творчого переосмислення своєї педагогічної діяльності.

ФОТО ЗВІТ

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 90 | Додав: Grom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.01 Ляшко Раїсу Василівну, учителя початкових класів Переорської СЗШ І-ІІ ст.
02.01 Сінятинську Валентину Павлівну, учителя біології НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей смт Стрижавка"
30.01 Волинець Любов Володимирівну, учителя музичного мистецтва та мистецтва Іванівської СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
17.01 - ІІ засідання "Школи молодого заступника директора з виховної роботи" (за списком), Пултівецька СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
18.01 - Засідання творчої групи в рамках проекту "Зелена школа", для координаторів проекту та їх помічників, Вінницька районна рада, початок о 15.00 год.
19.01 - засідання «Школи новопризначеного директора ЗДО» (за списком), на базі ДНЗ «Барвінок» с. Якушинці, початок о 09.00 год.
24.01 - Засідання творчої групи учителів ХЕЦ, Вінницька районна рада, початок о 12.00 год.
31.01 - Школа молодого учителя, НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка", початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz