Вівторок, 16.01.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2017 » Грудень » 8 » Про семінар учителів математики
16:16
Про семінар учителів математики

Розвиток сучасної освіти в Україні характеризується широкомасштабним використанням комп’ютерної техніки, комп’ютерних комунікацій та інформаційних технологій у навчальному процесі. Перед освітою висувається завдання – формування особистості конкурентноспроможною, успішною в електронному середовищі. Це зумовило необхідність створення нових моделей навчання, які будуються на використанні мережевих та інформаційно-телекомунікаційних технологій навчання.

Учителі математики НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка» активно впроваджують ці технології в освітній процес. Своїми напрацюваннями вони поділилися з колегами під час семінару з теми “Використання он-лайн технологій на уроках математики в умовах сільської місцевості”. 

На своєму уроці алгебри в 10 класі (підгрупа економічного профілю) Благун Ольга Василівна продемонструвала сучасні засоби оцінювання освітніх результатів на прикладі інтерактивного ресурсу Plikers і такого цифрового інструменту формуючого оцінювання як Kahoot! Також учителька з учнями користувались інтерактивною PhET-симуляцією графіків тригонометричних функцій та мобільним застосунком Viber для обміну інформацією на уроці.

                            

 

 

 

 

 

Дмитрук Аліна Валентинівна на уроці геометрії в 11 класі (підгрупа історичного профілю) ділилась секретами впровадження технології мобільного навчання (Bring your own devices), зокрема, методу онлайн-навчання, використання платформи Google Classroom та QR-кодів для організації освітнього процесу, створенням плану уроку у вигляді ментальної карти. Учні виконували вправи на LearningApps, Miksike, зокрема, з елементами гейміфікації, працювали з матеріалом Вікіпедії, переглядали відео на YouTube і створювали модель до стереометричної задачі за допомогою 3-D ручки.

       

Директор НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка» Комарчук Галина Михайлівна презентувала учасникам семінару навчальний заклад. Особливо присутніх зацікавила організація профільного навчання в ліцеї, зокрема, викладання математики в профільних групах.

Учитель математики та інформатики закладу Ортинська Світлана Борисівна провела огляд on-line платформ для дистанційного навчання математики.

Глущенко Тетяна Геннадіївна, учитель математики Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст., поділилась досвідом організації навчання математики з допомогою блогу. Також увазі присутніх було представлено цифрове педагогічне колесо таксономії Б. Блума.

Таким чином, в центрі уваги учасників семінару були інноваційні методики та технології в освіті.

                    

 

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 143 | Додав: a-Lina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.01 Ляшко Раїсу Василівну, учителя початкових класів Переорської СЗШ І-ІІ ст.
02.01 Сінятинську Валентину Павлівну, учителя біології НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей смт Стрижавка"
30.01 Волинець Любов Володимирівну, учителя музичного мистецтва та мистецтва Іванівської СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
17.01 - ІІ засідання "Школи молодого заступника директора з виховної роботи" (за списком), Пултівецька СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
18.01 - Засідання творчої групи в рамках проекту "Зелена школа", для координаторів проекту та їх помічників, Вінницька районна рада, початок о 15.00 год.
19.01 - засідання «Школи новопризначеного директора ЗДО» (за списком), на базі ДНЗ «Барвінок» с. Якушинці, початок о 09.00 год.
24.01 - Засідання творчої групи учителів ХЕЦ, Вінницька районна рада, початок о 12.00 год.
31.01 - Школа молодого учителя, НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка", початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz