Понеділок, 19.11.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2017 » Грудень » 8 » Про семінар учителів математики
16:16
Про семінар учителів математики

Розвиток сучасної освіти в Україні характеризується широкомасштабним використанням комп’ютерної техніки, комп’ютерних комунікацій та інформаційних технологій у навчальному процесі. Перед освітою висувається завдання – формування особистості конкурентноспроможною, успішною в електронному середовищі. Це зумовило необхідність створення нових моделей навчання, які будуються на використанні мережевих та інформаційно-телекомунікаційних технологій навчання.

Учителі математики НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка» активно впроваджують ці технології в освітній процес. Своїми напрацюваннями вони поділилися з колегами під час семінару з теми “Використання он-лайн технологій на уроках математики в умовах сільської місцевості”. 

На своєму уроці алгебри в 10 класі (підгрупа економічного профілю) Благун Ольга Василівна продемонструвала сучасні засоби оцінювання освітніх результатів на прикладі інтерактивного ресурсу Plikers і такого цифрового інструменту формуючого оцінювання як Kahoot! Також учителька з учнями користувались інтерактивною PhET-симуляцією графіків тригонометричних функцій та мобільним застосунком Viber для обміну інформацією на уроці.

                            

 

 

 

 

 

Дмитрук Аліна Валентинівна на уроці геометрії в 11 класі (підгрупа історичного профілю) ділилась секретами впровадження технології мобільного навчання (Bring your own devices), зокрема, методу онлайн-навчання, використання платформи Google Classroom та QR-кодів для організації освітнього процесу, створенням плану уроку у вигляді ментальної карти. Учні виконували вправи на LearningApps, Miksike, зокрема, з елементами гейміфікації, працювали з матеріалом Вікіпедії, переглядали відео на YouTube і створювали модель до стереометричної задачі за допомогою 3-D ручки.

       

Директор НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка» Комарчук Галина Михайлівна презентувала учасникам семінару навчальний заклад. Особливо присутніх зацікавила організація профільного навчання в ліцеї, зокрема, викладання математики в профільних групах.

Учитель математики та інформатики закладу Ортинська Світлана Борисівна провела огляд on-line платформ для дистанційного навчання математики.

Глущенко Тетяна Геннадіївна, учитель математики Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст., поділилась досвідом організації навчання математики з допомогою блогу. Також увазі присутніх було представлено цифрове педагогічне колесо таксономії Б. Блума.

Таким чином, в центрі уваги учасників семінару були інноваційні методики та технології в освіті.

                    

 

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 276 | Додав: a-Lina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

14.11 - Масненьку Валентину Анатоліївну - вчителя Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ

-->
План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.11 - Школа молодого вчителя (семінар-практикум). Тема: "Ефективний урок - результат організації активної діяльності вчителя і учнів". Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
22.11 - Навчальний тренінг по використанню «LEGO-SYSTEM» для вихователів ГПД на базі Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ст. Початок роботи о 10-00 ранку.
24.11 - І районний тур конкурсу знавців англійської мови “Spelling Bee” на базі Вінницькохутірського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ. Початок об 11.00 ранку.
29.11 - Панорамне заняття за підсумками звітів до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек на базі Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст. Початок роботи о 10.00 ранку. Автобус о 9.00 ранку від «Урожаю».

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz