Субота, 24.03.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2017 » Грудень » 8 » Про семінар учителів математики
16:16
Про семінар учителів математики

Розвиток сучасної освіти в Україні характеризується широкомасштабним використанням комп’ютерної техніки, комп’ютерних комунікацій та інформаційних технологій у навчальному процесі. Перед освітою висувається завдання – формування особистості конкурентноспроможною, успішною в електронному середовищі. Це зумовило необхідність створення нових моделей навчання, які будуються на використанні мережевих та інформаційно-телекомунікаційних технологій навчання.

Учителі математики НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка» активно впроваджують ці технології в освітній процес. Своїми напрацюваннями вони поділилися з колегами під час семінару з теми “Використання он-лайн технологій на уроках математики в умовах сільської місцевості”. 

На своєму уроці алгебри в 10 класі (підгрупа економічного профілю) Благун Ольга Василівна продемонструвала сучасні засоби оцінювання освітніх результатів на прикладі інтерактивного ресурсу Plikers і такого цифрового інструменту формуючого оцінювання як Kahoot! Також учителька з учнями користувались інтерактивною PhET-симуляцією графіків тригонометричних функцій та мобільним застосунком Viber для обміну інформацією на уроці.

                            

 

 

 

 

 

Дмитрук Аліна Валентинівна на уроці геометрії в 11 класі (підгрупа історичного профілю) ділилась секретами впровадження технології мобільного навчання (Bring your own devices), зокрема, методу онлайн-навчання, використання платформи Google Classroom та QR-кодів для організації освітнього процесу, створенням плану уроку у вигляді ментальної карти. Учні виконували вправи на LearningApps, Miksike, зокрема, з елементами гейміфікації, працювали з матеріалом Вікіпедії, переглядали відео на YouTube і створювали модель до стереометричної задачі за допомогою 3-D ручки.

       

Директор НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка» Комарчук Галина Михайлівна презентувала учасникам семінару навчальний заклад. Особливо присутніх зацікавила організація профільного навчання в ліцеї, зокрема, викладання математики в профільних групах.

Учитель математики та інформатики закладу Ортинська Світлана Борисівна провела огляд on-line платформ для дистанційного навчання математики.

Глущенко Тетяна Геннадіївна, учитель математики Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст., поділилась досвідом організації навчання математики з допомогою блогу. Також увазі присутніх було представлено цифрове педагогічне колесо таксономії Б. Блума.

Таким чином, в центрі уваги учасників семінару були інноваційні методики та технології в освіті.

                    

 

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 178 | Додав: a-Lina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

03.03 Журовську Галину Василівну, учителя музичного мистецтва Гавришівської СЗШ І-ІІІ ст.
11.03 Федорцову Світлану Михайлівну, учителя фізичної культури Пултівецької СЗШ І-ІІІ ст.
18.03 Паславську Тамару Анатоліївну, учителя історії Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
26.03 - Літературні читання для учителів української мови та літератури "Ідея вільного слова В.Стуса крізь призму сучасності", Лука - Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
26.03 - З 26 по 28 березня навчальний семінар-тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
27.03 - Семінар учителів фізики, астрономії, Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
28.03 - Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz