Субота, 24.02.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Березень » 2 » Про семінар вчителів
географії та економіки
15:35
Про семінар вчителів
географії та економіки

27 лютого 2015 року на базі Бохоницької СЗШ І-ІІІст. відбувся семінар –практикум вчителів географії та економіки на тему: «Формування у учнів основ економічної компетентності на уроках економіки та  географії»

 Мета семінару – визначення можливостей змістової частини географії та економіки у формуванні еономічної культури учнів, ознайомлення з формами і методами формування економічної культури учнів.

В рамках семінару вчителі географії та економіки району стали свідками інтегрованого уроку з географії та економіки по темі «Економіко-географічна характеристика Китаю», який на високому організаційному та методичному рівнях  провели - вчитель географії школи Білозор Людмила Валентинівна та вчителька економіки Гуменюк Надія Василівна.

На уроці ефективно представлено вміння практично застосовувати інтерактивні методи навчання, використовувати комп'ютерні технології навчання. Учителі по- новому організували взаємовідносини всіх суб¢єктів навчання, де учень активний і рівноправний учасник освітньої діяльності .На  високому методичному рівні широко представлені різноманітні форми та види роботи з учнями: робота в парах, групах, елементи випереджаючого та проблемного навчання. Учні самостійно працювали  з текстом підручника, таблицями, діаграмами, топографічним словником. Дуже вдало використаний прийом «Займи позицію», де учні розділившись на дві групи аргументовано доводять корисність досвіду економічних реформ Китаю для економіки України.

Позитивному емоційному налаштуванню на роботу учнів сприяла легка китайська релаксаційна музика на протязі уроку та,  час від часу, наголошені вчителькою, влучні  вислови китайський мудреців які мають загально- людське виховне значення.

Наступним етапом практичної частини семінару був позакласний захід «Економічний турнір» , учасниками якого були самі вчителі географії та економіки. Трьома командами вони змагалися: в знаннях економічної термінології і понять, в вмінні робити презентації та імпровізовані реклами, розв’язувати ребуси та головоломки, бути дотепним та з порчуттям гумору.

В розділі аналітико-інформаційних питань висупили: вчиелька географії та економіки Пултівецької СЗШ І-ІІІст. Ватуля Г.О. та вчителька економіки Гавришівської СЗШ І-ІІІст. Лужанська А.В.

Ватуля Ганна Олексіївна  поділилася досвідом використання різноманітних методів і прийомів які вона використовує для формування економічної культури в учнів на уроках географії. Це: прийом порівняння, евристична бесіда, опорні схеми, проблемні ситуації, дослідження. Вчителька наголосила на ті теми з географії різних курсів які мають можливість економічного виховання під час їх вивчення.

Лужанська Алла Вікторівна звернула увагу на використання економічних понять і термінів, наголосивши на індуктивні та дедуктивні шляхи їх вивчення.

Традиційною частиною семінарів  першої половини ІІ семестру є звіт вчителів, що атестуються над реалізацією творчого потенціалу вчителів в розрізі роботи над методичною проблемою в міжкурсовий період.

На даному семінарі презентували роботи:

  • Ільченко Любов Василівна, вчителька географії і економіки Хижинецької СЗШ І-ІІІст., з теми: «Організація само- і взаємоперевірки на уроках географії, як шлях до формування  комунікативної компетенції учнів»;
  • Таранюк Майя Іванівна, вчителька географії і економіки Вороновицької СЗШ І-ІІІст.№1, з теми «Використання інтерактивних методів навчання на уроках географії»;
  • Даровенко Оксана Вікторівна, вчителька географії Комарівського НВК: ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ  з теми «Нестандартні уроки географії».
На завершення семінару виступив методист ВРМЦЗО Столяренко В.О. який довів до відома учасників семінару:
  • результати тематичної перевірки стану викладання економіки в загальноосвітніх школах Вінницького району;
  • підсумки ІІ і ІІІ етапів олімпіад. з економіки та географії

 

 
Переглядів: 360 | Додав: marinaosadchuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.02 Фальківську Катерину Данилівну, бібліотекаря Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ
03.02 Прикмету Олену Олексіївну, учителя англійської мови Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
03.02 Шкробіт Євгенію Петрівну, учителя географії Іванівської СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
27.02 - Семінар учителів початкових класів - 1 клас, Сосонська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz