Неділя, 11.12.2016
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2015 » Березень » 2 » Про семінар вчителів
географії та економіки
16:35
Про семінар вчителів
географії та економіки

27 лютого 2015 року на базі Бохоницької СЗШ І-ІІІст. відбувся семінар –практикум вчителів географії та економіки на тему: «Формування у учнів основ економічної компетентності на уроках економіки та  географії»

 Мета семінару – визначення можливостей змістової частини географії та економіки у формуванні еономічної культури учнів, ознайомлення з формами і методами формування економічної культури учнів.

В рамках семінару вчителі географії та економіки району стали свідками інтегрованого уроку з географії та економіки по темі «Економіко-географічна характеристика Китаю», який на високому організаційному та методичному рівнях  провели - вчитель географії школи Білозор Людмила Валентинівна та вчителька економіки Гуменюк Надія Василівна.

На уроці ефективно представлено вміння практично застосовувати інтерактивні методи навчання, використовувати комп'ютерні технології навчання. Учителі по- новому організували взаємовідносини всіх суб¢єктів навчання, де учень активний і рівноправний учасник освітньої діяльності .На  високому методичному рівні широко представлені різноманітні форми та види роботи з учнями: робота в парах, групах, елементи випереджаючого та проблемного навчання. Учні самостійно працювали  з текстом підручника, таблицями, діаграмами, топографічним словником. Дуже вдало використаний прийом «Займи позицію», де учні розділившись на дві групи аргументовано доводять корисність досвіду економічних реформ Китаю для економіки України.

Позитивному емоційному налаштуванню на роботу учнів сприяла легка китайська релаксаційна музика на протязі уроку та,  час від часу, наголошені вчителькою, влучні  вислови китайський мудреців які мають загально- людське виховне значення.

Наступним етапом практичної частини семінару був позакласний захід «Економічний турнір» , учасниками якого були самі вчителі географії та економіки. Трьома командами вони змагалися: в знаннях економічної термінології і понять, в вмінні робити презентації та імпровізовані реклами, розв’язувати ребуси та головоломки, бути дотепним та з порчуттям гумору.

В розділі аналітико-інформаційних питань висупили: вчиелька географії та економіки Пултівецької СЗШ І-ІІІст. Ватуля Г.О. та вчителька економіки Гавришівської СЗШ І-ІІІст. Лужанська А.В.

Ватуля Ганна Олексіївна  поділилася досвідом використання різноманітних методів і прийомів які вона використовує для формування економічної культури в учнів на уроках географії. Це: прийом порівняння, евристична бесіда, опорні схеми, проблемні ситуації, дослідження. Вчителька наголосила на ті теми з географії різних курсів які мають можливість економічного виховання під час їх вивчення.

Лужанська Алла Вікторівна звернула увагу на використання економічних понять і термінів, наголосивши на індуктивні та дедуктивні шляхи їх вивчення.

Традиційною частиною семінарів  першої половини ІІ семестру є звіт вчителів, що атестуються над реалізацією творчого потенціалу вчителів в розрізі роботи над методичною проблемою в міжкурсовий період.

На даному семінарі презентували роботи:

  • Ільченко Любов Василівна, вчителька географії і економіки Хижинецької СЗШ І-ІІІст., з теми: «Організація само- і взаємоперевірки на уроках географії, як шлях до формування  комунікативної компетенції учнів»;
  • Таранюк Майя Іванівна, вчителька географії і економіки Вороновицької СЗШ І-ІІІст.№1, з теми «Використання інтерактивних методів навчання на уроках географії»;
  • Даровенко Оксана Вікторівна, вчителька географії Комарівського НВК: ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ  з теми «Нестандартні уроки географії».
На завершення семінару виступив методист ВРМЦЗО Столяренко В.О. який довів до відома учасників семінару:
  • результати тематичної перевірки стану викладання економіки в загальноосвітніх школах Вінницького району;
  • підсумки ІІ і ІІІ етапів олімпіад. з економіки та географії

 

 
Переглядів: 260 | Додав: marinaosadchuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
13.12 - Семінар-майстерня учителів 2-х класів:«Забезпечення вимог оновлених програм і критеріїв оцінювання: реалізація основних завдань та творчий підхід до вирішення проблеми» (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІст)
14.12 - Семінар-практикум для вчителів труд. навчання "Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до практичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання" (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.)
16.12 - Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та російської мови «Забезпечення компетентнісного підходу на уроках зарубіжної літератури та російської мови як засіб формування творчої особистості учня» (Агрономічненська СЗШ І-ІІІст.)
21.12 - Семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва «Ефективність системи художньо-естетичного виховання –важлива умова розвитку самовдосконалення, самовиховання обдарованої особистості» (Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст.)
22.12 - Семінар учителів біології.

Copyright MyCorp © 2016
Конструктор сайтів - uCoz