Неділя, 22.01.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Травень » 4 » Про семінар вчителів образотворчого мистецтва
15:12
Про семінар вчителів образотворчого мистецтва

В умовах особистісно-орієнтованого навчання головним завданням вчителя стає зацікавити учнів предметом образотворче мистецтво , розкрити здібності, можливості кожного школяра, надати практичну спрямованість їх інтересів через сучасні системи спеціальних творчих завдань, направлених на формування професійних випробувань.

З метою вирішення сучасних завдань популяризації та оптимізації викладання предмету «Образотворче мистецтво» спільно із завідувачем відділення Вінницького коледжу будівництва та архітектури Київського Національного університету будівництва та архітектури Н.В. Козинюк був організований семінар для вчителів образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів району.

Вражаючою та емоційно сильною виявилась виставка художніх полотен юних митців, макетів будівельних споруд та проектних робіт майбутніх архітекторів, яку організували господарі закладу; цікаву презентацію навчального закладу провела завідувач відділення Н.В. Козенюк, поділилась із вчителями оригінальними формами сучасних творчих завдань для учнів, темами авторських учнівських проектів, які б зацікавили учнів навчальних закладів району, представила творчі роботи студентів – випускників навчальних закладів району.

Спільно із студентами учителі мали унікальну нагоду попрацювати та поспілкуватися за темами «Графічні засоби виразності», «Побудова предмету за допомогою лінійної перспективи з однією точкою сходження» з викладачем рисунку, автором підручника з образотворчого мистецтва Т.Є. Рублею.

На семінарі учителі підвели підсумки втілення програм з образотворчого мистецтва у 4 –х та 7-х класах за новим Держстандартом, поділились своїми здобутками та проблемами з його реалізації.

Як рефлексійний момент було організовано перегляд та обговорення відео – уроку учасника ІV етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2016» з номінації «Образотворче мистецтво» В.С. Резніченко за темою семінару «Методика конструювання та моделювання уроків образотворчого мистецтва за темами графічного мистецтва»: «Інтер’єр. Особливості побудови фронтального інтер’єру 7 клас.»

Світ сьогодні потребує сучасних, творчих та незаангажованих фахівців, а мистецька складова, як підтверджують це передові освітні системи інших країн дає унікальні можливості для розвитку духовності та інтелекту. І такого роду мотиваційні семінари ще раз підтверджують важливість ролі вчителя образотворчого мистецтва в становленні Людини, Митця, Громадянина.

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 251 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
25.01 - школа молодого заступника директора з виховної роботи «Написання наказів щодо виховної роботи та ведення книги внутрішкільного контролю заступника директора з виховної роботи» (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст., 10.00 год.)
26.01 - семінар для керівників ЗНЗ та заступників з навчально- виховної роботи «Змішане навчання. Підвищення ефективності і якості освіти шляхом впровадження сучасних форм організації навчальної діяльності учнів» (Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., 9.30 год. )
27.01 - РМО вчителів образотворчого мистецтва «Ефективна система художньо-естетичного виховання – важлива умова розвитку обдарованої особистості» (Вінницький обласний центр народної творчості, 10.00 год.)
01.02 - школа молодого педагога-організатора «Роль учнівського самоврядування в системі виховної роботи» (Вороновицька СЗШ І-ІІІ ст. №1 10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz