П`ятниця, 24.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Травень » 4 » Про семінар вчителів образотворчого мистецтва
15:12
Про семінар вчителів образотворчого мистецтва

В умовах особистісно-орієнтованого навчання головним завданням вчителя стає зацікавити учнів предметом образотворче мистецтво , розкрити здібності, можливості кожного школяра, надати практичну спрямованість їх інтересів через сучасні системи спеціальних творчих завдань, направлених на формування професійних випробувань.

З метою вирішення сучасних завдань популяризації та оптимізації викладання предмету «Образотворче мистецтво» спільно із завідувачем відділення Вінницького коледжу будівництва та архітектури Київського Національного університету будівництва та архітектури Н.В. Козинюк був організований семінар для вчителів образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів району.

Вражаючою та емоційно сильною виявилась виставка художніх полотен юних митців, макетів будівельних споруд та проектних робіт майбутніх архітекторів, яку організували господарі закладу; цікаву презентацію навчального закладу провела завідувач відділення Н.В. Козенюк, поділилась із вчителями оригінальними формами сучасних творчих завдань для учнів, темами авторських учнівських проектів, які б зацікавили учнів навчальних закладів району, представила творчі роботи студентів – випускників навчальних закладів району.

Спільно із студентами учителі мали унікальну нагоду попрацювати та поспілкуватися за темами «Графічні засоби виразності», «Побудова предмету за допомогою лінійної перспективи з однією точкою сходження» з викладачем рисунку, автором підручника з образотворчого мистецтва Т.Є. Рублею.

На семінарі учителі підвели підсумки втілення програм з образотворчого мистецтва у 4 –х та 7-х класах за новим Держстандартом, поділились своїми здобутками та проблемами з його реалізації.

Як рефлексійний момент було організовано перегляд та обговорення відео – уроку учасника ІV етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2016» з номінації «Образотворче мистецтво» В.С. Резніченко за темою семінару «Методика конструювання та моделювання уроків образотворчого мистецтва за темами графічного мистецтва»: «Інтер’єр. Особливості побудови фронтального інтер’єру 7 клас.»

Світ сьогодні потребує сучасних, творчих та незаангажованих фахівців, а мистецька складова, як підтверджують це передові освітні системи інших країн дає унікальні можливості для розвитку духовності та інтелекту. І такого роду мотиваційні семінари ще раз підтверджують важливість ролі вчителя образотворчого мистецтва в становленні Людини, Митця, Громадянина.

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 266 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(Вінницька районна рада, депутатська кімната Початок об 14.00 год.)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz