Субота, 21.04.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Квітень » 26 » Про тиждень фізичного виховання
в ДНЗ Вінницького району
07:44
Про тиждень фізичного виховання
в ДНЗ Вінницького району

Згідно до наказу відділу освіти Вінницької  РДА у ДНЗ та НВК району проведено тиждень фізичного розвитку вихованців, мета якого - охоплення усіх дітей різними формами фізичного виховання протягом тижня, активізація оздоровчої роботи на свіжому повітрі. Оздоровчі завдання були спрямовані на охорону життя, зміцнення здоров'я, всебічний фізичний розвиток, загартування та удосконалення функцій організму дітей, підвищення фізичної та розумової працездатності.

Освітні завдання були спрямовані на формування певних систем рухових умінь та навичок, ігрових дій, набуття доступних уявлень та знань про користь занять фізичною культурою, іграми, про основні гігієнічні вимоги та правила. Режим руху, усвідомлення потреби в активній діяльності, ритми активності, відпочинку і сну є обов'язковими компонентами здорового способу життя. Формувальний вплив різноманітних засобів фізичної культури на вдосконалення та розвиток функцій організму дитини найбільшою мірою має місце у дошкільному віці.

Для підготовки та проведення «Тижня фізкультури» розроблено план проведення заходів на тиждень, враховуючи вимоги Базового компоненту дошкільної освіти, програмами виховання, вікові особливості дітей.

Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи:

  •  у ДНЗ «Веселка» с. Лука Мелешківська, інструктор фізкультури використовує горизонтальний пластиковий балет (пластик-шоу) – інноваційна технологія за методикою М. Єфименка;
  •  в рамках проекту «Розвиток степ аеробіки, як один із оптимальних умов вдосконалення рухової активності дітей»», автором якого є завідувач ДНЗ «Лісова казка» с. Писарівки М.А. Власюк,  діє гурток з степ аеробіки;

На завершення тижня фізичного виховання проведено семінар -практикум для вихователів середніх груп та інструкторів з фізкультури ДНЗ та НВК району, на тему: «Казка розвиває, виховує та навчає …», (захід висвітлено на сайті ВРМЦЗО та газеті «Подільська зоря»). 

Впродовж «Тижня фізкультури» використовувалися різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування, з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях. В куточках для батьків розміщено інформацію відповідної тематики. У підготовці та проведенні тижня здоров’я приймали участь всі працівники ДНЗ та НВК району, батьки вихованців.

Отже, досягнення позитивних результатів у вихованні здорової дитини можливе за умови, привернення уваги дошкільників до власного здоров'я, навчання берегти його, доглядати за своєю зовнішністю, бажати зростати фізично красивими та здоровими, і звичайно, якщо протягом перебування у дитячому садку здійснюватиметься цілеспрямована робота.

 

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 369 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
23.04 - 23-24.04. 2018р. виїзний семінар для ПП/СП та учителів ХЕЦ у м. Львів
25.04 - Семінар-практикум для учителів географії, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
26.04 - Школа молодого керівника закладів дошкільної освіти та секції практичних психологів ЗДО та НВК, ДНЗ «Ромашка» смт Вороновиця, початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz