Понеділок, 20.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Вересень » 27 » Про Всеукраїнський День дошкілля
13:32
Про Всеукраїнський День дошкілля

Праця педагогів дошкільного закладу - одна із важливих на шляху становлення особистості дитини. «Дитинство найважливіший період людського життя. І від того, яке було дитинство, і хто вів дитину за руку в ці роки, залежить якою людиною вона стане в дорослому житті. Вихователі дошкільних навчальних закладів разом з батьками дають старт дитині у життя», - підкреслив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей 23 вересня 2016 року.  У цей день Київський Палац дітей та юнацтва зібрав педагогів-дошкільників із усієї України.

Мета цього свята – підняття престижності професії педагога та інших працівників дошкільного навчального закладу, об’єднання потенціалу дошкільної освіти усіх регіонів України, привернення уваги до проблем дитячих садків та дошкільного дитинства.

Заступник Міністра привітав працівників галузі дошкільної освіти з Всеукраїнським днем дошкілля та подякував педагогам за їх відданість своїй справі та любов до своїх вихованців. «Міністерство крок за кроком намагається зробити так, щоб педагоги більше думали не про утримання родини, а про свою самореалізацію та як розвинути таланти дітей, з якими працюють», - зазначив Павло Хобзей.

Окрему увагу заступник Міністра звернув на роботу садочків, які працюють в умовах військових дій на Сході країни, та подякував вихователям за їхню працю. Павло Хобзей повідомив, що Міністерство робить все для того, щоб покращити умови праці педагогічним працівникам дитячих навчальних закладів. Сьогодні готуються документи щодо відзначення 30 вересня державного свята - Всеукраїнського дня дошкілля. Це свято співпадатиме з датою популярного народного – Днем Віри, Надії та Любові. «Не можливо працювати в дошкільному закладі, якщо не любиш дітей.  Педагоги передають свою любов дітям, і заряджають їх надією на те, що вони всього можуть досягнути в житті», - пояснив заступник Міністра,  Павло Хобзей вручив подяку Міністерства освіти і науки України Голові Асоціації працівників дошкільної освіти Ніні Омельяненко. Сьогодні цій громадській організації виповнилося 5 років, вона налічує 54 осередки в регіонах та має 2 800 членів.

Під час святкової програми педагоги взяли участь у пізнавальних майстер-класах, оглянули виставки творчих робіт та фахової літератури і дидактичних посібників, концертну програму.

Також, під час проведення урочистої частини,  кращих представників освітньої галузі нагороджено почесними відзнаками Міністерства освіти і науки України та дипломами лауреатів Всеукраїнських фестивалів, що проводилися Міністерством у 2016 році.

Нагадаємо, що з 2011 року на виконання резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти Міністерством освіти і науки започатковано проведення Всеукраїнського дня дошкілля.

Сьогодні майже 1,3 мільйони дітей нашої країни відвідують 14813 дошкільних  навчальних закладів. У них понад 307 тисяч працівників опікуються розвитком дітей, їхнім здоров’ям та створенням комфортних умов для їх перебування у дитячому садку.

Пишаємось тим, що до складу делегації працівників дошкільної освіти Вінницької області, яку очолила Тамара Вікторівна Бачинська, головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти  Департаменту освіти   і  науки Вінницької обласної державної адміністрації, і стали гостями столиці - представники Вінницького району: Валентина Василівна Бевз, завідувач та Олена Михайлівна Шевчук, вихователь-методист дошкільного навчального закладу «Веселка» с.Лука Мелешківська, Людмила Іллівна Снігур, завідувач дошкільного навчального закладу «Казка» Стрижавської селищної ради Вінницького району, а також, Світлана Анатоліївна Коваль, методист з дошкільної освіти комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти».

 

Переглядів: 192 | Додав: meltar | Рейтинг: 1.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.02 - Семінар-практикум для учителів трудового навчання «Розвиток естетичних компетенцій учнів під час вивчення трудового навчання в умовах особістісно-орієнтованого підходу» (Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
21.02 - Заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених учителів математики (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
22.02 - Семінар - практикум педагогів - організаторів «Застосування інноваційних форм і методів роботи в діяльності педагога - організатора»(Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
23.02 - Семінар-практикум для учителів основ здоров'я «Змішане навчання на уроках основ здоров’я як шлях формування компетентностей учнів» (КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 10.00. Домашнє завдання знаходиться на сторінці основ здоров’я у рубриці «Готуємось до семінару»)
23.02 - IV заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (Приміщення районної ради. Хмельницьке шосе, 17 (ІІІ поверх - методичний кабінет місцевого самоврядування) 10.00)
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(місце та час проведення буде повідомлено додатково)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz