Четвер, 18.10.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Про засідання «Школи молодого освітянина ДНЗ району»
08:47
Про засідання «Школи молодого освітянина ДНЗ району»

Період входження педагога-початківця у професію вирізняється напруженістю і є важливим для його особистісного і професійного розвитку. Утім саме від перебігу цього періоду залежить, чи відбудеться новоявлений вихователь як професіонал, чи залишиться він працювати у галузі дошкільної освіти чи, можливо, шукатиме себе в іншій діяльності. У кожному дошкільному навчальному закладі району складаються свої традиції, своя система роботи з молодими педагогічними кадрами, яка сприяє подальшому професійному становленню кожного молодого педагога.  Ця система формується з урахуванням того, що в своєму професійному становленні, як висвітлено у методичних джерелах, молодий спеціаліст проходить декілька етапів. І найскладнішими з них виявляються перші три роки. В цей період відбувається процес розвитку професійних вмінь молодих вихователів, накопичення досвіду, пошук нових методів та прийомів роботи з дітьми, формування свого стилю роботи. Зрозуміло, що строк проходження етапів для кожного педагога суто індивідуальний. Професійні якості, здебільшого, залежать від характеру, темпераменту вихователя, рівня його теоретичних знань, від стиля управління, психологічного клімату в ДНЗ, професійної компетенції кожного педагога закладу. Тому, будуючи систему методичної роботи з молодими фахівцями району, враховуємо всі ці компоненти, і з педагогами-початківцями використовуємо різні форми і методи методичної роботи.

Враховуючи всі аспекти в організації роботи з молодими фахівцями визначено, що саме така форма методичного навчання як «Школа молодого освітянина ДНЗ району» (далі – Школа) є тією формою системного навчання, яка може активно впливати на динаміку розвитку їх професійної компетентності.

Саме тому, 13.10.2017 року, на базі ДНЗ «Перлина» с. Горбанівки (завідувач Г. П. Майборода), пройшло в дружній атмосфері зацікавленості бути  компетентним педагогом засідання Школи. Поряд з молодими вихователями дошкільних навчальних закладів району були досвідчені наставники – Світлана Коваль, методист КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» ВРР, Людмила Бондарєва, вихователь ДНЗ «Веселка» с. Лука Мелешківська, керівник  «Школи», Родіон Юсумбелі, очільник спорту Вінницького району, (голова Вінницької районної  організації  Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу «Україна»).

У молодих колег була можливість відчути себе у якості вихованців, та отримати досвід зі сторони дітей,          адже в практичній частині, колектив «Перлини» представив спортивну розвагу за мотивами казки «Колобок».

Під час засідання Школи, педагогами дошкільного закладу були представлені цікаві методи і прийоми впливу на розвиток дітей, засвоєння нової інформації та закріплення набутих знань і вмінь. А головне - побачити злагоджену роботу команди всіх працівників садочку «Перлини», під керівництвом досвідченого керівника Галини Павлівни.

Учасники Школи молодого вихователя відмітили актуальність і користь таких зустрічей.

А організатори впевнені, що досвід, отриманий під час таких зустрічей додадуть професіоналізму і зроблять механізми впливу на розвиток дітей більш зрозумілими і зручними для вихователів.

«Важливим для молодого педагога є його знайомство із талановитими педагогами, досвідом інноваційної діяльності та її результатами. Цьому сприяє їхня участь в роботі методичних об'єднань району, тренінгах та майстер-класах. Досвід роботи з молодими педагогами засвідчив, що комфортніше початківець в професії відчуває cебе тоді, коли бачить підтримку та турботливе ставлення досвідчених педагогів до себе, а також, коли може активно спілкуватися та взаємодіяти з такими ж молодими колегами інших ДНЗ району», - вважає   Світлана Коваль, методист КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» ВРР.

ФОТО ЗВІТ

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 211 | Додав: Grom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.10 - Максимець Аллу Леонідівну - вчителя англійської мови Лаврівської СЗШ І-ІІ ст.
02.10 - Вигорську Мирославу Леонідівну - вихователя груп продовженого дня Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
18.10 - Виїзне засідання Клубу психологічного комфорту для педагогів ЗДО та ЗЗСО (дендропарк "Олександрія"). Виїзд о 8.00 год. від Західного автовокзалу.
29.10-02.11 - ІІ етап курсів учителів початкових класів, які навчатимуть учнів 1 кл. у 2019-2020 н.р. Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
30.10 - Навчальний тренінг для вчителів української мови та літератури "Підготовка учнів до ЗНО з мови та літератури: шляхи успішної реалізації", Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год.
02.11 - РМО вчителів інформатики. Тема "Практичні аспекти підготовки учнів до олімпіад з інформатики та ІТ". Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Початок о 10.00 год

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz