Вівторок, 21.02.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | Інструкція


Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Квітень » 26 » Про виїзний семінар-квест для практичних психологів
та соціальних педагогів навчальних закладів району
11:32
Про виїзний семінар-квест для практичних психологів
та соціальних педагогів навчальних закладів району

На виконання заходів реалізації Державної національної програми "Освіта" ("Україна XXI століття"), Програми розвитку психологічної служби системи освіти Вінницького району на період до 2017 року та Плану дій, щодо її реалізації, відповідно до плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» на 2016 рік, плану роботи районної психологічної служби на 2015-2016 н. р., з метою популяризації психолого-педагогічних здобутків, підвищення престижу професії «практичний психолог» та «соціальний педагог», відзначення кращих працівників психологічної служби системи освіти району та з нагоди Всеукраїнського Дня психолога 22 квітня 2016 року відбувся семінар-квест для працівників психологічної служби системи освіти району на тему: «Формування в учнівської молоді позитивного сприйняття життя та відповідального ставлення до свого здоров’я» на базі Бучанського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ Сквирського району Київської області.  

Також в рамках семінару відбувся фінальний етап ІІ туру районного інтерактивного конкурсу презентацій психологічних служб дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів району та дитячого будинку «Родинний дім».

На подвір’ї Буківського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ст. дитячий садок" працівників психологічної служби системи освіти району гостинно зустрічали начальник відділу освіти Сквирського району, заслужений вчитель України – Заболотний Олександр Вікторович. методист психологічної служби відділу освіти Сквирського району – Левчук Світлана Станіславівна, голова районної організації профспілки – Нагула Олексій Андрійович, директор закладу – Казмірчук Тетяна Миколаївна.

Робоча зустріч розпочалася з представлення освітньої системи Сквирського району. Начальник відділу освіти Заболотний О.В. зазначив, що серед першочергових завдань які вирішує відділ освіти, чільне місце посідає завдання всебічного розвитку особистості школяра. Воно підпорядковує в своїй сутності розгляд низки філософських, наукових, практичних та естетичних площин освіти, проекція вирішення яких убачається в реалізації навчальних дисциплін на сучасному рівні. Далі естафету підхопила директор Буківського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ст. дитячий садок", яка презентувала роботу вищезазначеного навчального закладу, історію його створення, здобутки досягнення та перспективи розвитку на 2016-2018 рр.

Також з вітальним словом до присутніх звернулися голова Вінницької районної організації профспілки працівників освіти П’ятак Михайло Миколайович та методист психологічної служби Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Григораш Тетяна Миколаївна з побажаннями миру, натхнення, творчого неспокою, професійних здобутків. Після обміну подарунками та сувенірами розпочалася практична робота в рамках семінару.

Перед початком фінального етапу ІІ туру  районного інтерактивного конкурсу презентацій психологічних служб дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів району та дитячого будинку «Родинний дім» Григораш Т. М. зазначила, що в переддень Всеукраїнського Дня психолога, який відзначається 23 квітня, важливо наголосити на значущості професії практичного психолога та соціального педагога в сучасних умовах. Сьогодні сюди зібралися люди, причетні до доволі молодої (лише 25 років), але такої необхідної нашому суспільству професії — практичні психологи та соціальні педагоги закладів системи освіти Вінницького та Сквирського районів. Варто підкреслити, що на працівників психологічної служби покладена особлива місія: захист психічного здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу. За час свого існування психологічна служба системи освіти Вінницького району – а це 16 років, накопичила певний досвід роботи, має певні досягнення, а головне – без працівників цієї галузі у навчальному закладі будь-якого рівня сьогодні успішно працювати не можливо. Забезпечуючи психологічну складову організації освітнього середовища, працівники психологічної служби системи освіти створюють умови, які б сприяли розвиткові індивідуальності кожної дитини, збереженню її здоров’я, формуванню у неї готовності до самостійного життя в суспільстві після завершення навчання.

Виконуючи почесне доручення в. о. начальника відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Томусяк Світлани Михайлівни П’ятак М.М. та Григораш Т.М. вручили Подяки відділу освіти Вінницької РДА за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток психологічної служби системи освіти району та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського Дня психолога: Бісікало Ларисі Георгіївні – керівнику «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби, практичному психологу Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.; Галязі Катерині Яківні – керівнику творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів ДНЗ та ЗНЗ району, практичному психологу Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст.; Мацюк Ларисі Петрівні – керівнику районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, практичному психологу Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.; Мазурук Наталії Віталіївні – секретарю районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, практичному психологу Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІ ст.; Дажурі Оксані Віталіївні – керівнику районного методичного об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних закладів, практичному психологу ДНЗ «Ромашка» смт Вороновиця.

Після процедури нагородження розпочався фінал Конкурсу. За рішенням журі до фіналу вийшли 13 презентацій психологічних служб дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів а також члени журі відзначили 2 презентації, які за кількістю балів не могли змагатися за вихід до ІІ туру, але були настільки привабливими та неординарними, що заслужили особливу відзнаку: презентація психологічної служби Стадницької ЗОШ І-ІІ ст. «За емоційно позитивну привабливість відеопрезентації» та презентація психологічної служби ДНЗ «Веселка» смт Вороновиця «За оригінальний підхід до презентації психологічної служби».

Практичні психологи та соціальні педагоги – фіналісти Конкурсу – представили свої творчі наробки, а поважне журі у складі голови Вінницької районної організації профспілки працівників освіти П’ятака М.М., методиста психологічної служби відділу освіти Сквирського району Левчук С. С., методиста психологічної служби ВіРМЦЗО Григораш Т.М. підбили підсумки конкурсу та визначили номінантів.

   По завершенню Конкурсу відбувся квест на тему: «Активно позитивна психологія», який проходив на території парково-ландшафтного комплексу «Буки». Організатор квесту, ідейний його натхненник та ведуча – Будзиган Оксана Миколаївна, практичний психолог Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. Кожен пункт квесту був пов'язаний з певною архітектурною чи ландшафтною пам’яткою комплексу «Буки». Кожна зупинка квесту дарувала присутнім задоволення і позитив.

Нікого не залишив  байдужим храмовий комплекс, побудований на території садиби Івана Суслова – засновника та мецената цієї рукотворної краси. Подорожуючи Алеєю казок, кожен ніби знову потрапив в дитинство. Водяний міст через річку Роставицю, таємничі грифони, фонтан, який колись був розташований на вулиці Хрещатик у місті Києві, а тепер прикрашає село Буки, міні-зоопарк, тварини в якому доглянуті та виглядають по-царськи, викликали захоплення та подив.

По закінченню квесту відбулося вручення Грамот відділу освіти райдержадміністрації переможцям інтерактивного конкурсу на номінаціями, які вони вибороли за результатами таємного голосування.

 Хоча весняний день і довгий за часом, та швидко він минув. Втомлені, але щасливі і переповнені позитивними емоціями учасники семінару поверталися до рідної Вінниці. І наче Боже благословення  в дорогу пролунав чарівний передзвін на дзвіниці Святого Данила. І в такі хвилини розумієш – життя занадто швидкоплинне, щоб стояти на місці. Варто рухатись, пізнавати  безмежний і таємничий світ наших рідних неймовірно прекрасних краєвидів!

За буденною метушнею  ми ризикуємо випустити з виду те, що насправді зможе зробити наше життя щасливим!

Фахівці психологічної служби системи освіти району висловлюють щиру вдячність за сприяння в організації та проведенні семінару-квесту: в.о.начальника відділу освіти Вінницької РДА – Томусяк С.М., директору КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради – Наскальній О.А., голові Вінницької районної організації профспілки працівників освіти –  П’ятаку М.М., директору Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. – Кугай Л.М.

 

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 314 | Додав: meltar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.02 - Бабійчук Тамару Іванівну – учителя англійської мови Лука - Мелешківської ЗОШ І-ІІІ ст.
03.02 - Зарічук Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1
15.02 - Романчук Інну Іванівну – учителя української мови та літератури Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
18.02 - Цибу Галину Федорівну – учителя української мови та літератури КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
18.02 - Андрущенко Валентину Валентинівну – учителя зарубіжної літератури Зарванецької ЗОШ І-ІІ ст.
27.02 - Шевчук Тамару Георгіївну – учителя початкових класів Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.
28.02 - Деменко Світлану Іванівну – учителя початкових класів Щітецької СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
21.02 - Заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених учителів математики (Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
22.02 - Семінар - практикум педагогів - організаторів «Застосування інноваційних форм і методів роботи в діяльності педагога - організатора»(Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст.10.00)
23.02 - Семінар-практикум для учителів основ здоров'я «Змішане навчання на уроках основ здоров’я як шлях формування компетентностей учнів» (КЗ "Мізяківсько - Хутірський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 10.00. Домашнє завдання знаходиться на сторінці основ здоров’я у рубриці «Готуємось до семінару»)
23.02 - IV заняття «Школи фахового зростання» для молодих та малодосвідчених працівників психологічної служби (УВАГА! Заняття відбудеться на базі Вінницького районного центру зайнятості, Збишка,.9 Початок об 11.00 год.)
24.02 - Семінар-практикум «Засоби освітнього впливу на особистість дитини: творча гра, художня література»(ДНЗ «Веселка» с. Лука-Мелешківська (для вихователів ДНЗ спільний захід з практичними психологами ДНЗ району) 10.00)
24.02 - засідання творчої групи вчителів образотворчого мистецтва «Створення мультимедійного супроводу уроків образотворчого мистецтва».(Вінницька районна рада, депутатська кімната Початок об 14.00 год.)
24.02 - Школа інтерактивного начання освітян для учителів початкових класів, що мають звання "Старший учитель" та "Учитель - методист"(Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10.00)
27.02 - Методичний захід для учителів географії «Ярмарок педагогічних ідей»(Медвеже - Вушківська СЗШ І-ІІІ ст.10.00 Критерії оцінювання конкурсу знаходяться на сторінці "Географія")
28.02 - Семінар - педмайстерності учителів 1-2 кл.«Створення умов для компетентнісного розвитку особистості засобами інтерактивного навчання» (НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей смт Стрижавка".10.00)

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz