Середа, 26.04.2017
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Листопад » 20 » Семінар – калейдоскоп голів шкільних
методичних об’єднань класних керівників
16:07
Семінар – калейдоскоп голів шкільних
методичних об’єднань класних керівників

Кожен народ має історично обумовлену систему виховання, яка покликана духовно відтворювати націю в кожному поколінні, зберігати її у віках, примножувати її культурно-історичні, національно-духовні здобутки. 

16 листопада 2016 року у Комарівському НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ проведено семінар – калейдоскоп для голів шкільних методичних об’єднань класних керівників на тему: «Технології виховної діяльності класного керівника: розвиваємо національну систему виховання». 

         Усіх гостей гостинно зустріли учнівський колектив, директор школи Мураховський В. І та педагог – організатор Яновець О.П. Для усіх учасників семінару було проведено екскурсію в музеї історії села та школи  учнями та Горовенко Т.Ф., у минулому учителька даного закладу, а на даний момент голова Комарівської організації ветеранів.

Яновець О. П.,  голова шкільного методичного об’єднання класних керівників презентувала систему виховного процесу, методологічних аспектів впровадження технології виховної діяльності, напрямів роботи класних керівників   Комарівського НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ. Так як ми були гостями НВК, то питання співпраці класних керівників та вихователів ДНЗ презентували Яновець О.П., голова МО класних керівників та Захарчук З.В., голова МО дошкільного підрозділу.

Класний керівник, працюючи із своїм класом, завжди обирає цікаву систему роботи із дітьми та цим самим виховує дітей у певних напрямках виховання. Опис власного педагогічного досвіду з розв’язанням педагогічної проблеми щодо виховання учнівського колективу презентували переможці конкурсу «Класний керівник року» Проніна  Ольга Петрівна, голова методичного об’єднання класних керівників Хижинецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Михайляк Олена Петрівна - голова методичного об’єднання класних керівників Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ. Своїми напрацюваннями «Використання інноваційних виховних технологій у роботі класного керівника» поділилася Гурбан Людмила Анатоліївна, голова методичного об’єднання класних керівників  Сосонської СЗШ І-ІІІ ст.

Методистом ВРМЦЗО Гром Л.В. обговорено питання  планування роботи шкільних методичних об’єднань класних керівників та представлено бюлетень «Планування роботи шкільних методичних об’єднань класних керівників». А також для використання у роботі класного керівника представлено збірник сценаріїв «Усі ми родом з дитинства» та  бюлетень «Форми виховної роботи із учнівським колективом».

Усі класні керівники мали можливість відвідати майстер – класи, а саме:

1. Майстерня шевця (виготовлення фітоподушечок) - Грабовська І.М., класний керівник 2 класу.

2. Майстерня гончара (виготовлення брошки-талісмана, холодний фарфор (порцеляна) -  Делікатна Л.В., класний керівник 5 класу.

3. Майстерня столяра ( виготовлення голуба миру, дерево-декупаж) -  Вялова О.П., класний керівник 7 класу. Побачені майстер - класи можна проводити із учнями та батьками, тим самим урізноманітнювати форми роботи.

Насамкінець семінару було представлено виховний захід «Україна пам’ятає – світ визнає». Класні керівники Яновець О.П., Грабовська І.М., Стефаненко В.А. разом із учнями інсценізували театральний виступ, присвячений Дню голодомору 1932-1933 років. Вдалий та гарно підібраний сценарій нікого не залишив без вражень та викликав сльози на очах.

Підбиваючи підсумки даного заходу, учасниками районного семінару-калейдоскопу класних керівників були вироблені рекомендації, які в подальшому педагоги району будуть використовувати в своїй діяльності. А також усі учасники семінару подякували адміністрації школи за організований, змістовний та цікавий семінар.

Пам’ятайте, що класний керівник мусить бути високоморальною особистістю, чесним, справедливим, порядним у всіх своїх помислах і вчинках. Він має добре знати своїх вихованців, розуміти їх духовний світ і душевний стан, жити їхніми радощами і смутками, бути делікатним і тактовним у стосунках з ними, любити їх і водночас бути вимогливим до них і до себе. Глибокі знання з педагогіки і психології забезпечать йому змогу швидко знаходити контакт з учителями й учнями, вміло організовувати виховний процес, залучати учнів до різних видів діяльності, виявляти рівень їх вихованості, вносити до програми виховання відповідні корективи, спонукати їх до самоосвіти та самовиховання.

Фото-звіт >>>

 Леся Гром – методист ВРМЦЗО

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 192 | Додав: Grom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

02.04. - Григоренко Валентину Миколаївну – учителя історії НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей смт Стрижавка"
06.04. - Тищенко Людмилу Петрівну – учителя початкових класів КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
07.04. - Ковальчук Стефанію Володимирівну – учителя початкових класів КЗ "Прибузький НВК:ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"
10.04. - Мазай Людмилу Михайлівну – учителя історії НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка"
15.04. - Вечерко Тетяну Василівну – учителя географії НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка"
21.04. - Кревську Наталію Сергіївну – учителя початкових класів Сокиринецької СЗШ І-ІІ ст.
23.04. - Коваль Любов Степанівну – бібліотекаря Малокрушлинецької СЗШ І-ІІІ ст.
25.04. - Ткачук Тетяну Миколаївну – учителя трудового навчання КЗ "Мізяківсько- Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
26.04. - Судік Світлану Валентинівну – учителя англійської мови Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст.№1


План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
26.04 - Педагогічні читання «Олександр Захаренко: від сільського вчителя до керівника авторської школи» Запрошуються заступники директорів з виховної роботи та педагоги - організатори. Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва. Філія - Соборна 70, І поверх (економічно - правовий відділ). Початок о 10.00 год.
27.04 - Виїздне засідання Клубу психологічного комфорту для працівників психологічної служби районну. Збір на зупинці Чехова, магазин "Грош" о 09.20 год.

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz