Вівторок, 06.12.2016
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2016 » Березень » 20 » Семінар-практикум
заступників директорів з виховної роботи
22:12
Семінар-практикум
заступників директорів з виховної роботи

16 березня 2016 року у Степанівському НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ семінар – практикум для заступників директорів з виховної роботи на тему: «Організація виховної роботи з формування здорового способу життя й зміцнення здоров’я учнів. Форми та види роботи». 

Усіх гостей гостинно зустріли директор школи П’ятак М. Р., заступник директора з ВР Годз М.О. та педагог – організатор Мельник Т.О.

Робота семінару розпочалася із ранкової зарядки «Ритм життя» з учнями 1 – 4 класів.

Семінар  поділено на 3 блоки: презентаційний, теоретичний та  практичний.

У першому блоці  Годз М. О.  заступник директора з ВР поділилася досвідом роботи щодо діяльності школи з питання формування здорового способу життя. Томенко О.М. класний керівник 3 класу розповіла як впроваджуються здоров'язберігаючих технології у навчально – виховному процесі із її вихованцями. Мостова І.В. з учнями 6 класу представила виступ агітбригади «Я обираю здоровий спосіб життя!».

П'ятак Людмила Миколаївна – практичний психолог школи провела для учасників семінару психологічний тренінг «Шкідливі звички та їх вплив на здоров’я підлітка».

У теоретичному  блоці заступники директорів з ВР обмінялися досвідом роботи з таких питань, а саме:         

  • «Використання здоров’язберігаючих технологій з метою збереження  здоров’я учнів  як найвищої соціальної цінності» - Мазур Ж. В. – заступник директора з ВР Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • «Створення здоров'яформуючого освітнього середовища школи І ступеня» - Потьомко О. А. – заступник директора з ВР НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей смт Стрижавка»
  • «Досвід роботи класних керівників  щодо впровадження ціннісного ставлення до себе (здоровий спосіб життя) у навчальному закладі» - Радзієвська В. В. заступник директора з НВР Лаврівської СЗШ І-ІІ ст.

Працюючи у групах заступники директорів з ВР створювали «Експрес-проект» пропозицій з організації роботи у навчальних закладах щодо формування здорового способу життя й зміцнення здоров’я учнів.

У практичному блоці, організувавши роботу у групах, було проведено фізкультхвилинки у початкових класах «Здоров'ятко» Минько І. О. (класний керівник 1 класу), Осіпчук О. К. (класний керівник 2 класу) та Волошина Н. С. (класний керівник 4 класу). Побували на виховному заході «Здоровим бути модно!» та відвідали майстер – клас «Квіти – енергія позитиву», організованим Мельник Т.О. педагог - організатор Степанівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ

Під час підведення підсумків усі учасники семінару подякували адміністрації школи за організований, змістовний та цікавий семінар.

Переглянути фото матеріали семінару можна у розділі «Виховна робота».

 

 

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 503 | Додав: yuruyu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району

План-графік проведення методичних заходів на 2016-2017 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
07.12 - Семінар – практикум педагогів – організаторів: «Майстерність педагога – організатора: творча ініціатива, удосконалення форм і методів роботи із учнями у навчальних закладах» (обов’язково мати із собою ноутбук) (Михайлівська СЗШ І-ІІІ ст.)
09.12 - Школа фахового зростання освітян ДНЗ.(Якушинецький ДНЗ "Барвінок")
13.12 - Семінар-майстерня учителів 2-х класів:«Забезпечення вимог оновлених програм і критеріїв оцінювання: реалізація основних завдань та творчий підхід до вирішення проблеми» (Лука-Мелешківська ЗОШ І-ІІІст)
14.12 - Семінар-практикум для вчителів труд. навчання "Шляхи оволодіння технологіями, як вид сучасного підходу до практичної діяльності для підвищення ефективності уроків трудового навчання" (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.)
16.12 - Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та російської мови «Забезпечення компетентнісного підходу на уроках зарубіжної літератури та російської мови як засіб формування творчої особистості учня» (Агрономічненська СЗШ І-ІІІст.)
21.12 - Семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва «Ефективність системи художньо-естетичного виховання –важлива умова розвитку самовдосконалення, самовиховання обдарованої особистості» (Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст.)
22.12 - Семінар учителів біології.

Copyright MyCorp © 2016
Конструктор сайтів - uCoz