Субота, 21.04.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2018 » Березень » 27 » Семінар-практикум учителів математики
17:19
Семінар-практикум учителів математики

  «Формування ключових компетентностей та реалізація наскрізних змістовних ліній на уроці математики» - тема семінару-практикуму, який відбувся 23.03.2018 р. в Сосонській СЗШ І-ІІІ ступенів.   Майстер-класи учителів Пономаренко Ірини Петрівни та Гайдея Олександра Олександровича стали яскравим   прикладом запровадження компетентнісного підходу та діяльнісної спрямованості навчання на уроках   математики.  

 Шестикласники Олександра Олександровича під час вивчення теми «Рівняння. Основні властивості рівнянь» з’ясовували  кількість і вартість матеріалів для ремонту кабінету математики і вирішували, що вони можуть придбати за залишкові кошти. А одинадцятикласники Ірини Петрівни на занятті із статистики «Вибіркові характеристики: розмах вибірки, мода, медіана, середнє значення. Графічне подання інформації про вибірку» виконували математичну обробку даних дослідження, проведеного ними ж, про Інтернет-залежність в учнів їхньої школи загалом і їхнього класу зокрема, давали оцінку отриманим результатам.

Загалом, обидва майстер-класи продемонстрували формування таких ключових компетентностей, як: спілкування державною мовою, математична, інформаційно-цифрова,  уміння вчитися впродовж життя, ініціативність і підприємливість, соціальна і громадянська, обізнаність і самовираження у сфері культури, екологічна грамотність і здорове життя, засобами інтеграції яких стали наскрізні лінії:  (НЛ-2) громадянська відповідальність, (НЛ-3) здоров`я і безпека, (НЛ-4) підприємливість і фінансова грамотність.

Досвідом планування уроків за новою програмою поділилися вчителі Пономаренко І.П. та Дем’янюк Л.М. Продовженням семінару стала активна робота в групах над формулюванням цілей уроку з урахуванням реалізації компетентнісного та діяльнісного підходів. Після обговорення представлених варіантів був визначений орієнтовний зразок, за яким буде працювати творча група учителів математики.

Від імені всіх учасників семінару дякуємо адміністрації, учителям математики та членам колективу Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. за співпрацю у підготовці та проведенні семінару,  теплий і щирий прийом.

Усі матеріали семінару розміщено на сторінці «Математика».

Фотогалерея:

            

        

  

 

Категорія: Повідомлення | Переглядів: 123 | Додав: a-Lina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
23.04 - 23-24.04. 2018р. виїзний семінар для ПП/СП та учителів ХЕЦ у м. Львів
25.04 - Семінар-практикум для учителів географії, Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
26.04 - Школа молодого керівника закладів дошкільної освіти та секції практичних психологів ЗДО та НВК, ДНЗ «Ромашка» смт Вороновиця, початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz