Вівторок, 20.02.2018
Ви увійшли як Гість| Група "Гости| RSS| Головна | Реєстрація | Вхід


Реєстрація | ІнструкціяСтатистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Форма входу
Логін:
Пароль:

Головна » 2017 » Березень » 29 » Семінар учителів математики
15:15
Семінар учителів математики

  “Педагогічна творчість вчителя як один із шляхів ефективного навчання математики”

24 березня 2017 р. Вінницько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ гостинно відчинив двері для учителів математики району. Учасники семінару отримали можливість заглянути в педагогічну майстерню колег: спеціаліст вищої категорії, старший учитель Шевченко Катерина Олександрівна провела урок у 8-А класі з поглибленим вивченням математики, на якому в учнів формувалось вміння розв’язувати рівняння методом заміни змінних.

Спеціалісти другої категорії Осипишина Олена Миколаївна та Балинська Тетяна Сергіївна запросили на свої уроки у 8-Б класі, “Квадратні рівняння” і в 5-А класі, “Розв’язування задач і вправ на множення і ділення дробів” відповідно. Уроки вразили різноманіттям методів, прийомів і форм роботи з учнями та спрямованістю на результат.

          

    Під час майстер-класу “Я роблю це так...” досвідчені учителі району представили результати своїх творчих пошуків. Зокрема, Творун Зінаїда Василівна, учитель математики Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст. поділилась напрацюваннями з теми “Активізація пізнавальної діяльності шляхом впровадження інтерактивних технологій” - ознайомила з добіркою вправ і цікавого матеріалу для різних етапів уроків геометрії.    Мазурик Любов Іванівна, учитель математики Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії, поділилась досвідом з теми “Компетентнісний підхід до вивчення математики”, презентувала зразки цікавих завдань, зокрема, для усного рахунку. Особливу увагу і захоплення присутніх викликав саморобний пристрій для вивчення стереометрії - “Динамічна стереометрична модель”.    Радзієвська Валентина Володимирівна, вчитель математики Лаврівської СЗШ І-ІІ ст., продемонструвала вправи, які забезпечують реалізацію виховної мети та міжпредметних зв’язків на уроці математики - “павучок”, “руханки”, роботу в ротаційних трійках.

    

    Потім розглянули і обговорили багато різних питань - це і концепція нової української школи, і нові ролі учителя в ній, орієнтовні вимоги до проведення ДПА з математики в 2016 - 2017 н.р. та методичні рекомендації щодо підготовки завдань для учнів 9 класів, оновлення програм для базової загальної середньої освіти, про відбір підручників для 9 класів та ін.

Дякуємо адміністрації та колективу Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ за турботу і гостинність.

 

Категорія: Концерти, конкурси, вечори, семінари, заходи | Переглядів: 240 | Додав: a-Lina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Освітянська карта району
.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!

01.02 Фальківську Катерину Данилівну, бібліотекаря Оленівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ
03.02 Прикмету Олену Олексіївну, учителя англійської мови Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
03.02 Шкробіт Євгенію Петрівну, учителя географії Іванівської СЗШ І-ІІ ст.


План-графік проведення методичних заходів на 2017-2018 н.р.
Тижнева циклограма діяльності методичного центру.
20.02 - УВАГА! Семінар перенесено із 28 на 20 лютого. Семінар - практикум для педагогів - організаторів, Вінницько - Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ, початок о 10.00 год.
21.02 - Семінар учителів української мови та літератури, КЗ "Великокрушлинецька НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ". Автобус відпрвляється із залізничного вокзалу о 9.30 год., початок о 10.00 год.
22.02 - Семінар учителів основ здоров'я, Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст, початок о 10.00 год. Автобус відправляється із залізничного вокзалу, магазин АТБ о 9.00 та 9.40 год. Домашнє завдання дивитися у новинах сайту.
23.02 - Семінар учителів початкових класів - 4 клас, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
27.02 - Семінар учителів початкових класів - 1 клас, Сосонська СЗШ І-ІІІ ст., початок о 10.00 год.
-

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz